×

آموزش دستیاری دندانپزشک در بابلسر

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
میانگین رتبه 4/5 تعداد رای (1 امتیاز)

با آموزش دستیاری دندانپزشک در بابلسر، پلی برای ورود به دنیای پرشور و پرمزیت دندانپزشکی را به شما باز می‌کنیم. اگر به دنبال یک مهارت کاربردی و حرفه‌ای در زمینه دندانپزشکی هستید، دوره دستیاری دندانپزشک را از دست ندهید!

این دوره جذاب و کاملاً تخصصی را می‌توانید به صورت مجازی در آموزشگاه آپادانا تجربه کنید. با توجه به شرایط فعلی، دوره دستیاری دندانپزشک به صورت آنلاین و از طریق ارسال جزوه و دی وی دی برگزار می‌شود. به این ترتیب، شما می‌توانید به راحتی و در زمان مناسب برنامه آموزشی را مطالعه و به تمامی مباحث اصلی دستیاری دندانپزشک پرداخته و مهارت‌های لازم برای این حرفه را به دست آورید.

تیم متخصص و مجرب آموزشگاه آپادانا، برنامه آموزشی جامعی را برای شما طراحی کرده است. در این دوره، نظریه‌های پایه و اصول عملی دستیاری دندانپزشکی را به صورت دقیق و دسته‌بندی شده به شما آموزش می‌دهند. همچنین، با تکنیک‌های مدیریت بیماران، آشنایی با ابزارها و تجهیزات پزشکی و همراهی با دندانپزشکان حرفه‌ای، به محیط عملی واقعی نزدیک خواهید شد.

آموزش خرید هاست و دامنه

دوره غیرحضوری دستیاری دندانپزشک در بابلسر

دوره غیرحضوری دستیاری دندانپزشک در آموزشگاه آپادانا بابلسر یک فرصت بی‌نظیر برای علاقه‌مندان به دندانپزشکی است. این دوره به صورت مجازی برگزار می‌شود، که به شرکت‌کنندگان این امکان را می‌دهد از هر مکانی به آموزش دسترسی پیدا کنند.

در این دوره، تمامی مباحث و مهارت‌های لازم برای دستیاری دندانپزشک به صورت جامع و دقیق در قالب جزوه‌ها و دی‌وی‌دی‌های آموزشی ارائه می‌شود. شرکت‌کنندگان می‌توانند به طور مستقل از زمان و مکان، مطالب را مطالعه کرده و یادگیری خود را پیش ببرند.

آموزشگاه آپادانا با تکیه بر تیم اساتید مجرب و متخصص در حوزه دندانپزشکی، دوره غیرحضوری دستیاری دندانپزشک را برگزار می‌کند. این روش آموزشی، به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد در محیطی آرام و مناسب، به تدریس مطالب پرداخته و تمرین‌های عملی را انجام دهند (آموزش دستیاری دندانپزشک در بابلسر)

آیا من می‌توانم دستیار کنار دندانپزشک شوم؟

بسیاری از افراد که به این شغل روی می‌ آورند، معمولاً از علم کافی در مورد دندانپزشکی برخوردار نمی باشند و سعی می ‌کنند که با استفاده از کارهای تجربی که پزشک در اختیار آن ها قرار می دهند، نسبت به انجام این کار اقدام نمایند. اما بعضی از افراد به صورت کارآموزی برای انجام این فعالیت اقدام می نمایند. پس می ‌توان گفت که در شغل دستیاران دندانپزشک آن چنان نباید سواد کافی در مورد دندان و دندانپزشکی داشته باشند. بعضی از آنها می‌ توانند با داشتن اطلاعاتی بسیار کوچک در این مورد، نسبت به انجام این شغل اقدام نمایند.

البته اگر در این شغل از سواد کافی بهره مند باشند، بهتر است؛ زیرا به دندانپزشکان کمک می‌ کند که بتواند به بهترین نحو ممکن کار خود را انجام دهند. توصیه ما به افراد این است که در زمان استخدام این دستیاران یک گزینش کامل گذاشته و از افرادی که در این شغل از مهارت کافی برخوردار می باشند استفاده نمایند. (مرکز آموزش دستیاری دندانپزشک در بابلسر).

 

استخدام دستیار دندانپزشک در بابلسر؟

بیمارستان‌ها، مطب‌ها و کلینیک‌های تخصصی دندانپزشکی اصلی‌ترین موقعیت‌هایی هستند که نیاز به دستیار دندانپزشک دارند،دستیار دندانپزشک می‌تواند از مهارت حرفه‌ای خود برای بازاریابی و فروش محصولات دندانپزشکی استفاده کند. شرکت‌های بیمه دندانپزشکی برای بررسی درخواست‌ها و شکایات نیاز به افراد آشنا به امور دندانپزشکی کلینیکی دارند.

 

آموزش دستیاری

دوره های دستیاری دندانپزشک در بابلسر

به طور معمول به افرادی که به دکتر دندانپزشک،خدمات رسانی و همچنین تمام تجهیزات مورد نیاز دندانپزشک را فراهم می کند دستیار دندانپزشک می گویند. وجود یک دستیار از ایجاد بسیاری از خطاها جلوگیری می کند ،دستیار دندانپزشک به عنوان یک ستون فقرات برای عمل دندانپزشکی موفق است.شما میتوانید با شرکت در دوره های آموزشی دستیار کنار دندانپزشک ،مرکز آموزش آپادانا با وظایف متعدد یک دستیار آشنا شوید و مدرک معتبر از این مجموعه دریافت نمایید.(مراکز آموزش دستیاری دندانپزشک در بابلسر).

مراحل ثبت نام و صدور گواهینامه

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صفحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند. پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود.

