×

آموزش افتر افکت در تبریز

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
به ما امتیاز دهید

نرم افزار After Effects یکی از مشهورترین و قدرتمندترین نرم افزارهای کمپانی Adobe، در زمینه کار با فیلم است. هر فردی که به طور حرفه ای در حوزه فیلم سازی و انیمیشن سازی فعال باشد بدون شک، این نرم افزار یکی از ابزارهای اصلی این فرد برای انجام پروژه هایش است و در واقع افتر افکت، یک برنامه جلوه های ویژه، موشن گرافیک و کامپوزیت می باشد که برای فرایند Post production در فیلم سازی و صدا و سیما استفاده می شود.

امروزه این نرم افزار، قدرتمندترین ابزار صنعت فیلم و انیمیشن سازی در جهان می باشد و بدون شک، این صنعت و کمپانی های فیلم سازی، بخش زیادی از پیشرفت خود را مدیون این نرم افزار می باشند(آموزش افتر افکت در تبریز).

افتر افکت چیست؟

افتر افکت یک نرم افزار حرفه ای برای ایجاد موشن گرافیک و افکت های تصویری است. از افتر افکت در ساخت فیلم و ویدیو های حرفه ای استفاده می شود و شما در کار با چندین لایه می توانید از ویدیو، افکت، شکل، متن، ابجکت های سه بعدی و… در ساخت ویدیو های خود استفاده نمایید. افتر افکت دارای صد ها افکت و قابلیت است که در ساخت یک دنیای ویدیویی شما را یاری می کند.

ساخت عنوان ها، اینترو ها و افکت های سینمایی، ایجاد آتش یا بارش باران، متحرک سازی یک لوگو یا کاراکتر از جمله کار هایی است که در این نرم افزار قدرتمندمی توانید انجام دهید. هیچ چیزی نیست که نتوانید در افتر افکت ایجاد کنید. طراحان، انیمیشن و فیلم سازان همگی از نرم افزار افتر افکت استفاده می کنند.

سوالات متداول:

۱. من دانشجوی گرافیک نیستم آیا می تونم در این دوره شرکت کنم؟

بله، این دوره برای همگان مناسب می باشد چراکه از پایه تدریس گردیده است.

۲. تفاوت این دوره با دوره های دیگه افتر افکت چیه؟

این دوره یکی از کامل ترین دوره های گرافیکی می باشد چراکه شامل ۷ فصل، ۳۰ جلسه و ۱۵ پروژه می باشد.

۳. می تونم از افترافکت درآمدزایی کنم؟

بله به شرط انجام پروژه ها و تمرین مضاعف.

۴. اگه حین تمرین سوالی برام پیش اومد از کی بپرسم؟

از طریق پنل حساب کاربریتان، بخش رفع اشکال با من ارتباط می گیرید.

تماس با ماتبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی آموزش نرم افزر افتر افکت در تبریز روی لینک زیر کلیک کنید

به ما امتیاز دهید