×

دوره ایزو در تبریز

خانه » جدیدترین اخبار » دوره ایزو در تبریز
12 دی 1399
۹۹۶

دوره ایزو در تبریز

آموزش حضوری و مجازی ایزو در تبریزبه همراه صدور گواهینامه معتبر. آموزش نحوه سازماندهی پروژه ایزو  جهت پیاده سازی ایزو در سازمان  ها و  نحوه تهیه برنامه زمان بندی ، تهیه گزارش فازشناخت ایزو  و مراحل پیاده سازی  ایزو ۹۰۰۱ بهمراه نمونه های عملی برای شرکت کنندگان در شهر شما به صورت غیر حضوری و با ارسال پک آموزشی آموزشگاه آپادانا. آموزش ایزو به همراه ارسال جزوات و فیلم های آموزشی بهترین اساتید آموزشگاه آپادانا(دوره ایزو در تبریز)

دوره های ایزو به صورت مجازی و غیر حضوری

برای ثبت نام غیر حضوری در کلاس های ایزو با کارشناسان آموزشگاه آپادانا تماس حاصل فرمایید. این آموزش ها حاصل زحمات چندین ساله اساتید آموزشگاه بوده و به صورت فیلم های آموزشی با کیفیت عالی برای شما ارسال می گردد. در این آموزش ها از صفر تا صد نحوه سازماندهی پروژه ایزو  جهت پیاده سازی ایزو در سازمان  ها و  نحوه تهیه برنامه زمان بندی ، تهیه گزارش فازشناخت ایزو  و مراحل پیاده سازی  ایزو ۹۰۰۱ بهمراه نمونه های عملی برای شرکت کنندگان به صورت عملی آموزش داده می شود.(آموزش جازی ایزو)

دوره رباتیک

ایزو یعنی چه؟

Iso  یک سازمان بین المللی است که درست همانند سایر سازمان های بین المللی وظایفی را بر عهده دارد که در سطح بین المللی و در همه کشور ها قابلیت اجرا و حمایت دارد. وظیفه سازمان ایزو ( iso) تدوین استاندارد های بین المللی با استناد به خواسته ها و شرایط قانونی همه کشور ها و به منظور یکپارچه سازی همه فرآیند ها و روال انجام کارها با هدف تسهیل در تولید و توسعه روز افزون تولیدات و خدمات در سایه حمایت از تولید کننده و مصرف کننده می باشد.

Iso  از کلمه ای در یونان به نام isos مشتق شده که به معنی برابری و یکسانی است و هدف اصلی یک استاندارد را در واقع بیان می کند. اما سازمان بین المللی استاندارد سازی به لاتین  مخفف ایزو را نخواهد داشت در  واقع  عبارت International Organization for Standardization به مفهوم سازمان بین المللی استاندارد سازی بصورت مخفف می شودios  که بنابراین iso مشتق این عبارت نیست.

سازمان بین المللی ایزو مجموعه ای از توسعه دهنده های ایزو را گرد هم در اورده که برخی بصورت اعضا اصلی ، برخی اعضا فرعی  و قسمتی به عنوان اعضا جانبی در این سازمان مشارکت دارند. این سازمان در حال حاضر ۱۴۷ عضو دارد که ایران و سازمان استاندارد ملی ایران یکی از این اعضا و از اعضا اصلی محسوب می شود.(دوره ایزو چیست)

آیا من می توانم در دوره ایزو حرفه ای شوم؟

تمامی افراد علاقمند می توانند بدون داشتن هیچ گونه پیش زمینه کاری وارد این حرفه شده و با ثبت نام در دروه های آموزشی مجتمع آموزشی آپادانا در این حرفه متخصص شده .

ایزو مختص سازمان بین المللی استاندارد سازی است. این سازمان هزاران استاندارد را در زمینه ها و موضوعات مختلف تدوین نموده و مورد تایید همه اعضا قرار گرفته است. هر شرکتی که از این علائم بر روی محصولات خود استفاده نماید، در واقع تعهد خود به جامعه و مشتریان را اثبات و کیفیت و برتری محصولات خود را به رخ رقبا کشیده است.(ثبتنام در دوره های ایزو)

چرا در دوره های  ایزو شرکت کنیم ؟

اقدامات مورد نیاز برای پیاده سازی استاندارد های ایزو با رویکرد مثالی به iso9001 سیستم مدیریت کیفیت:

انتخاب مشاور و یا استخدام یک نفر متخصص در حوزه سیستم های مدیریت کیفیت

عارضه یابی و شناخت مشکلات و خواسته های سازمان ، نقاط ضعف و قوت و فرصت ها و تهدید های سازمان

