×

دوره ICDL در مرند

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
میانگین رتبه 4.3/5 تعداد رای (3 امتیاز)

دوره ICDL در مرند ، بی‌مرزی دانش و توانمندی‌های کامپیوتری شما را گسترده‌تر از گذشته می‌کند. اکنون شما می‌توانید به دو صورت حضوری در شهر تبریز یا مجازی در مرند از این دوره‌ها بهره‌مند شوید. آموزش‌های حاصل از این دوره‌ها با صدور گواهینامه‌های معتبر تائید شده و ارزشمندی به مهارت‌های کامپیوتری شما افزوده خواهد کرد.

در صورتی که در مرند حضوری شرکت کنید، می‌توانید به‌طور مستقیم از اساتید ما بهره‌مند شوید و از تجربه‌ی آموزش حضوری بهره‌مند گردید. همچنین، اگر انتخاب کنید که در محیط مجازی شرکت نمایید، آموزش‌های ما از طریق ارسال جزوات و فیلم‌های آموزشی توسط بهترین اساتید آموزشگاه آپادانا به شما ارائه خواهند شد. این روش امکان مطالعه و یادگیری در زمان و مکانی که شما انتخاب می‌کنید را فراهم می‌کند.

دوره‌های ICDL در مرند با همکاری آموزشگاه آپادانا، این فرصت را به شما می‌دهند تا مهارت‌های کامپیوتری خود را به بهترین شکل تقویت کنید و به دنیای دیجیتال به‌صورت قوی‌تری وارد شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، با ما تماس بگیرید و به دنیای مدرن کامپیوتری خوش آمدید بگویید.

دوره ICDL در مرند به صورت مجازی

آیا می‌خواهید مهارت‌های رایانه‌ای خود را به سطح جدیدی برسانید؟ آیا به دنبال یادگیری مفاهیم و مهارت‌های ICDL هستید؟ با آموزشگاه آپادانا همراه شوید و از تجربه‌ی منحصر به فرد دوره ICDL با کیفیت عالی بهره‌مند شوید.

آموزشگاه آپادانا با سابقه‌ی چندین ساله و با اساتید مجرب، آموزش‌های خود را به صورت حضوری در تبریز و مجازی در مرند ارائه می‌دهد. ما به شما این امکان را می‌دهیم تا به صورت گسترده و در دو محیط مختلف مهارت‌های ICDL را یاد بگیرید.

در دوره‌های ما، از اصولی‌ترین مفاهیم تا مراحل پیشرفته‌تر ICDL و همچنین هفت مهارت رایانه‌ای به شما آموزش داده می‌شود. مطمئن باشید که با ما، اطلاعات و تجربه‌ای جامع و کامل از دنیای رایانه‌ای کسب خواهید کرد.جهت ثبت نام غیر حضوری در کلاس ICDL با کارشناسان آموزشگاه آپادانا تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در مورد تاریخ‌ها و شرایط ثبت نام به‌دست آورید. به راحتی و با قدرت به دنیای دیجیتال پیوسته و مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرید.

ICDL چیست؟

ICDL یا  International Computer Driving License به معنای مهارت کار با کامپیوتر می باشد. دوره  ICDL یک استاندارد بین المللی در مهارت های کاربردی کامپیوتر است. این برنامه یک گواهینامه با کیفیت بالا و معتبر در سطح دانشگاهی و بین المللی از سراسر جهان طراحی ، ارزیابی و تأیید شده است. به این مهارت ها در داخل اروپا  ECDLو در خارج اروپا ICDL گفته می شود. گواهینامه  ICDLمدرکی معتبر و مورد تایید ۱۴۹ کشور جهان ، سازمان های بین المللی ، ادارت و…. است.

در حال حاضر مهارت های هفتگانه رایانه به مدرک استانداردی تبدیل شده که در کشورهای غیراروپایی کاربرد دارد و برنامه درسی آن مشابه دروس ECDL است.بنیاد گواهینامه اروپایی راهبری کامپیوتر ، برنامه درسی را تعیین کرده و آن را دائما به روز رسانی میکند تا اطمینان حاصل شود که دروس آن با دنیای کار و پیشرفت های انجام شده در زمینه فناوری ، هماهنگ است. میزان پذیرش ICDL در کشورها ، به طور روز افزونی در حال رشد است و در حال حاضر بسیاری از افراد و شرکت ها ، این گواهینامه را معیاری برای سنجش مهارت های کامپیوتری میدانند(مدرک ICDL برای استخدام).

