×

دوره آموزشی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تبریز

خانه » فنی و مهندسی » دوره آموزشی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تبریز
08 دی 1401

دوره آموزشی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تبریز

دوره آموزشی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تبریز شامل دو قسمت تعمیرات مکانیکی و عیب یابی و تعمیرات برد الکترونیک می باشد. لذا از این رو مجتمع آموزشی آپادانا تلاش نموده تا با استفاده از تجهیزات بروز و اساتید مجرب زمینه را فراهم ساخته تا کارآموزان عزیز پس از گذراندن دوره از لحاظ تئوری و عملی کارآمد باشند.

افرادی که علاقمند هستند در دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی شرکت کنند، می توانند در این صفحه سرفصل هایی که در این دوره آموزشی تدریس می شود را مطالعه کنند و با کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت نام در این دوره نمایند.

آموزشگاه آپادانا سعی دارد تا در دوره آموزشی تعمیرات ماشین ظرفشویی به صورت کامل و بی نقص برگزار کند تا کار آموز بدون هیچ مشکلی بتواند در بازار کار با مجوز رسمی فعالیت نماید. آموزش تعمیرات لوازم خانگی شامل دو بخش اساسی تعمیرات مکانیکی و تعمیرات برد است که به دلیل استفاده تمامی اقشار جامعه از این نوع وسایل، بازار خوبی در بخش تعمیرات دارد. از این رو مجتمع آموزشی فنی سازان با استفاده از اساتید مجرب و کارگاه مجهز و استفاده از لوازم خانگی به روز سعی دارد که کارآموزان را از لحاظ عملی وتئوری آماده سازد تا در بازار کار از هر لحاظ کارآمد باشند.

دوره آموزشی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تبریز

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی شامل تعمیرات قسمت های مکانیکی ماشین ظرفشویی و عیب یابی و تعمیر برد الکترونیک آن می باشد، این حرفه امروزه و با توجه به فراگیر شدن استفاده ماشین ظرفشویی بسیار حائز اهمیت است.در آموزشگاه برق و الکترونیک آپادانا علاوه بر آموزش اصولی و حرفه ای تعمیرات ماشین ظرفشویی توسط اساتید دارای سابقه کار در بازار در پایان دوره هم مدرکی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای به کارآموز داده می شود.

بازار کار تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی راحتی زیادی را به خانه آورده است. افراد می توانند در تایمی که در حال استراحت هستند، ظرف های کثیفشان را بشویند و زمان بیشتری برای خود داشته باشند. این وسیله مرفه،خرابی نیز دارد و طبیعتا افراد خیلی فوری به تعمیر آن اقدام میکنند.

از بازارهای کار خوب و پردرآمد، تعمیرات ماشین ظرفشویی ست که همیشه خواهان افراد فنی و متخصص بوده است. افراد، بخصوص افراد شاغل که تایمی برای شستن ظرف ها ندارند، ترجیح می دهند در قبال پرداخت مبلغی، دوباره آن راحتی و رفاه را بدست بیاورند. پس اگر با نقصی در ماشین ظرفشویی شان مواجه شوند، خیلی زود به سراغ اولین شماره از یک تکنسین می روند

حال آن که شما بعنوان یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی، برای ورود به این بازار کار در جریان، نیاز به شکستن کوه، و فتح قله های مرتفع ندارید! در ابتدای راه، زمان و مقداری پول، برای یادگیری مباحث فنی صرف کنید. سپس تعدادی پیچ گوشتی و انبردست، به همراه تعدادی پیچ و مهره و لوله و نوار تفلون، یک سشوار، تعدادی واشر، صابون و اسفنج نرم (و دیگر ابزارآلات تخصصی کارتان) را خریداری کنید. با همین دو مرحله، شما آماده ورود به بازار کار هستید و نیازی به سرمایه های چند ده یا چند صد میلیونی ندارید!

دوره آموزشی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تبریز

خرابی های متداول ماشین ظرفشویی

اما گاهی ممکن است این چرخه شست و شو به درستی صورت نگرفته و قطعات قادر به انجام عملکرد مناسب در زمان شست و شو نباشند. در این صورت ظروف به درستی شسته نمی شوند، ممکن است لکه های مختلف بر روی ظروف ایجاد گردد، دستگاه بر روی ظروف مختلف خط و خش می اندازد، دستگاه در حین کار کردن صدای زیادی تولید می کند و ده ها مشکل دیگر.