تعیین چشم انداز شرکت

تعیین رویکرد و استراتژی مورد نیاز برای شرکت

تعیین خط مشی سازمان

تعیین اهداف کلان، اهداف خرد و برنامه های عملیاتی شرکت

مشخص کردن فرآیند های مورد نیاز برای شرکت

انجام آموزش های ابتدایی برای مدیران ارشد، مدیران و مسئولین میانی شرکت و کارکنان خط تولید و مشتریان بصورت جداگانه و عمومی

تعریف آئین نامه ها، دستورالعمل ها و روش های اجرایی مورد نیاز هر یک از فرآیند ها و تعریف فرم های مورد نظر بصورت جداگانه و آهسته آهسته

آموزش انجام دستورالعمل ها و روش های اجرایی به واحد های درگیر در فرآیند

اجرایی هر یک از دستورالعمل ها و فرآیند ها بصورت پایلوت و سپس رفع مشکلات و مغایرت ها

تعریف اقدامات اصلاحی مورد نیاز در همه سطوح

تعیین شاخص های سنجش و اندازه گیری هم برای اهداف و هم برای اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه صادر شده

سنجش و اندازه گیری پیشرفت اهداف و برنامه های شرکت مطابق با استانداردها ی تعریف شده

انجام ممیزی داخلی شرکت با ممیزان اموزش دیده داخلی و یا خارجی

برگزاری جلسه بازنگری مدیریت با حضور مدیر عامل و نماینده مدیریت و طرح همه ورودی ها و خروجی ها و مشکلات موجود و انتخاب راه حل جدید

انتخاب مشاور خارجی و یا مرجع صادر کننده ایزو

ممیزی خارجی سیستم

در صورت تایید صدور گواهینامه استاندارد مورد نظر

در صورت عدم تایید اعلام مغایرت ها و تعریف اقدامات اصلاحی برای مرتفع شدن آنها و تعیین وقت جدید برای ممیزی بعدی خارجی(دوره تشریح الزامات ایزو)

مخاطبین دوره ایزو چه کسانی هستند؟

تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی و مدیریت و تمامی افرادی که در حوزه های مدیریت کیفیت استقرار و مشاوره آن تمایل به فعالیت دارن ، مخاطب های دوره آموزش صفر تا صد ایزو-۹۰۰۱ برای ورود به بازار کار ، هستن. این دوره آموزشی برای کارشناسان تضمین کیفیت و ممیزین داخلی سازمانها بسیار کاربردی و مهم است ، علاوه بر آن این دوره می توانید دید مطلوبی را به  مدیران سازمان ها بدهد، همچنین تمام دانشجویان فنی و مهندسی بخصوص صنایع و مکانیک کاربردی می باشد ، و تمام افرادی که به مباحث سیستمی و استانداردهای بین المللی ایزو علاقه مند می باشند.(دوره آموزشی سر ممیزی ایزو)

فرصت های شغلی دوره های ایزو

با شرکت در این دوره می توانید الزامات ایزو را در سازمانتان بروز کنید، یا در سازمانهایی که دارنده استانداردهای ایزو هستند مشغول به کار شوید و یا حتی در تیم اجرایی ایزو در سازمانتان نقش مفید و کلیدی داشته باشید.(آموزش ایزو گرفتن)

سرفصل های دوره ایزو

 • مقدمه ای بر ویرایش جدید ISO 9001:2015
 • معرفی بندهای استاندارد ۱۰ بند ISO 9001:2015
 • الزام مرتبط با محیط کسب و کار ( بند ۴ استاندارد)
 • آشنایی اجمالی با SWOT در مدیریت استراتژیک و نقش آن در استاندارد ISO9001:2015
 • شناسایی و ارزیابی ریسک و فرصت فرآیندها درISO9001:2015   و اقدامات مرتبط با آنها
 • آشنایی با دانش سازمانی و مدیریت دانش در سازمان ها
 • آشنایی با اصطلاحات و تعاریف استاندارد ممیزی
 • آشنایی با اصول ممیزی مطابق با استانداردISO 19011
 • فلوچارت نظام ممیزی و نحوه تهیه چک لیست ممیزی
 • آماده سازی و برنامه ریزی و اجرای ممیزی
 • تشخیص عدم انطباق ها در ممیزی
 • گزارشات و مستندات ممیزی
 • صلاحیت های لازم برای تعیین شایستگی ممیزی
 • برخی خصوصیات فردی مورد نیاز در ممیزی

