×

آموزش تزریقات و پانسمان در زنجان

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
میانگین رتبه 4/5 تعداد رای (1 امتیاز)

دوره‌ای کامل و گسترده در زمینه آموزش فوریت‌های پزشکی، کمک‌های اولیه، و امداد و نجات به شما ارائه می‌دهیم. این دوره به دو صورت حضوری در تبریز و مجازی در زنجان برگزار می‌شود، تا شما بتوانید به صورت مطلوبی از این آموزش بهره‌مند شوید.

در دوره حضوری در شهر تبریز، شما از اساتید متخصص و مجرب در زمینه فوریت‌های پزشکی آموزش خواهید‌بیند. این دوره شامل تزریقات، پانسمان، و تمامی مهارت‌های مورد نیاز برای کمک به افراد مصدوم و نیازمند در وضعیت‌های اورژانسی می‌شود. همچنین پس از پایان دوره، گواهینامه‌ای معتبر از مرکز آموزشی به شما اعطا خواهد شد.

اما اگر شما از شهر زنجان هستید یا حضور در تبریز برای شما ممکن نیست، ما امکان دسترسی به این دوره را از طریق آموزش مجازی نیز فراهم کرده‌ایم. در این حالت، شما از طریق ارسال پک آموزشی جزوات و فیلم‌های آموزشی از بهترین اساتید آموزشگاه آپادانا آموزش می‌بینید. این فرصت عالی به شما امکان می‌دهد تا در خانه یا محل کار خود به آموزش بپردازید و مهارت‌های لازم را از راه دور یاد بگیرید.

با این دوره، شما مهارت‌های حیاتی و ضروری در زمینه پزشکی و امداد و نجات را به دست می‌آورید و در مواقع ضروری می‌توانید به افراد نیازمند کمک کنید. گواهینامه معتبر این دوره نیز به شما اعتبار و اطمینان از مهارت‌های خود خواهد داد.

آموزش خرید هاست و دامنه

آموزش تزریقات و پانسمان در زنجان به صورت غیر حضوری

دوره‌های کمک اولیه به صورت حضوری و مجازی در دو محل مختلف، تبریز و زنجان، برگزار می‌شوند. این دوره‌ها به شما فرصت می‌دهند تا مهارت‌های کمک اولیه و امداد را به صورت کامل و مفصل یاد بگیرید. آموزش‌های ما توسط اساتید ماهر و متخصص آموزشگاه آپادانا تدریس می‌شوند و از سال‌ها تجربه آن‌ها در این حوزه بهره می‌برند.

برای ثبت نام در دوره‌های کمک اولیه به صورت غیرحضوری، با ما تماس بگیرید. شما به عنوان شرکت‌کننده در این دوره‌ها به فیلم‌های آموزشی با کیفیت عالی دسترسی خواهید داشت که می‌توانید به مرور آن‌ها را مشاهده کرده و مهارت‌های کمک اولیه، تزریقات و پانسمان را از صفر تا صد یاد بگیرید.

ما به شما امکان می‌دهیم تا توانایی‌های مهمی مانند ترکیب پانسمان، اعمال تزریقات، و برخوردهای اورژانسی را به طور مستقل بیاموزید. همچنین، دوره‌های تزریقات و پانسمان به صورت خاص در شهر زنجان برگزار می‌شوند.با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد تاریخ‌ها و شرایط ثبت نام دریافت کنید. همچنین به شما امکان می‌دهیم تا به عنوان یک متخصص در زمینه کمک‌های اولیه و امداد توانایی‌های مهمی کسب کنید.

نحوه ثبت نام در دوره های تزریقات و پانسمان در زنجان

برای ثبت نام در دوره های آموزشی آموزش کمک های اولیه هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا(شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی کمک های اولیه اقدام نمایید(آموزش کمک های اولیه در زنجان).

آیا تاکنون شاهد حادثه یا اتفاق ناگواری بوده اید ؟

راستی اگرجزء اولین کسانی باشید که به محل یک حادثه می رسند چه می کنید ؟
اگرآن حادثه مصدومی داشته باشد حتماً به فکرمی افتید که برای کمک به اوکاری انجام دهید درچنین مواقعی اگرآموزش لازم را دیده باشید حتماً قبل از رساندن شخص مصدوم به مرکزدرمانی اقداماتی را انجام خواهید داد.(آموزش تزریقات و پانسمان در زنجان)

تعریف کمک های اولیه

کمک های اولیه شامل اقداماتی است که هنگام وقوع حوادث برای جلوگیری از مرگ، پیشگیری از صدمات و عوارض بعدی، کاهش درد و رنج مصدوم قبل از رسیدن افراد حرفه ای و انتقال مصدوم به مراکز درمانی به عمل می آید. این اقدامات می تواند شامل مواردی ساده مانند: پانسمان زخم و جراحت و یا مواردی مشکل تر نظیر انجام عملیات احیای قلبی – ریوی و… باشد.اهداف کمک های اولیه، شامل: نجات جان مصدوم، جلوگیری از وخیم تر شدن حال وی، افزایش احتمال بهبودی و کاهش درد و رنج است.