در این گونه مواقع نیاز است تا فردی که در رابطه با قطعات به کار رفته و ساختار کلی ماشین ظرفشویی آگاهی داشته باشد، نسبت به برطرف نمودن این مشکلات اقدام نماید. تعمیرکار لوازم خانگی و اختصاصا تعمیرکار ماشین ظرفشویی بهترین فرد برای انجام این کار می باشد.

دریافت مدرک فنی حرفه ای تعمیرات ماشین ظرفشویی

از آنجایی که مجتمع آموزشی آپادانا تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کند، پس از این که دوره های تئوری و عملی توسط اساتید حرفه ای به افراد آموزش داده می شود، این افراد می توانند در آزمون های سراسری فنی و حرفه ای شرکت نموده و در پایان موفق به دریافت مدرک فنی و حرفه ای معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی گردند.

با استفاده از این مدرک می توان جهت دریافت جواز کسب مغازه تعمیرات لوازم خانگی اقدام نمود و همچنین برای استخدام در شرکت های مختلف یک امتیاز مثبت محسوب می گردد. مدرک فنی و حرفه ای در کشورهایی که عضو سازمان جهانی کار می باشند معتبر بوده و افرادی که دارای این مدرک می باشند می توانند جهت مهاجرت به کشورهای مختلف اقدام نمایند.

انجام تحقیقات در رابطه با آموزشگاهی که می خواهید دوره های آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی را در آن بیاموزید، اهمیت بسیاری دارد چرا که کیفیت کلاس ها در آموزشگاه های مختلف متفاوت بوده و نیاز است موسسه ای را انتخاب کرد که از اعتبار کافی برخوردار باشد.

مجتمع آموزشی آپادانا یکی از بهترین آموزشگاه های تعمیرات ماشین ظرفشویی در تبریز می باشد که اقدام به برگزاری دوره های مختلف فنی و حرفه ای می نماید. این آموزشگاه دارای کارگاه های عملی مجهزی می باشد که در آن افراد می توانند به صورت حضوری با قطعات مختلف ماشین ظرفشویی آشنا شده و به مکانیسم آن پی ببرند.

آموزش های عملی در این کارگاه ها تحت نظر اساتید باعث می شود تا افراد با اعتماد به نفس کامل وارد بازار کار شده و آغاز به کار نمایند. شرکت در این دوره آموزشی، نیاز به تحصیلات مرتبط با این حرفه نداشته و افراد در هر سن و تحصیلاتی قادر به شرکت در دوره های آموزشی تعمیرات ماشین ظرفشویی می باشند.

دوره آموزشی تعمیرات ماشین ظرفشویی در تبریز

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی برای رفع مشکل تمیز شسته نشدن ظروف

شسته نشدن ظروف از مشکلات رایجی است که کاربران بسیاری از آن رنج می برند و به احتمال زیاد هنگام ورود به بازار کار با آن روبه رو می شوید. اما علت تمیز شسته نشدن ظروف چیست؟

اگر چنین مشکلی در ماشین ظرفشویی دیده شد واشر محفظه تخلیه بالا را بررسی کنید. ممکن است این واشر شل شده باشد که باید آن را سفت کنید یا اینکه واشر فرسوده شده باشد که باید تعویض کنید. اگر واشر سالم بود احتمال دارد که بازوی اسپری کننده خوب کار نکند و به ظرف ها گیر می کند. ممکن است حفره های بازو کثیف شده باشند. یا درزهای بازو شکسته شده باشند. که همه این موارد باید بررسی شود. خراب شدن شیر ورودی آب دلیل دیگری است که می تواند باعث بروز این مشکل در ماشین ظرفشویی شود. ممکن است برق به شیر ورودی آب نرسد و این موضوع باعث بروز این مشکل در شستشو ظروف شود.

فیلترها، لوله آب رسان، اسپینر شستشو، دیسپنسرها شوینده، المنت گرم کننده، ایمپلر های پمپ، خرد کننده برخی از دیگر قطعاتی است که بروز مشکل در آنها می تواند باعث خوب شسته نشدن ظروف شوند. در دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی به طور کامل این مشکل و نحوه رفع آن آموزش داده می شود.

به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× درخواست راهنمایی(واتساپ)؟