×

دوره حسابداری در ساری

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
به ما امتیاز دهید

آموزش خرید هاست و دامنه

دوره‌های حسابداری به صورت حضوری در تبریز و به صورت مجازی در ساری برگزار می‌شوند. در این دوره‌ها، شما می‌توانید مهارت‌های حسابداری را یاد بگیرید و در پایان دوره، گواهینامه معتبر دریافت کنید.آموزشگاه آپادانا با ارائه دوره‌های آموزش حسابداری، شما را به عنوان دانشجویان ما در ساری و تبریز به دنیای حسابداری و مالی معرفی می‌کند. این دوره‌ها به شما این امکان را می‌دهند تا مفاهیم حسابداری را در محیط‌های حضوری و مجازی آموزش ببینید و یاد بگیرید.

پک آموزشی ارائه شده توسط آموزشگاه آپادانا شامل جزوات و فیلم‌های آموزشی تدریس شده توسط بهترین اساتید در زمینه حسابداری می‌شود. این منابع آموزشی با کیفیت برای شما ارسال می‌شوند تا شما بتوانید بهترین آموزش را در اختیار داشته باشید.

در پایان دوره آموزش حسابداری، شما قادر به دریافت گواهینامه معتبر در این زمینه خواهید بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره حسابداری در ساری یا تبریز، با تیم ما در آموزشگاه آپادانا تماس بگیرید. تیم ما آماده‌ایم تا به شما در انتخاب بهترین روش آموزش و پاسخ به تمام سوالات شما کمک کنیم.

دوره حسابداری در ساری به صورت مجازی

برای ثبت نام در دوره حسابداری به صورت غیر حضوری، شما می‌توانید با تیم آموزشگاه آپادانا تماس بگیرید. این دوره‌های حسابداری به صورت حضوری در تبریز و به صورت مجازی در ساری برگزار می‌شوند.

آموزشگاه آپادانا با ارائه دوره‌های حسابداری، شما را به عنوان دانشجویان ما در دنیای حسابداری و مالی وارد می‌کند. این دوره‌ها نتیجه تجربه و تخصص چندین ساله اساتید آموزشگاه می‌باشند و به شما این امکان را می‌دهند تا مباحث حسابداری از پایه تا پیشرفته را به صورت عملی و کاربردی یاد بگیرید.

پک آموزشی ارائه شده توسط آموزشگاه آپادانا شامل فیلم‌های آموزشی با کیفیت عالی و منابع آموزشی جامع می‌شود که برای شما ارسال می‌شود. این منابع آموزشی به شما این امکان را می‌دهند تا بهترین آموزش را در اختیار داشته باشید و مهارت‌های حسابداری را به صورت کاملاً عملی تجربه کنید.

به پایان دوره حسابداری، شما قادر به دریافت گواهینامه معتبر در این زمینه خواهید بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره حسابداری در ساری یا تبریز، با تیم ما در آموزشگاه آپادانا تماس بگیرید. تیم ما آماده‌ایم تا به شما در انتخاب بهترین روش آموزش و پاسخ به تمام سوالات شما کمک کنیم.

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی حسابداری

برای ثبت نام در دوره های آموزشی حسابداری هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا(شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی حسابداری اقدام نمایید.(آموزش حسابداری در تبریز)

حسابداری چیست؟

علم حسابداری زبان تجارت خوانده می‌شود، چون از طریق تهیه گزارش‌های مالی، اطلاعات لازم را دربارهٔ واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذینفع، ذیعلاقه و ذیحق قرار می‌دهد.

حسابداری به معنی ثبت و ذخیره اطلاعات مالی، ارائه تجزیه و تحلیل و نتایج میباشد، در واقع حسابداری را می‌توان راهی برای کنترل سلامت مالی، ارزیابی دارایی‌های مالی، بدهی‌ها و همینطور جریان نقدی در کسب و کارها تعریف کرد.

حسابداری به دو قسمت  حسابداری و حسابرسی تقسیم  می شود :
حسابداری: حسابداری یک فعالیت خدماتی است که وظیفه ­اش آماده کردن اطلاعاتی، که اساساً دارای ماهیت مالی هستند، در مورد واحد اقتصادی است.

حسابرسی: حسابرسی فرآیندی منظم و با قانون (سیستماتیک) جهت جمع ­آوری و تحلیل بی طرفانه شواهد در رابطه ادعاهای مدیریت در رابطه با فعالیت­ ها و رویدادهای اقتصادی، به تعیین درجه انطباق این ادعاها و اظهارات با معیارهای از پیش تعیین و گزارش نتیجه ها به اشخاص ذینفع است.

