×

دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز

خانه » فنی و مهندسی » دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز
08 دی 1401

دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز

مبحث تعمیرات الکترونیکی از جمله مباحث خیلی جذاب و پر مخاطب در ایران است که متاسفانه به علت شیوه ترویج تجربی و غیر علمی آن، به صورت غیر اصولی در حال آموزش است. محتواهای آموزش تعمیرات برد الکترونیکی موجود که به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می شوند، مملو از غلط های علمی و نکات اشتباه هستند و نشان از استفاده بیش از حد از تجربه به جای علم دارند.

اگر شما هم از اینکه الکترونیک، قطعات الکترونیکی و مدارات الکترونیکی را کامل درک نمی کنید ناراحت هستید، اگر دوست دارید بتوانید انواع قطعات الکترونیکی را تست و عیب یابی کنید یا اگر فرا گرفتن اصولی و علمی حرفه تعمیرات برای شما هم دغدغه است، این دوره آموزشی برای شما ساخته شده است. بعد از گذراندن این دوره، شما نه تنها درک عمیق، علمی و درستی از مدارات الکترونیکی خواهید داشت، بلکه می توانید مدارات موجود را تحلیل کنید و به عیب یابی اصولی آن ها بپردازید.

 در آموزش تعمیرات الکترونیکی آپادانا، عملکرد و نحوه تست انواع قطعات الکترونیکی را با مثال های عملی فرا می گیرید و با عملکرد بسیاری از دستگاه های روزمره و تعمیر و عیب یابی آن ها آشنا می شوید. این دوره آموزشی بهترین شروع برای ورود به دنیای تعمیرات الکترونیک است.(دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز)

دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی در تبریز

دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی پیشنهادی مناسب برای کسانی ست که به دنبال شغلی مطمئن و یک تخصص فنی عالی هستند. این رشته بدلیل بروز بودن و نیاز به تخصص در آن امروزه یکی از شغل های پردرآمد ایران و سایر کشور ها شده است. در این دوره شما به صورت کامل با مباحث الکترونیک کاربردی صنعت، عیب یابی و تعمیرات انواع بردهای صنعتی و خانگی از نوع معمولی و اینورتر آشنا خواهید شد.(دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز)

این تضمین به شما داده می شود که در آموزشگاه آپادانا در تبریز تحت نظر اساتید متخصص و با تجربه با بهترین تجهیزات آموزشی دوره خود را سپری کنید، اما این پایان راه نیست. بعد از اتمام دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی شما توسط استاد دوره و کارشناسان آموزشگاه پشتیبانی خواهید شد تا در شروع کار در صورت بروز هر گونه سوال مشکلات احتمالی شما برطرف شود و بتوانید شغل خود را در این رشته شروع کرده و ادامه دهید. راز ماندگاری ما رضایت شماست.(دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز)

آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

در آموزشگاه آپادانا در تبریز ، کارآموزان با انواع بردهای به کار رفته در لوازم خانگی مختلف آشنا شده و قطعات الکترونیکی مونتاژ شده بر روی آنها را می شناسند. مزیت کلاس های عملی این است که افراد می توانند به صورت تجربی با انواع بردهای الکترونیکی آشنا شده و با آنها کار نمایند. در این صورت است که مهارت آموزان می توانند آمادگی لازم را برای وارد شدن به بازار کار پیدا کرده و کسب و کار خود را راه اندازی نمایند.

در واقع کلاس های عملی افراد را از نظر اجرایی آماده تر ساخته باعث افزایش اعتماد به نفس آنها در کار می گردد.با توجه به این که آموزش تعمیرات برد الکترونیکی نیاز به پیش نیاز خاصی نداشته و معمولا افراد شرکت کننده در این دوره ها دارای اطلاعات کافی در این حوزه نمی باشند، در ابتدا پیش زمینه ای در رابطه با الکترونیک و انواع قطعات مهم الکترونیکی به آنها اموزش داده می شود.(دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز)

در ادامه انواع بردهای الکترونیکی تک لایه، دو لایه و چندلایه که در لوازم خانگی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند بررسی شده و پس از آن به صورت تخصصی وارد مباحث مرتبط با قطعات برد و خرابی ها و تعمیر آن می گردند. دوره جامع آموزش تعمیرات لوازم خانگی تمامی مباحث مربوط به تعمیرات مکانیکی و برد لوازم خانگی را شامل می شود.(دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز)

دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز

سرمایه مورد نیاز برای شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی

با توجه به سختی و دوران اقتصادی نه چندان مطلوبی که این روزها با آن مواجه هستیم، تامین سرمایه اولیه برای بسیاری از کسانی که می خواهند یک کسب و کار یا استارتاپی را راه بیندازند، بسیار سخت و شاید نشدنی باشد. اما خوبی مشاغل فنی نسبت به دیگر مشاغل این می باشد که نیاز به سرمایه اولیه بسیار زیادی وجود ندارد. و یا داشتن یک مهارت فنی بسیار عالی می توان به یک کار را آغاز کرد.(دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز)

همچنین شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی بر خلاف سایر مشاغل که نیاز به ابزار و تجهیزات زیاد، متنوع و گران قیمت دارند، فاقد این ویژگی است. در این شغل با تهیه چند وسیله و ابزار نه چندان گران قیمت و در دسترس و گذراندن دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی می توان کار را شروع کرد.

موقعیت کاری در این شغل نیز بسیار متنوع می باشد، شما می توانید به عنوان تعمیرکار یک شرکت استخدام شوید یا خودتان اقدام به بازگشایی یک مغازه تعمیراتی کنید و یا اینکه با درج تبلیغات خودتان در سایت هایی مانند دیوار، شیپور و یا سایت های تعمیرات و خدمات فنی به صورت سیار به کار خود ادامه دهید.(دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز)

دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز

دوره آموزش طراحی برد های الکترونیکی در تبریز

سرمایه اولیه لازم برای ورود به شغل تعمیرات برد الکترونیکی

از جمله معضلاتی که در بدو شروع یک شغل، ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می کند، میزان سرمایه اولیه مورد نیاز برای ورود به آن شغل می باشد. شغل تعمیرات برد الکترونیکی هم از جمله مشاغل فنی می باشد که برای ورود به آن به سرمایه زیادی برای شروع نیاز ندارد و تنها با در اختیار داشتن مبلغی حدود 5 الی 10 میلیون می توانید کار خود را آغاز نمایید. این سرمایه برای موارد زیر مورد استفاده قرار خواهد گرفت که عبارتند از:

  • هزینه شرکت در دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی
  • هزینه تهیه و خریداری ابزار و لوازم مورد نیاز تعمیرات برد
  • هزینه رهن و یا اجاره نمودن کارگاه و مغازه
به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× درخواست راهنمایی(واتساپ)؟