در صورت قبولی کارآموز از آزمون آنلاین گواهینامه آموزشی معتبر از مراجع ذیصلاح صادر و به آدرس کارآموز ارسال می گردد. امکان صدور گواهینامه فارسی ، گواهینامه دو زبانه و گواهینامه بین المللی( از مرجع صدور گواهینامه های بین المللی RFTC اسپانیا) برای این دوره مقدور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید (آموزش دستیاری دندانپزشک در بابلسر)

کوتاه‌ مدت دستیار دندانپزشک است که آن را به طور مداوم و در همه سال برگزار می‌کند.

راهنمای مهاجرت با مدرک دستیار دندانپزشک

دستیار دندانپزشک یکی از گزینه هایی است که افراد می توانند با داشتن شرایط لازم برای مهاجرت اقدام کنند. افرادی که مدرک دستیار دندانپزشکی یا dental assistant را از مراکز معتبر دریافت می کنند می توانند با طی کردن مراحل مرتبط به کشور هدف مهاجرت کنند.

متقاضیان مهاجرت گروه درمانی به سایر کشورها باید از دو طریق معادل سازی مدارک خود را انجام دهند:

  • شرکت در آزمون صلاحیت کاری
  • گذراندن دوره های کارورزی در مراکز آموزشی کشور مربوطه

اهداف برگزاری دوره آموزشی دستیاری دندانپزشک در بابلسر

دوره دستیار دندانپزشک شامل آشنایی با آناتومی دهان و دندان ، بهداشت دهان و دندان و آشنایی با یونیت دندانپزشکی است. این مهارت ها توسط دندانپزشک و در محیط کاملا عملی تدریس می‌شود. افرادی که علاقه مند به کار در دندانپزشکی به عنوان دستیار دندانپزشک هستند می‌توانند با کسب این مهارت ها وارد بازار کار شوند. همچنین منشی ها و پرستارانی که در این حوزه فعالیت دارند می‌توانند برای بالا بردن مهارت های خود به صورت عملی در دوره دستیار دندانپزشک شرکت نمایند. دانشجویان پس از کسب مهارت ها و آموزش های تئوری و عملی مدرک و گواهینامه معتبر از مرکز آموزش های ایرکاس دریافت می‌کنند و می‌توانند وارد بازار کار شوند. (کلاس دستیاری دندانپزشک در بابلسر).

آموزش مجازی آپادانا

آشنایی تخصصی با شغل دستیاری دندانپزشکی

یکی از شغل هایی که همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد، شغل دستیار دندانپزشک است. دستیار دندانپزشکی شغلی است که افراد با استفاده از آن می ‌توانند به ارائه خدمات پزشکی به بسیاری از کسانی که به مشکلات دندانی و دهانی دچار می باشند، بپردازند. این افراد به یک دستیار نیازمند هستند، تا بتوانند به خوبی کار های خود را به پیش ببرند. کسانی که در این شغل به فعالیت می پردازند، معمولا در کارهایی مانند، پر کردن و یا روکش کردن یک دندان نیاز به کمک بوده را همراهی کرده و اقدامات لازم برای آن را انجام می دهند تا دکتر دندانپزشک بتواند به راحتی کارهای خود را انجام دهد.

در کل می ‌توان گفت این شغل به عنوان یک شغل دستیاری، دارای یک سری از پیچ و خم ها می باشد که افراد اگر از هوش کافی برخوردار نباشند، نمی ‌توانند به راحتی آن را انجام دهند. این شغل در دندانپزشکی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و اگر دستیاران دندانپزشک در بعضی از جراحی های دندان و انجام اقدامات درمانی بر روی دندان حاضر نباشند، به احتمال زیاد دندانپزشک دچار مشکل شود و روند کار به خوبی پیش نرود و ممکن است از کیفیت کار دندانپزشکی نیز کاسته شود. توصیه ما به دندانپزشکان این است که حتما در مطب و کلینیک ها برای انجام امور دستیارانی حضور داشته باشند تا دچار مشکل نشوند.

وظایف عمده ای که یک دستیار دندانپزشک در یک مجموعه دندانپزشکی عهده دار می شود شامل برنامه ریزی برای قرار های ملاقات و وقت دهی به بیماران ، عکس برداری با اشعه ایکس ، مراقبت از بیماران ، گرفتن اطلاعات ضروری بیمار از جمله فشار خون ، بیماری خاص و … ،آماده سازی وسایل مورد نیاز دندانپزشک ، استریل کردن همه وسایل و تجهیزات قبل و بعد از انجام کارهای دندانپزشکی ، آماده سازی قالب ها ، یونیت دندانپزشکی ، مواد دندانپزشکی و … است که این فعالیت ها همگی در مطب دندانپزشک انجام می شود. قابل ذکر است که وظایف دستیار دندانپزشک و میزان حقوق دستیار دندانپزشک بر اساس مقررات دولتی تعیین می شود(آموزش دستیاری دندانپزشک در بابلسر).

حقوق دستیار دندانپزشک در بابلسر چقدر است ؟

حقوق یک دستیار با توجه به قانون کار است اما با صلاح دید دندانپزشک نیز تعیین می شود. یعنی حداقل حقوق دریافتی کمتر از حقوق مقرری قانون کار نمی باشد اما حداکثر حقوق دستیار دندانپزشک با توجه به میزانی است که دندانپزشک تعیین می کند که ممکن است با توجه به سابقه شخص ، میزان شیفت ها و توانایی ها متغیر باشد (آموزش نرس دندانپزشکی در بابلسر).

برای آموزش دستیاری دندانپزشک با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی دستیاری دندانپزشک روی لینک زیر کلیک کنید

میانگین رتبه 4/5 تعداد رای (1 امتیاز)