آیا من می‌توانم حسابدار شوم؟

رشته حسابداری یکی از رشته‌های آموزش عالی است که داوطلبان هر سه گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک، تجربی و علوم انسانی می‌توانند این رشته را برای تحصیل انتخاب کنند. تمامی افراد علاقمند می توانند وارد این حرفه شده و با ثبت نام در دروه های آموزشی مجتمع آموزشی آپادانا در این حرفه متخصص شده و وارد بازار کار شوند.(آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته)

فرصت‌های شغلی حسابداری ؟

فرصت های شغلی یک حسابدار خیلی گسترده است و از پایین ترین سطح تا بالاترین سطح را شامل می شود. دانش آموختگان رشته حسابداری می توانند در شغل های زیر استخدام شده و فعالیت داشته باشند:‏ حساب دار، حسابرس، مدیر مالی، کارشناس امور مالیاتی، کارمند بانک، رییس بانک، کارشناس پشتیبانی نرم‌افزار، تحلیل گر مالی، حسابرس یا مسئولان حسابداری و امور مالی در موسسات گوناگون مشغول به کار شوند.(استخدام حسابداری در ساری)

دوره حسابداری

آشنایی با فرایند حسابداری

علم حسابداری شاخه‌های مختلفی  دارد که عبارتند از:

حسابداری مقدماتی،حسابداری دولتی، حسابداری صنعتی ، حسابداری عمومی ،حسابداری مالیاتی و حسابداری فروشگاهی،حسابداری ویژه ، حسابداری تکمیلی،حسابداری پیشرفته وحقوق ودستمزد
حسابداری مقدماتی : سیستمی اطلاعاتی ست که به سرمایه گذاران ، اعتبار دهندگان و مدیران کمک می کند که در مسائل اقتصادی تصمیم بهتری بگیرند .
حسابداری دولتی : (فعالیت در سازمان ها و ادارات دولتی) وظیفه‌ی حسابداری دولتی، کنترل کردن هزینه‌های دولتی است. دولت‌ها وظیفه دارند که درآمدها و هزینه‌های سالانه‌ی خودشان را پیش‌بینی کنند و به مجلس ارائه دهند و به همین دلیل آن‌ها مجبور هستند که برای تعیین بودجه از یک سیستم حسابداری متخصص استفاده کنند که در این کار، آن‌ها را یاری کند.(دوره حسابداری در ساری)
حسابداری صنعتی : (فعالیت در واحدهای صنعتی) هدف اندازه گیری و گزارش بهای تمام شده محصولات، خدمات و فعالیت‌ها را دنبال می‌کند.

حسابداری عمومی : انواع خدمات حسابداری را به دیگر شرکت ها ارائه می دهد.

حسابداری مالیاتی : حسابداری مالیاتی شامل برنامه ریزی مالیاتی و تهیه اظهارنامه مالیاتی با رعایت اساسنامه های مختلف مربوط به مالیات است.

حسابداری فروشگاهی : حسابداری فروشگاهی شامل حساب‌وکتاب موجودی اجناس، کنترل حساب‌ها، دریافت و پرداخت، چک‌ها و رسیدها و … است.

حسابداری ویژه  (حسابداری ویژه بازار کار): این دوره به شیوه ای طراحی شده که دانشجو با گذراندن آن تمام مطالب و نکات کاربردی بازارکار را بصورت عملکردی و سیستمی آموزش میبیند و برای ورود در محیط های می تواند در تمام پوزیشن های حسابداری فعالیت کند.

حسابداری تکمیلی :  حسابداری تکمیلی یکی از ابزارهای مورد نیاز همه مدیران است. آشنایی با گزارشات حسابداری نظیر صورت های سود و زيان، تر…

حسابداری پیشرفته: جمع آوری و طبقه بندی پویای داده های حسابداری است. حسابداری پیشرفته اطلاعاتی را فراهم می کند مبتنی بر استفاده گسترده از منابع سیستم، که با آن می توان استراتژی بازپرداخت را توسعه داد.

