×

آموزش دستیاری دندانپزشک در مشهد

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
به ما امتیاز دهید

شرکت در دوره آموزش دستیاری دندانپزشک در مشهد برای شما بهترین فرصت را برای افزایش مهارت‌ها و دستیابی به دانش تخصصی در این حوزه فراهم می‌کند. با شرکت در این دوره، شما قادر خواهید بود تا به عنوان یک دستیار دندانپزشک، به بهبود سلامت دهان و دندان بیماران کمک کنید.

آموزشگاه آپادانا با برگزاری این دوره به صورت مجازی و ارائه جزوه و دی وی دی، به شما امکان می‌دهد تا در هر زمان و هر مکانی که برایتان مناسب است، به آموزش دستیاری دندانپزشکی بپردازید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا با راحتی و در تناسب با برنامه‌های روزانه خود، از آموزش و یادگیری بهره‌برده و مهارت‌هایتان را تقویت کنید.

دوره دستیاری دندانپزشکی در آموزشگاه آپادانا به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از جزوه و دی وی دی، به صورت جامع و کامل با مباحث مرتبط با این حرفه آشنا شوید. اساتید مجرب آموزشگاه آپادانا به شما تمامی مهارت‌ها و تکنیک‌های لازم را آموزش می‌دهند تا شما در آینده به عنوان یک دستیار دندانپزشک موفق و ماهر به فعالیت خود ادامه دهید.شرکت در این دوره باعث می‌شود تا شما به یک فرد متخصص و مورد اعتماد در حوزه دستیاری دندانپزشکی تبدیل شوید.

آموزش های غیر حضوری منشی امور پزشکی در مشهد

آموزش های غیر حضوری منشی امور پزشکی در مشهد، ابزاری کاربردی و موثر برای افزایش دانش و مهارت های منشیان در حوزه پزشکی می باشد. این آموزش ها به صورت آنلاین ارائه می شوند و به منشیان امکان می دهند تا در هر زمان و هر مکانی که مایل باشند، به آموزش های لازم بپردازند.

اموزشگاه آپادانا با برگزاری آموزش های غیر حضوری منشی امور پزشکی در مشهد، به افراد علاقه مند به این حوزه، فرصتی عالی را برای یادگیری و توسعه مهارت هایشان فراهم می کند. این آموزش ها توسط اساتید مجرب و با تجربه اموزشگاه آپادانا ارائه می شوند که از جمله متخصصان برجسته در حوزه منشی امور پزشکی هستند.

با شرکت در آموزش های غیر حضوری منشی امور پزشکی، شما قادر خواهید بود مهارت ها و دانش لازم را در زمینه برقراری ارتباطات موثر با بیماران، مدیریت نوبت دهی، تنظیم پرونده های پزشکی و سایر وظایف مرتبط را به دست آورید. این آموزش ها به شما ابزارها و روش های عملی برای ارتقای کیفیت خدمات منشیان در محیط پزشکی ارائه می دهد (آموزش دستیاری دندانپزشک در مشهد)

آیا می‌توانم به عنوان یک دستیار کنار دندانپزشک فعالیت کنم؟

بسیاری از افراد که به این شغل روی می‌ آورند، معمولاً از علم کافی در مورد دندانپزشکی برخوردار نمی باشند و سعی می ‌کنند که با استفاده از کارهای تجربی که پزشک در اختیار آن ها قرار می دهند، نسبت به انجام این کار اقدام نمایند. اما بعضی از افراد به صورت کارآموزی برای انجام این فعالیت اقدام می نمایند. پس می ‌توان گفت که در شغل دستیاران دندانپزشک آن چنان نباید سواد کافی در مورد دندان و دندانپزشکی داشته باشند. بعضی از آنها می‌ توانند با داشتن اطلاعاتی بسیار کوچک در این مورد، نسبت به انجام این شغل اقدام نمایند.

البته اگر در این شغل از سواد کافی بهره مند باشند، بهتر است؛ زیرا به دندانپزشکان کمک می‌ کند که بتواند به بهترین نحو ممکن کار خود را انجام دهند. توصیه ما به افراد این است که در زمان استخدام این دستیاران یک گزینش کامل گذاشته و از افرادی که در این شغل از مهارت کافی برخوردار می باشند استفاده نمایند. (مرکز آموزش دستیاری دندانپزشک در مشهد).