اگر در حالی که از مکانی عبور می کنید مصدومی بر زمین افتاده باشد یا جلوی چشمان شما سانحه ای رخ دهد، شما چه خواهید کرد؟ اگر این فرد جز دوستان و آشنایان یا خانواده شما باشد، چه می کنید؟ مسلما اگر شما کسی باشید که با اصول کمک های اولیه آشنایی دارد، می توانید در نقش یک فرشته نجات ظاهر شده و به او کمک کنید، ولی اگر کمک های اولیه ندانید، مجبورید مانند بقیه تماشاچی باشید و افسوس بخورید.(آموزش کمک های اولیه در زنجان)

ارزش های برنامه دورهآموزش تزریقات و پانسمان

تاکید بر سلامت و کرامت انسان ها بعنوان حقوق اسلامی و شهروندی ، احترام به استقلال و هویت فردی با تاکید بر توسعه دانش ، مهارتها و استعداد شخصی در خصوص مسایل بهداشتی و مراقبتی و امدادی بصورت علمی و تاکید بر احساس تعلق به جامعه،فرصت های  شغلی فوریت های پزشکی   تکنسین های فوریت های پزشکی می توانند در مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی(اورژانس) در سراسر کشورمشغول به کار شوند . همچنین می توانند در آمبولانس‌های خصوصی یا در سازمان‌های مشابه آن مشغول به کار شوند و  با تلاش و کسب تجربه بیشتر می توانند به رده های مدیریتی و نظارتی سیستم فوریت های پزشکی دست پیدا خواهد کرد.

از آنجا که بخش اورژانس یکی از اصلی ترین ، ضروری ترین و مهمترین واحدهای امدادرسانی در کشور به شمار می آید و وجودش همیشه برای جامعه ضروری و غیر قابل اجتناب  است، بازارکار مناسبی نیز در شغل تکنسین فوریت های پزشکی پیش بینی می شود . با توجه به مزایای برشمرده برای حرفه فوریت های پزشکی و پیش بینی بازار کار مناسب برای متخصصان فوریت های پزشکی ، گذراندن دوره های آموزشی فوریت های پزشکی به کلیه علاقه مندان واجد شرایط توصیه می شود.(آموزش تزریقات و پانسمان در زنجان)

امداد و نجات

محتویات پک آموزشی تزریقات و پانسمان

این پک شامل جزوات و دی وی دی های آموزشی کمک های اولیه بوده که سرفصل های زیر به صورت فیلم آموزشی پشتیبانی می شود.

  • ۱٫ آشنایی با سیستم اورژانس و نقش امدادگر۲٫ کیف کمک های اولیه۳٫ سیستم تنفسی، گردش خون، اسکلتی و عصبی۴٫کنترل سیستم حیاتی بدن و بررسی هوشیاری۵٫ اقدامات اولیه در مواجه با بیمار مصدوم۶٫ دستگاه تست قند خون۷٫ انسداد راه هوایی در کودکان، شیر خواران۸٫ تغییر وضعیت هوشیاری۹٫ شوک۱۰٫ کنترل خونریزی۱۱٫ پانسمان و بانداژ۱۲٫ مراقبت های شکستگی ها۱۳٫ مسمومیت۱۴٫ بی حرکت سازی ستون مهره ها۱۵٫برق گرفتگی، غرق شدگی

    ۱۶٫ احیای قلبی ریوی

    ۱۷٫ تزریقات زیر جلدی (S.C) و…

(آموزش کمک های اولیه در زنجان)

چرا آموزش کمک های اولیه ضروری است؟

گاهی اوقات کمک‌های اولیه به معنای عدم انجام کار یا هر اقدامی برای مصدوم است، به عبارتی هنگامی که فرد بالای سر مصدومی که استخوان هایش شکسته است می‌رسد، بهترین کار این است که او را حرکت ندهد و اعضای بدنش را ثابت نگه دارد و منتظر نیرو‌های اورژانس باشد، چرا که ممکن است با یک حرکت، استخوان شکسته رگ را پاره کند یا اگر مهره‌های کمر یا گردن مصدوم شکسته باشد یک حرکت نا به جا باعث قطع نخاع وی می‌شود(آموزش تزریقات و پانسمان در زنجان).

برای آموزش کمک های اولیه تزریقات و پانسمان با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری فوریت های پزشکی روی لینک زیر کلیک کنید

میانگین رتبه 4/5 تعداد رای (1 امتیاز)