مطالعه اجرای استاندارد ISO9001:2015  و ممیزی آن (Case- Study)  در واحد های صنعتی
(آموزش ایزو خوانی)

نحوه ثبت نام در دوره های ایزو

برای ثبت نام در دوره های ایزو هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا (شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام (آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره های ایزو اقدام نمایید.(کلاس آموزش ایزو)

چگونه می توان در ایزو حرفه ای شد؟

واسه کارشناس یا مشاور ایزو شدن یا همون(iso-consultant) لازمه یه سری مهارت های نرم بازار کار یا همون soft skills ها رو در خودت و رزومت تقویت کنی که توی دوره جامع کوچینگ شغلی  کا ملا به این مهارت های نرم مسلط میشی و این مهارت ها شامل مثه : اصول مذاکره، تکنیک های و اصول مدیریتی، مهارت های روابط عمومی و ایزو سازی شغلی و روش های مذاکره و فروش و مهارت های تدریس و مشتری مداری و پرزنت و ارائه مطلب،

تجربه در کنار دانش نظری و تئوری واجبه

در کنارش باید در یه سازمان که ایزو ۹۰۰۱ رو اجرا کرده یا در حال اجراشه، شروع کنی به تجربه و کسب دانش و کارآموزی البته در کنار یه مشاور ایزو خبره، و حتی رایگان در کارای اجرا و استقرار ایزو مشارکت کنی تا تجربه شغلیت بره بالا و رزومت با این کارآموزی ها اعتبار پیدا کنه و حتی تو حوزه تضمین کیفیت و استقرار و اجرا و حسابرسی یا ممیزی سیستم های مدیریتی کسب تجربه کنین چون  دانش نظری کافی نیست!(آموزش استاندارد ایزو)

شرایط پرداخت هزینه آموزش ایزو بصورت قسطی هم دارید؟

بله طی دو قسط می تواند شهریه کلاس آموزش  دوره های ایزو را پرداخت کنید، قسط اول شروع کلاس که شامل نصف شهریه و الباقی را می توانید به صورت چک یک ماهه بپردازید.(هزینه آموزش ایزو)

من شهرستان هستم چگونه می توانم در کلاس آموزش ایزو ثبت نام و شرکت کنم؟

با هماهنگی آموزشگاه  می توانید در دوره های ایزو به صورت مجازی شرکت کنید.(دوره ایزو در تبریز)

مراحل ثبت نام و صدور گواهینامه

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صفحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند.پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود.در صورت قبولی کارآموز از آزمون آنلاین گواهینامه آموزشی معتبر از مراجع ذیصلاح صادر و به آدرس کارآموز ارسال می گردد.

امکان صدور گواهینامه فارسی ، گواهینامه دو زبانه و گواهینامه بین المللی(از مرجع صدور گواهینامه های بین المللی RFTC اسپانیا) برای این دوره مقدور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

طول دوره ی ایزو چقدر است؟

طول دوره آموزشی ایزو بدون محدودیت زمانی میباشد.(دوره ایزو در تبریز)

شهریه دوره ایزو

کتیا

سوالات قبل از ثبت نام دوره آموزشی ایزو

 • طول دوره:  ۳۰ ساعت
 • محل برگزاری:  به صورت حضوری در محل آموزشگاه و به صورت مجازی با ارسال بسته های آموزشی و آزمون آنلاین اینترنتی و ارسال پستی گواهینامه آموزشی
 • نام برگزارکننده دوره:  آموزشگاه آپادانا
 • روز برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • زمان برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • مدرس دوره: تدریس توسط استاد مجرب و با سابقه
 • ارائه گواهی پایان دوره معتبر با کد رجیستری و قابلیت استعلام

مزایای حضور مجازی در دوره های ایزو

 • پرداخت هزینه ناچیز آموزش مجازی در مقایسه با دوره های آموزشی حضوری
 • عدم نیاز به حضور فیزیکی
 • امکان حضور در دوره مجازی آموزشی از تمام نقاط ایران
 • امکان برنامه ریزی شخصی برای شرکت‌کنندگان جهت مطالعه
 • امکان مرور چندباره مطالب توسط شرکت‌کنندگان
 • دریافت گواهینامه معتبر (پست رایگان)
  (آموزش iso  گرفتن)