آموزش دستیاری

دوره های دستیاری دندانپزشک در مشهد

به طور معمول به افرادی که به دکتر دندانپزشک،خدمات رسانی و همچنین تمام تجهیزات مورد نیاز دندانپزشک را فراهم می کند دستیار دندانپزشک می گویند. وجود یک دستیار از ایجاد بسیاری از خطاها جلوگیری می کند ،دستیار دندانپزشک به عنوان یک ستون فقرات برای عمل دندانپزشکی موفق است.شما میتوانید با شرکت در دوره های آموزشی دستیار کنار دندانپزشک ،مرکز آموزش آپادانا با وظایف متعدد یک دستیار آشنا شوید و مدرک معتبر از این مجموعه دریافت نمایید.(مراکز آموزش دستیاری دندانپزشک در مشهد).

دستیاری دندانپزشک یک شغل مورد نیاز در کانادا

یکی از مشاغل مورد نیاز کانادا که در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور نیز موجود می باشد ، دستیار دندانپزشک است . برای درخواست جهت این شغل و گرفتن ویزا از این طریق داشتن مدرک معتبر و سابقه ی کاری مرتبط با این شغل از اهمیت ویژه برخوردار می باشد .

محتویات پک آموزشی دستیاری دندانپزشک

این پک شامل جزوات و دی وی دی های آموزشی دستیاری دندانپزشک و… بوده که سرفصل های زیر به صورت فیلم آموزشی پشتیبانی می شود.

 • تیم دندانپزشکی و دستیار دندانپزشک
 • اخلاق حرفه ای و روابط اجتماعی
 • دهان و دندان
 • منشی گری
 • بهداشت و کنترل عفونت ۱
 • کنترل عفونت ۲
 • تجهیزات و حفظ و نگهداری آنها
 • ظهور و ثبوت فیلم و حفاظت در برابر اشعه
 • اورژانس های رایج و CPR در دندانپزشکی
 • دستیاری و دندانپزشکی ترمیمی
 • دستیاری و درمان های اندو
 • دستیاری و دندانپزشکی کودکان
 • دستیاری و درمان های پروتز
 • دستیاری و درمان های جراحی دهان، فک و صورت
 • دستیاری و درمان های ارتودنسی
 • دستیاری و درمان های پریودنتیکس

اهداف برگزاری دوره آموزشی دستیاری دندانپزشک  

دوره دستیار دندانپزشک شامل آشنایی با آناتومی دهان و دندان ، بهداشت دهان و دندان و آشنایی با یونیت دندانپزشکی است. این مهارت ها توسط دندانپزشک و در محیط کاملا عملی تدریس می‌شود. افرادی که علاقه مند به کار در دندانپزشکی به عنوان دستیار دندانپزشک هستند می‌توانند با کسب این مهارت ها وارد بازار کار شوند.

همچنین منشی ها و پرستارانی که در این حوزه فعالیت دارند می‌توانند برای بالا بردن مهارت های خود به صورت عملی در دوره دستیار دندانپزشک شرکت نمایند. دانشجویان پس از کسب مهارت ها و آموزش های تئوری و عملی مدرک و گواهینامه معتبر از مرکز آموزش های ایرکاس دریافت می‌کنند و می‌توانند وارد بازار کار شوند. (کلاس دستیاری دندانپزشک در مشهد).

آموزش مجازی آپادانا

یادگیری استریلیزاسیون تجهیزات دندانپزشکی

یادگیری استریلیزاسیون تجهیزات دندانپزشکی از جمله مهارت‌های حیاتی برای دستیاران دندانپزشکی است. در دوره دستیار دندانپزشک در آموزشگاه آپادانا، این مهارت به صورت جامع و دقیق آموزش داده می‌شود. استریلیزاسیون تجهیزات دندانپزشکی شامل فرایندهایی است که باعث از بین بردن میکروارگانیسم‌ها و باکتری‌ها و ایجاد شرایط بهداشتی برای ابزارها و تجهیزات مورد استفاده در درمان های دندانپزشکی می‌شود.

در دوره دستیار دندانپزشک در اموزشگاه آپادانا، به شرکت کنندگان مبانی و اصول استریلیزاسیون تجهیزات دندانپزشکی، تکنیک‌های استریلیزاسیون با استفاده از اتوکلاو و دستگاه‌های مرتبط، روش‌های تمیز کردن و ضدعفونی کردن تجهیزات، استفاده از ابزارهای یکبار مصرف و موارد مرتبط را آموزش می‌دهند. این دوره از طریق روش‌های آموزشی مجازی و با ارسال جزوه و دی وی دی برگزار می‌شود، که به شرکت‌کنندگان امکان یادگیری به راحتی و در زمان مناسب را می‌دهد.