سازمان های حمایت کننده ازگواهینامه  ICDL، در بخش وسیعی از صنعت و دانشگاه فعالیت میکنند. علاوه بر آن ، این گواهینامه مورد حمایت اتحادیه اروپاست که استانداردها و سطح کیفیت را در سراسر اروپا تضمین میکند.(دوره ICDL در مرند)

سرفصل های آموزشی ICDL کدامند؟

مهارت های هفتگانه ICDL بر دو نوع عملی و تئوری میباشد و شامل موارد زیر است :
IT (آی تی) : مفاهیم اساسی تئوری فن آوری اطلاعات در حد مبتدی
Internet(اینترنت) : اطلاعات و ارتباطات (خدمات اطلاعاتی شبکه– اینترنت و ایمیل)
Windows (ویندوز) : آشنایی باویندوز و نحوه استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل هاو …
word processing (ورد) : آشنایی با مفاهیم واژه پردازی و پردازش متن و شیوه به کار گیری این نرم افزار
Excel – spread sheets(اکسل) : آشنایی با مفهوم صفحات گسترده اکسل و نحوه کار با این نرم افزار
PowerPoint – presentation(پاورپوینت) : یادگیری نحوه ارائه مطالب و چگونگی انجام آن با استفاده از این نرم افزار
Access – Data base (اکسس) : آشنایی با بانک اطلاعاتی و مفهوم پایگاه داده و استفاده از آن ها با استفاده این نرم افزار

نحوه ثبت نام در دوره ICDL  و  مهارت های هفتگانه رایانه

برای ثبت نام در دوره  ICDL یا مهارت های هفتگانه رایانه هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا(شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره ICDL  و مهارت های هفتگانه اقدام نمایید (دوره ICDL و  مهارت های هفتگانه رایانه در مرند).

مخاطبان دوره مهارت های هفتگانه رایانه چه کسانی هستند ؟!

مخاطبان دوره ICDL (ای سی دی ای)، تمام افراد شاغل ، دانشجویان تمام رشته های تحصیلی , تمام افراد جویای کار  ، تمام افراد جامعه که با رایانه سرو کار دارند و تمامی علاقمندان به این دوره  می باشد.(آموزش اکسل در مرند).

فناوری اطلاعات  (IT)چیست؟

حتماً تا به حال کلمه آی تی یا فناوری اطلاعات به گوشتان خورده است اما ممکن است ندانید دقیقاً فناوری اطلاعات چیست.IT مخفف عبارت انگلیسی Information Technology و به فارسی به معنای فناوری اطلاعات است. منظور از  آی تی یا فناوری اطلاعات، مجموعه ابزارها و روش های ضروری برای تولید، پردازش، نگهداری، توزیع و انهدام سیستم های مبتنی بر اطلاعات به معنی فراگیر آن (شامل متن، صوت و تصویر) است. (دوره مهارت های هفتگانه  رایانه در مرند) .

دوره ICDL در مرند

مزایای استفاده از IT

– بستر مناسب تبادل ارتباطات درون و برون سازماني از طريق اينترانت و اكسترانت

– دسترسي لحظه اي به اطلاعات بازار جهاني ، رقبا ، تامين كنندگان و اطلاعات كل زنجيره توليد ارزش در جامعه مهندسي

– امكان تصميم گيري توزيع شده جغرافيايي ولي همزمان

– استفاده از WEB به مثابه زير ساخت اطلاعاتي INFOSTRUCTURE

– بالا رفتن چالاكي سازمان و افزايش سرعت ، دقت و كيفيت سيستم هاي سازماني

– كاهش هزينه هاي مستقيم ، غير مستقيم ، پنهان ، مبادلاتي و معاملاتي(Transaction cost)

– كم كردن زمان اجراي پروژه تا ۱۵%

– كاهش هزينه هاي كل دوره حيات پروژه تا ۳۰%

– ارتباطات باكيفيت تر ,روان تر و غني تر اجزاي پروژه و نهادهاي پشتيباني پروژه

– حذف و كاهش محدوديت فاصله و اختلاف زماني حضور ( همزماني ) و سختي رفت و آمدبه پروژه

– پايين آمدن هزينه هاي هماهنگي , جلسات , هزينه پنهان

– استفاده از زيرساخت  ITآماده چند تريليون دلاري كه توسط كشورهاي پيشرفته ايجاد شده است.

کلمه Internet به چه معناست؟

کلمه internet (با حروف کوچک) قبلاً به معنای “حرکات پیوسته” به عنوان یک فعل یا یک صفت به کار برده می‌شد اما بعدها که شبکه اینترنت بوجود آمد، کلمه Internetwork بر روی آن نام گذاری شد. این کلمه از دو بخش Inter و Network تشکیل شده است همانطور که می‌دانید پیشوند Inter معمولاً به معنای “بین” مورد استفاده قرار می‌گیرد مثل International (بین المللی). از ترکیب این دو کلمه Internetwork به معنای “بین شبکه‌ای” بوجود می‌آید. این کلمه بعدها بصورت کوتاه شده به Internet تغییر داده شد. از نام‌های دیگر اینترنت می‌توان به The Net و The Internet اشاره کرد. (دوره آموزشی ICDL در مرند)

مزایای استفاده از اینترنت چیست ؟

۱- اینترنت رسانه ای تعاملی است . هر کس در هر جای دنیا که به آن دسترسی داشته باشد می تواند در عین اینکه از مطالب موجود استفاده می کند مطالب خود را هم منتشر کند.