 مزایای مجتمع آموزشی آپادانا

 • ارائه گواهی پایان دوره دو زبانه از کنسرسیوم ایرکاس به عنوان معتبرترین برند آموزشی کشور
 • ارائه گواهی پایان دوره از مجتمع آموزشی آپادانا
 • ارائه گواهی پایان دوره بین المللی از موسسات آموزشی معتبر
 • حضور اساتید به نام و برجسته در این مرکز
 • دارای مشاوران مجرب و متخصص در حوزه آموزش
 • فضای آموزشی مجهز به جدید ترین فناوری روز دنیا
 • استفاده از متد آموزشی روز دنیا بر اساس آموزش عملی و شغل محور
 • داشتن بالاترین ابزار و تجهیزات ایزو و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات
 • دارای ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۱۵ در خصوص کیفیت و خدمات به مشتریان
  (دوره ایزو در تبریز)

سوالات متداول:

آیا مشاهده فیلم آموزش ایزو برای ورود به بازار کار مناسب است ؟

کافیست روزی دو ساعت برای مشاهده مباحث آموزش ایزو برنامه‌ریزی کنید تا در کمتر از یک ماه به تمامی تکنیک‌های مفید ایزو در بازار کار تسلط پیدا کنید . استفاده از فیلمهای آموزشی آپادانا نیاز دو مزیت بارز دارد : اول قابل تکرار بودن آن و دوم آموزش ایزو به همراه انتقال تجربه .(آموزش مجازی ایزو)

سریعترین راه برای آموزش ایزو مجازی چیست ؟

در حال حاضر فیلم آموزش ایزو سریعترین راه برای انتقال مطالب است . پس از مشاهده این سرفصلها که با توجه به محیط واقعی تدریس شده به هیچ کتاب ، جزوه یا حضور در دوره دیگری نیاز نخواهید داشت . ارتقای شما را در ایزو تضمین می کنیم.(آموزش مجازی ایزو ۹۰۰۱)

چرا آموزش ایزو آپادانا با سایر فیلمهای آموزشی متفاوت است؟

محصولات ما به سه دلیل با سایر آموزشها متفاوت است . اول : ارائه مطالب کاربردی.       دوم : پرهیز از ارائه مطالب تکراری و غیر مفید .       سوم : استفاده از تجربیات مدیران مالی . پس از یادگیری این سرفصلهای آموزشی همیشه یک گام جلوتر از همکاران خود خواهید بود .(دوره ایزو در تبریز)

آیا بعد از مشاهده فیلم دوره ایزو مدرک هم داده می شود ؟

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صفحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند.پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود.در صورت قبولی کارآموز از آزمون آنلاین گواهینامه آموزشی معتبر از مراجع ذیصلاح صادر و به آدرس کارآموز ارسال می گردد.امکان صدور گواهینامه فارسی ، گواهینامه دو زبانه و گواهینامه بین المللی(از مرجع صدور گواهینامه های بین المللی RFTC اسپانیا) برای این دوره مقدور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.(دوره ایزو در تبریز)

برای آموزش دوره ایزو با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ماتبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی بازرسی جوش و تست های غیر مخرب روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش مجازی این دوره در خانه با هزینه کمتر 

اینستاگرام ما:(روی عکس زیر کلیک کنید)

اینستاگرام آپادانا

کانال نسخه خوانی داروخانه چگونه اسامی داروها راحفظ کنیم حقوق کار در داروخانه نسخه خوانی آزمایشگاه آموزش قیمت زنی نسخه دانلود رایگان آموزش نسخه خوانی داروخانه pdf قسمت های مختلف داروخانه دستمزد تکنسین داروخانه نسخه های سخت جزوه داروشناسی داروخانه تجربیات کار در داروخانه نسخه خوانی سونوگرافی قیمت زنی دستی نسخه دانلود  یادگیری سریع داروها چگونه نسخه بخوانیم دانلود کتاب جامع نسخه پیچی در داروخانه نمونه هایی از نسخه های پزشکان دانلود نسخه های رایج پزشکی سرفصل های نسخه خوانی رشته نسخه خوانی کار در داروخانه نسخه خوانی اموزش قیمت زدن نسخه کانال تلگرام تکنسین داروخانه نمونه سوالات آزمون تکنسین داروخانه دانلود جزوه داروشناسی pdf آشنایی با داروهای پرمصرف دوره نسخه خوانی جهاد دانشگاهی حقوق نسخه خوانی آدرس کلاس نسخه خوانی در مرنددوره نسخه خوانی داروخانه در مرنددوره نسخه خوانی داروخانه در کرمانشاه کلاس نسخه خوانی در مرند

سایر مقالات

دوره های آموزشی پر مخاطب

IRCAS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

dolor. ante. facilisis sit Sed eget nec luctus
× درخواست راهنمایی(واتساپ)؟