×

آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در قزوین

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
به ما امتیاز دهید

آموزشگاه آپادانا در تبریز

(آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در قزوین)آیا تمامی مشکلاتی که با تجهیزات الکترونیکتان دارید، به سادگی قابل حل نیست؟ آیا می‌خواهید مهارت‌های تعمیرات الکترونیکی را از اساتید متخصص و با تجربه فرا بگیرید؟ حالا این فرصت را از دست ندهید!

آموزشگاه آپادانا با افتخار دوره تعمیرات برد های الکترونیک را در شهر تبریز برگزار می‌کند. در این دوره، شما قادر به یادگیری تکنیک‌ها و مهارت‌های اساسی و پیشرفته تعمیرات برد های الکترونیکی خواهید بود. اساتید ما با دانش عمیق و تجربه وسیع در این حوزه، به شما کمک می‌کنند تا مشکلات الکترونیکی خود را به راحتی و با اطمینان حل کنید.

⚙️ امکانات دوره:

 • آموزش تئوری و عملی تعمیرات برد های الکترونیکی
 • استفاده از تجهیزات و ابزارهای حرفه‌ای
 • آشنایی با مفاهیم الکترونیکی پایه
 • معرفی به مدارات الکترونیکی متداول

همچنین، برای دوستان عزیزی که در شهر قزوین زندگی می‌کنند و یا به دلیل مشاغل و تعهدات خود نمی‌توانند به صورت حضوری در تبریز حضور داشته باشند، دوره تعمیرات برد های الکترونیک به صورت مجازی نیز در دسترس قرار دارد.در آپادانا، ما به تدریس و آموزش با کیفیت اولویت می‌دهیم و همواره سعی داریم تا دانشجویان خود را برای مواجهه با چالش‌های صنعت الکترونیک آماده کنیم.برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز یا دوره مجازی در قزوین، با ما تماس بگیرید

دوره ICDL

یادگیری مهارت دستگاه های  الکترونیک و  تعمیرات آنها

دستگاه های الکترونیکی همگی از تعدادی ماژول و یا قطعات الکترونیکی تشکیل شده اند. برای تعمیرات، نیازی به یادگیری روش های طراحی و آنالیز یک برد نیست و فقط شناخت قطعات و مدارات و تست کارکرد صحیح هر یک از قطعات لازم است. در تعمیرات برد های الکترونیک، اولین و مهم ترین مرحله کار، یافتن عیب هر یک از بخش های برد است . برای تعمیر یک دستگاه الکترونیکی، باز کردن بدنه آن یک مرحله از تعمیر است اما بخش مهم و اساسی برای تعمیر یک برد این است که کارکرد کلی آن دستگاه را بشناسید و بدانید که هربخش از مدار چه نقشی را ایفا میکند و چه جریان و ولتاژی لازم دارد.(تعمیرات برد های الکترونیکی در قزوین)

همه چیز در تعمیر به تجربه برمیگردد و تجربه کسب کردنی است.

باید زحمت بکشید و مسیر را درست انتخاب کنی.

آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در قزوین

دوره‌ی تعمیر و عیب یابی انواع بردهای الکترونیکی، شامل دستیابی به تخصص در تعمیر و عیب یابی بردهای الکترونیکی می‌باشد. بردهای الکترونیکی شامل مجموعه‌ای از قطعات، مدارها و ماژول‌ها هستند که برای تعمیر و نگهداری آنها نیاز به طراحی مدار ندارید. مهارت اصلی در این دوره، شناخت دقیق بر روی قطعات و مدارها و درک عمیق از کارکرد هر یک از آنها، به همراه توانایی تست و عیب یابی قطعات و مدارها است.

در آموزشگاه آپادانا، علاقمندان به تعمیر و عیب یابی بردهای الکترونیکی می‌توانند در دوره تعمیرات بردهای الکترونیکی شرکت کنند. این دوره به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت مجازی در قزوین برگزار می‌شود.

🧰 محتوای دوره:

 • آشنایی با تجهیزات و لوازم کار
 • مراحل تعمیر بردها
 • تست و عیب یابی قطعات و مدارهای بردهای الکترونیکی

هنرجویان در این دوره با تجهیزات مورد نیاز آشنا می‌شوند و به صورت عملی مراحل تعمیر بردها و عیب یابی آنها را فرا می‌گیرند. پس از اتمام دوره، آماده‌اند به بازارکار تعمیرات بردهای الکترونیکی وارد شوند. همچنین، در طول فعالیت حرفه‌ای، از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه بهره‌مند خواهند شد.اگر به تسلط بر تعمیر و عیب یابی تجهیزات الکترونیکی علاقه دارید، با ما تماس بگیرید و به تجربه‌ی آموزشی حرفه‌ای آپادانا بپیوندید(تعمیرات برد های الکترونیکی صنعتی)

نحوه ثبت نام در دوره برد های الکترونیک

برای ثبت نام در دوره تعمیرات برد های الکترونیک هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا(شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره برد های الکترونیک اقدام نمایید(تعمیرات برد های الکترونیکی لوازم خانگی در قزوین)

آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در قزوین

بازار کار تعمیر برد های الکترونیک

کلا در اکثر کشورهای دنیا برندهای سازنده دستگاه های الکترونیک در آنجا نماینده رسمی دارند و پدیده تعمیر وجود ندارد، هرکس به مشکلی برخورد کند دستگاه را به نمایندگی تحویل داده و خدمات دریافت میکند.ولی در ایران بیشتر برندها به صورت غیر رسمی وارد میشوند و خدمات درستی برای آن ها ارائه نمیشود. !روزانه هزاران نفر (از نوسان برق موجود در ایران و غیره) دستگاههایشان می سوزد و خراب میشود!