حقوق ودستمزد : این دوره وظیفه تهیه و تنظیم لیست حقوق و دستمزد و تعیین مبلغ ناخالص و خالص حقوق و دستمزد قابل پرداخت به هر یک از پرسنل را به عهده دارد در واقع استاد و مدارک حقوق و دستمزد هر یک از پرسنل و کارکنان در این دایره نگهداری می شود توجه دارید که بحث حسابداری هزینه حقوق و دستمزد در این دایره مطرح می شود.(دوره حسابداری ساری)

حقوق یک حسابدار چقدر است ؟

سطح تجربه مهمترین عامل در تعیین حقوق حسابدار است. طبیعتا هرچه حسابدار در این حرفه بیشتر فعالیت کرده باشد، حقوق بیشتری نیز دریافت می‌کند.(استخدام شرکت حسابداری)

سوالات قبل از ثبت نام دوره آموزشی حسابداری

 • طول دوره: ۳۰ ساعت
 • محل برگزاری:  به صورت حضوری در محل آموزشگاه و به صورت مجازی با ارسال بسته های آموزشی و آزمون آنلاین اینترنتی و ارسال پستی گواهینامه آموزشی
 • نام برگزارکننده دوره:  آموزشگاه آپادانا
 • روز برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • زمان برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • مدرس دوره: تدریس توسط استاد مجرب و با سابقه
 • ارائه گواهی پایان دوره معتبر با کد رجیستری و قابلیت استعلام(دوره حسابداری در ساری)

محتویات پک آموزشی حسابداری

این پک شامل جزوات و دی وی دی های آموزشی حسابداری بوده که سرفصل های زیر به صورت فیلم آموزشی پشتیبانی می شود.

 • آموزش حسابداری
 • حسابداری کاربردی
 • حسابداری وجوه نقد
 • حسابداری حقوق و دستمزد
 • حسابداری مالیاتی
 • اکسل در حسابداری
 • آموزش نرم افزار های حسابداری
 • حسابداری ویژه اشتغال
 • شیوه‌های آموزش حسابداری ویژه بازار کار

(حسابداری و حسابرسی در ساری)

آموزش مجازی یا غیر حضوری

با توجه به وضعیت کسب و کار، متوجه خواهید شد که امروزه، موفقیت در دنیای کسب و کار و رسیدن به درآمد قابل قبول در گرو یادگیری مداوم و توسعه مستمر مهارت‌هاست. اما راه حل ما برای شما چیست؟ آموزش حسابداری در منزل! این همان راه حل منطقی است که یادگیری را بیش از هر زمان دیگری ساده و ممکن ساخته است.و از طرفی شیوع و گسترش بیماری مانند کرونا، به تمام مردم جهان نشان داد که باید در عصر نوین تمدن، به دنبال نوین‌تر و ساده‌ترین روش‌ها برای انجام امور حیاتی و اقتصادی باشیم.(دوره حسابداری در ساری)

پس از ثبت نام در دوره آموزش مجازی  پک دوره حاوی DVD و جزوه برای شما ارسال میشود.

DVD ها شامل فیلم های آموزشی با تدریس اساتید مجرب بوده  که امکان مشاهده پک های آموزشی با مدیریت زمانی دلخواه  خودتان میسر میباشد

-امکان مشاهده مکرر فیلم های آموزشی

و همینطور دانشجویان میتوانند  برای رفع اشکال با اساتید آموزشگاه آپادانا در ارتباط باشند.(حسابداری صنعتی ساری)

دوره حسابداریآیا واقعاً نیازی به آموزش حسابداری مجازی هست ؟

این اصلی‌ترین پرسشی است که پیش از هر خریدی از خودتون خواهید پرسید. با توجه به لزوم شناخت فرآیند‌های حسابداری برای تمام افراد حاضر در جامعه و درگیر با پروسه‌های اداری و کاری، قطعاً خرید آموزش حسابداری مجازی الزامی است. حتی اگر قصد اشتغال و درآمدزایی در این حیطه را نداشته باشید، امروزه یادگیری اصول حسابداری یکی از الزامات است. پس بی‌شک باید خرید آموزش حسابداری مجازی را در برنامه خودتان داشته باشید.(دوره حساب داری فنی حرفه ای ساری)

آموزش حسابداری مجازی واقعاً کارآمد است ؟

برخی از افراد با دید سنتی که نسبت به آموزش دارند، معتقدند که آموزش حسابداری حضوری به اندازه آموزش حضوری کارآمد نیست.اما این اساساً یک فرض غلط است. شما در آموزش حسابداری مجازی دقیقاً از همان توضیحات و بررسی‌هایی بهره‌مند خواهید شد که سر کلاس در اختیار شماست. این در حالی است که در آموزش حسابداری مجازی ، علاوه بر مهیا بودن همان آموزش‌ها، می‌توانید هر توضیح و آموزش موجود را بارهای بار دیده و بررسی کنید. این یعنی شما در آموزش حسابداری یک استاد خصوصی با حوصله بی‌انتها برای تکرار مطالب در اختیار دارید.(دوره جامع حسابداری اموال)

برای آموزش حسابداری  با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ماتبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی حسابداری روی لینک زیر کلیک کنید

به ما امتیاز دهید