۲-حجم عظیمی از کتاب ها و مقالات در سطح اینترنت منتشر شده اند

۳- باعث بوجود آمدن حرفه های جدید شده است

۴- باعث راحتی خیلی از کارها شده مثل عملیات بانکی -خرید و فروش و..

۵- جذاب و سرگرم کننده است

۶- انتقال اطلاعات با سرعت زیادی انجام می گیرد .لازم نیست برای خرید یک نرم افزار و گرفتن یک مقاله به جای دوری سفر کنید لازم نیست از پست کمک بگیرید همه ی اینها در شریان ارتباطی هستند کافی است دانلودشان کنید

منظور از windows چیست؟

ویندوز معادل کلمۀ Windows انگلیسی است و به معنای پنجره‌ها‌ است. البته این ربطی به درب و پنجرۀ منزل یا محل کار ندارد! ویندوز یک نرم افزار است. نرم افزاری که روی کامپیوتر نصب می‌شود تا بتوانید از آن کامپیوتر استفاده کنید. به این گونه نرم افزارها که بسیار پرحجم و پیچیده هستند و به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید رایانه را روشن کنید، سیستم عامل می‌گویند.پس ویندوز نام یک سیستم عامل است که توسط یک شرکت آمریکایی ساخته شده است. این شرکت،مایکروسافت نام دارد(آموزش ای سی دی ال).

ویندوز را به این دلیل ویندوز (پنجره‌ها) نام گذاشتند که این سیستم عامل، نرم افزارهای مختلف را در قالب پنجره‌های مختلف باز می‌کند. (دوره آموزشی ویندوز در مرند)

 مزایای استفاده از نسخه اصلی ویندوز

۱ پایداری بیشتر در مقایسه با نسخه‌های جعلی

۲ امنیت بیشتر در مقابل بدافزارها و حملات

۳ امکان دریافت به‌روز رسانی ها به صورت واقعی

۴پشتیبانی مایکروسافت

۵ امکان استفاده همیشگی از جواز ویندوز

۶ دریافت نرم افزارهای کاربردی از مایکروسافت که نیاز به ویندوز اصل  (Windows Genuine) دارند

۷ توانایی تشخیص و عیب یابی به وسیله مرکز اعمال Action Center

۸ بدون نیاز به تعویض‌های مکرر سیستم عامل نسبت به نمونه کپی

۹ افزایش کارایی و سرعت رایانه

دوره ICDL در تبریز

پاورپوینت (Power Point) چیست؟

پاور پوینت (POWER POINT)یک برنامه کامپیوتری و یکی از نرم افزارهای مایکروسافت آفیس است و از آن در تهیه و نشان دادن اسلاید در مانیتور و یا پرده نمایش استفاده می شود. پاور پوینت برای اولین بار در سال ۱۹۸۷ توسط شرکت “فورتات” و سانی ویل کالیفرنیا با نام Presenter جهت ویندوز دو طراحی شد. قسمت PowerPoint Central وظیفه ارتباط مستقیم کامپیوتر با ایستگاه های اینترنت را بر عهده دارد و سبب می گردد کاربر پس از تماس با اینترنت به مجموعه منابع از عکس، صدا و ویدویوهای مختلف هدایت شود(ICDL برای استخدام).

مایکروسافت پاورپوینت محبوب ترین نرم افزارهای ارائه شده در بازار می باشد. ویژگی های جدید پاورپوینت، طراحی و ارائه مطالب و صداگذاری را آسان تر می کند، علاوه بر آن می توانیم به عنوان یک ابزار کمکی سخنرانی اثر بخشی و جذاب تری استفاده کنیم.محیط کار نرم افزار پاورپوینت از نظر ظاهری شباهت بسیاری با بقیه نرم افزار موجود در بسته نرم افزاری office دارد. محیط نرم افزار power point شبیه به اکسل(Excel) و ورد (word)است . جذاب ترین روش های آموزشی و کاربرد آن ، استفاده از اسلایدهای آموزشی پاور پوینت است(آموزشگاه ICDL مرند).

با توجه به آسان بودن استفاده از این اسلایدها که تنها با یک کلیک ساده امکان پذیر است. محیط رنگی و توان اضافه کردن عکس، جدول، نمودار، کلیپ، آرت، صدا و ویدیو باعث دلپذیر شدن کار و تفهیم بهتر مطالب برای مخاطبان می شود.

برای آموزش دوره ICDL و مهارت های هفتگانه رایانه با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ماتبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی ICDL و مهارت های هفتگانه رایانه روی لینک زیر کلیک کنید

میانگین رتبه 4.3/5 تعداد رای (3 امتیاز)