با شرکت در دوره دستیار دندانپزشک در آموزشگاه آپادانا، شما می‌توانید مهارت استریلیزاسیون تجهیزات دندانپزشکی را به خوبی فرا بگیرید و در فرایند درمان دندانپزشکی به عنوان یک دستیار ماهر و با تمام اصول بهداشتی فعالیت کنید.

ویژگی های یک دستیار دندانپزشک ماهر

۱- به بهداشت فردی مخصوصا بهداشت دهان و دندان خود اهمیت بدهد.

۲- حتما از روپوش سفید یا روشن استفاده کند.

۳- روابط عمومی خوبی داشته باشد و باعث افزایش تعداد بیماران شود.

۴- حداقل تحصیلات دیپلم داشته باشد.

۵- تمیزکار و منظم باشد.

۶- زودرنج نباشد.

۷- علاقمند به کار دستیاری و یادگیری باشد.

۸- سواد کامپیوتری داشته باشد.

۹- در گرفتن هزینه بیماران و بدهکاران کوشا و با سیاست باشد.

۱۰- مطب و وسایل آن را مال خود بداند و در حفظ و نگهداری آن کوشا باشد.

۱۱- تحمل دیدن خون و بزاق بیماران را داشته باشد.

دستیار دندانپزشک غل مناسب بانوان

دستیاران دندانپزشک معمولاً خانم هستند چون در محیطهای دندانپزشکی که دندانپزشک آقا باشد اگر دستیار هم آقا باشد بیماران خانم احساس راحتی ندارند چون محیط کاملاً مردانه است. با این حال در بعضی مطب ها و درمانگاه ها مخصوصا برای شیفت شب آقایان هم مشغول به کار هستند.

حقوق (دستمزد) دستیار دندانپزشک

حقوق دستیار بستگی به محل کار متغیر و زمان کار هم بسته به فضای کاری بصورت تمام وقت یا پاره وقت متغیر می باشد. همچنین با توجه به استان، شهر و موقعیت مکانی مطب، حقوق امکان تغییر دارد. اما معمولا دستیاری که وظایف منشی‌گری را هم انجام بدهد حقوقی معادل پایه حقوق وزارت کار دریافت می‌کند. به طور کلی بازه حقوقی دستیار دندانپزشک را می‌شود از چهار میلیون تا هفت میلیون در نظر گرفت.

کمترین حقوق مناسب دانشجویان و یا کسانی است که تمایل به کاره پاره‌وقت دارند. بیشترین تعداد افراد، حقوق پایه وزارت کار و کمی بیشتر از آن را دریافت می‌کنند. عده‌ای نیز با توجه به سابقه کاری، میزان مسئولیت و وظایفی که به آنها محول شده و همینطور موقعیت مطب به سقف حقوق می‌رسند.

نکات قبل از ثبت نام دوره آموزشی دستیاری کنار دندانپزشک

 • طول دوره: ۳۰ ساعت
 • محل برگزاری:  به صورت حضوری در محل آموزشگاه و به صورت مجازی با ارسال بسته های آموزشی و آزمون آنلاین اینترنتی و ارسال پستی گواهینامه آموزشی
 • نام برگزارکننده دوره:  آموزشگاه آپادانا
 • روز برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • زمان برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • مدرس دوره: تدریس توسط استاد مجرب و با سابقه

مخاطبین دوره دستیار دندانپزشک در مشهد

دوره دستیار دندانپزشک در مشهد مخاطبان گسترده‌ای را شامل می‌شود. افرادی که به این دوره علاقه‌مند هستند و ممکن است در این زمینه شغلی پیشرفت کنند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند. علاوه بر افرادی که به دندانپزشکی علاقه‌مند هستند و می‌خواهند به عنوان دستیار دندانپزشک فعالیت کنند، دانشجویان دندانپزشکی نیز می‌توانند از این دوره بهره‌برداری کنند تا مهارت‌های کاربردی را در این حوزه تقویت کنند.

علاوه بر این، افرادی که قصد دارند در زمینه مدیریت دندانپزشکی فعالیت کنند می‌توانند از این دوره استفاده کنند تا به طور جامع به مباحث و تکنیک‌های مدیریتی مرتبط با دندانپزشکی آشنا شوند.بنابراین، مخاطبان اصلی دوره دستیار دندانپزشک در مشهد عبارتند از: افرادی که به شغل دستیاری دندانپزشک علاقه‌مند هستند، دانشجویان دندانپزشکی و افرادی که در زمینه مدیریت دندانپزشکی فعالیت می‌کنند یا قصد دارند در آن فعالیت کنند

پک آموزش مجازی دستیاری دندانپزشکی خوانی برای توست…

برای آموزش دستیاری دندانپزشک با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

به ما امتیاز دهید