به همین علت است که وقتی برای دستگاهی مشکلی پیش بیاید ­نیاز به تعمیر داریم.امروزه شاهد این هستیم که اکثریت جامعه گوشی هوشمند دارند و اینترنت هم همه جا هست،حالا از لحاظ زمان بندی بهترین موقع برای شروع فعالیت در زمینه تعمیرات است.

امروزه شرکت های بسیار بزرگ الکترونیکی نیازمند نیروهای ماهر در زمینه تعمیرات ، برنامه نویسی انواع میکروکنترلرها و حتی یک نیروی زبردست در مونتاژ قطعات SMD هستند وبا مزایای بالایی حاضر به استخدام این افراد میشوند.(اصول تعمیرات برد های الکترونیکی در قزوین)

سرفصل های آموزشی تعمیرات برد های الکترونیک کدامند؟

 1. آموزش تعمیرات الکترونیک پایه درتعمیرات برد الکترونیکی
 2. آموزش الکترونیک دیجیتال در تعمیرات برد الکترونیکی
 3. آموزش الکترونیک صنعتی در تعمیرات برد الکترونیکی
 4. آموزش و معرفی انواع مدارهای تغذیه و پاورهای خطی و غیر خطی سوئیچینگ
 5. آموزش طریقه عیب یابی انواع منبع تغذیه
 6. آشنایی با مدار تغذیه Inverter
 7. آموزش نقشه خوانی و نقشه کشی در تعمیرات مدار الکترونیکی یک،دویا چند لایه
 8. معرفی و آشنایی کامل قطعات DIPوSMDبر روی برد الکترونیکی
 9. آموزش و معرفی انواع ICها و طریقه عملکرد آنها در مدارها
 10.  آموزش ومعرفی انواع روش تست ICدرمدار الکترونیکی
 11. آموزش و معرفی انواع دیتاشیت و طریقه خواندن موارد دیتاشیت
 12. آموزش طریقه اسکن بردهای چند لایه و بررسی ارتباط لایه های برد با یکدیگر
 13. آموزش طریقه رسم شماتیک انواع برد مونتاژشده
 14. آموزش طریقه عیب یابی انواع برد الکترونیکی
 15.  آموزش روش های تحلیل انواع مدارهای الکترونیکی
 16. آموزش طریقه تست مدارهابا انواع دستگاههای عیب یاب
 17.  آموزش طریقه کار وتست با اسیلوسکوپ درمدارهای الکترونیکی
 18. آموزش طریقه عیب یاب مدارها به روش محاسبه میزان مصرف و آمپراژ
 19. آموزش انواع روش ها جهت تعویض انواع چیپست ها
 20. آموزش طریقه پروگرام کردن انواع آی سی های حافظه ای
 21.  آموزش طریقه خواندن برنامه های داخل آی سی های حافظه ای
 22. آموزش تکنیک های کپی کردن بردهای الکترونیکی(آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در قزوین)

آموزش ICDL

چرا برای تعمیرات، اصول کار قطعات الکترونیکی را باید بدانیم ؟

هر تعمیرکاری برای موفقیت، به این دانش نیاز دارد و یکی از بهترین روش‌های تعمیر باکیفیت، دانستن اصول کار قطعه ها است که به طبع، تحلیل مدار و تست قطعات به شدت آسان میشود. هنرجویان علاقه مند به تعمیر و عیب یابی و  یادگیری اصول کار قطعات و بردهای الکترونیکی می توانند در کلاس تعمیرات بردهای الکترونیک آموزشگاه آپادانا که در کارگاهی با تجهیزات بسیار و توسط اساتید با سابقه به صورت عملی برگزار می شود، شرکت کنند.(تعمیرات برد های الکترونیکی در قزوین)

مخاطبان دوره تعمیرات برد های الکترونیک در قزوین

دوره تعمیرات برد های الکترونیک دوره ایی برای تمامی اقشار جامعه می باشد،تعمیر بردهای الکترونیکی هم یکی از مشاغل فنی پردرآمد است، به دلیل این که استفاده از بردهای الکترونیکی دامنه گسترده ای دارد و در تمامی لوازم برقی از آن ها استفاده می شود. با مسلط شدن بر مسائل الکترونیکی شما حتی به جایی خواهید رسید که قبل از باز کردن یک دستگاه (دستگاهی که با آن آشنایی دارید و نه هر دستگاهی)، کاملا می توانید حدس بزنید که داخلش چه قطعات و ماژول هایی هست و مشکل پیش آمده از کجاست؟همه چیز در تعمیر به تجربه برمیگردد و تجربه کسب کردنی است.باید زحمت بکشید و مسیر را درست انتخاب کنید.شما باید سوار بر موج هایی شوید که در حال صعود هستند و نه نزول.(عیب یابی برد های الکترونیکی)

تعمیر برد های اکتریکی

نحوه ثبت نام در دوره های برد های الکترونیک

برای ثبت نام در دوره های آموزشی تعمیرات برد های الکترونیک هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا (شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام (آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره آموزشی تعمیرات برد های الکترونیک اقدام نمایید.(نحوه تعمیرات برد های الکترونیکی در قزوین)

تعمیرات برد های الکترونیک

برای آموزش دوره تعمیرات برد های الکترونیکی با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

تبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی تعمیرات برد های الکترونیکی روی لینک زیر کلیک کنید

به ما امتیاز دهید