×

آموزش دستیاری دندانپزشک در بوکان

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
به ما امتیاز دهید

با آموزش دستیاری دندانپزشک در بوکان، به دنیایی از فرصت‌ها و شغلی پربار وارد خواهید شد. دوره دستیار دندانپزشک در آموزشگاه آپادانا بوکان، به صورت مجازی برگزار می‌شود و این یک فرصت بی‌نظیر برای علاقه‌مندان به این حوزه است.

این دوره، با همراهی مجرب‌ترین اساتید و متخصصان دندانپزشکی، در قالب آموزش مجازی آفلاین برگزار می‌شود. شما به راحتی می‌توانید با دریافت جزوه‌ها و دی‌وی‌دی‌های آموزشی از اطلاعات لازم برخوردار شوید و به یادگیری در سراسر زمان و مکان محدودیت نخواهید داشت.

در این دوره، شما با تمامی مهارت‌ها و عملکردی که برای یک دستیار دندانپزشک حیاتی است، آشنا می‌شوید. از جمله مباحثی که در این دوره قرار داده می‌شود می‌توان به آناتومی دهان و دندان، بیماری‌های دهان و دندان، مواد و ابزارهای دندانپزشکی، روش‌های ضدعفونی و اصول اولیه درمان اشاره کرد.

آموزشگاه آپادانا با سابقه‌ای معتبر و تجربه‌ای حرفه‌ای، برگزار کننده این دوره مفید می‌باشد. پیشرو در ارائه آموزش‌های به‌روز و کاربردی در حوزه دندانپزشکی، آموزشگاه آپادانا این امکان را فراهم می‌کند که شما بتوانید بهترین‌های دستیاری دندانپزشکی را با دریافت مدرک معتبر به دست آورید

آموزش مجازی دستیاری دندانپزشک در بوکان

دوره دستیار دندانپزشک در آموزشگاه آپادانا بوکان به صورت مجازی برگزار می‌شود و این یک فرصت بی‌نظیر برای علاقه‌مندان به این حوزه است. با استفاده از آموزش مجازی، شرکت‌کنندگان می‌توانند به راحتی از هر کجا و هر زمانی به آموزش دسترسی پیدا کنند.

در این دوره، تمامی مباحث و مهارت‌های لازم برای دستیاری دندانپزشک را به صورت جامع و دقیق آموزش می‌دهند. شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق دریافت جزوه‌ها و مواد آموزشی مجازی، به نحوه استفاده از تجهیزات و ابزارهای دندانپزشکی، تشخیص بیماری‌ها، روش‌های درمانی و موارد دیگر آشنا شوند.

آموزشگاه آپادانا با تیم اساتید مجرب و متخصص در زمینه دندانپزشکی، دوره دستیار دندانپزشک را به صورت مجازی برگزار می‌کند. این روش آموزشی متناسب با نیازها و زمان‌بندی شرکت‌کنندگان است و امکان پیشرفت و یادگیری بهتر را فراهم می‌کند.

با شرکت در دوره مجازی دستیار دندانپزشک در آموزشگاه آپادانا، شما قادر خواهید بود تخصص و مهارت‌های لازم برای این شغل را دریافت کنید و در آینده به عنوان یک دستیار دندانپزشک موفق و حرفه‌ای فعالیت کنید (آموزش دستیاری دندانپزشک در بوکان)

 می‌توانم دستیار کنار دندانپزشک شوم؟

بسیاری از افراد که به این شغل روی می‌ آورند، معمولاً از علم کافی در مورد دندانپزشکی برخوردار نمی باشند و سعی می ‌کنند که با استفاده از کارهای تجربی که پزشک در اختیار آن ها قرار می دهند، نسبت به انجام این کار اقدام نمایند. اما بعضی از افراد به صورت کارآموزی برای انجام این فعالیت اقدام می نمایند. پس می ‌توان گفت که در شغل دستیاران دندانپزشک آن چنان نباید سواد کافی در مورد دندان و دندانپزشکی داشته باشند. بعضی از آنها می‌ توانند با داشتن اطلاعاتی بسیار کوچک در این مورد، نسبت به انجام این شغل اقدام نمایند.

البته اگر در این شغل از سواد کافی بهره مند باشند، بهتر است؛ زیرا به دندانپزشکان کمک می‌ کند که بتواند به بهترین نحو ممکن کار خود را انجام دهند. توصیه ما به افراد این است که در زمان استخدام این دستیاران یک گزینش کامل گذاشته و از افرادی که در این شغل از مهارت کافی برخوردار می باشند استفاده نمایند. (مرکز آموزش دستیاری دندانپزشک در بوکان).

شرایط استخدام دستیار دندانپزشک در بوکان

بیمارستان‌ها، مطب‌ها و کلینیک‌های تخصصی دندانپزشکی اصلی‌ترین موقعیت‌هایی هستند که نیاز به دستیار دندانپزشک دارند،دستیار دندانپزشک می‌تواند از مهارت حرفه‌ای خود برای بازاریابی و فروش محصولات دندانپزشکی استفاده کند. شرکت‌های بیمه دندانپزشکی برای بررسی درخواست‌ها و شکایات نیاز به افراد آشنا به امور دندانپزشکی کلینیکی دارند.

آموزش دستیاری

دوره های تخصصی دستیاری دندانپزشک در بوکان

به طور معمول به افرادی که به دکتر دندانپزشک،خدمات رسانی و همچنین تمام تجهیزات مورد نیاز دندانپزشک را فراهم می کند دستیار دندانپزشک می گویند. وجود یک دستیار از ایجاد بسیاری از خطاها جلوگیری می کند ،دستیار دندانپزشک به عنوان یک ستون فقرات برای عمل دندانپزشکی موفق است.شما میتوانید با شرکت در دوره های آموزشی دستیار کنار دندانپزشک ،مرکز آموزش آپادانا با وظایف متعدد یک دستیار آشنا شوید و مدرک معتبر از این مجموعه دریافت نمایید.(مراکز آموزش دستیاری دندانپزشک در بوکان).

مهاجرت آسان با گواهی دستیار دندانپزشک

یکی از مشاغل مورد نیاز کانادا که در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور نیز موجود می باشد ، دستیار دندانپزشک است . برای درخواست جهت این شغل و گرفتن ویزا از این طریق داشتن مدرک معتبر و سابقه ی کاری مرتبط با این شغل از اهمیت ویژه برخوردار می باشد .

مزایای شرکت در دوره مجازی دستیاری دندانپزشک  

شرکت در دوره مجازی دستیاری دندانپزشک برای علاقه‌مندان به این حوزه، مزایای بسیاری را به همراه دارد. آموزشگاه آپادانا با برگزاری این دوره به صورت مجازی، به شرکت‌کنندگان امکانات و مزایای زیر را فراهم می‌کند:

 1. انعطاف‌پذیری زمانی: با شرکت در دوره مجازی، شما دیگر نیازی به حضور حضوری در کلاس‌ها ندارید و می‌توانید به آموزش در هر زمانی که برایتان مناسب است، دسترسی داشته باشید. این انعطاف‌پذیری زمانی به شما امکان می‌دهد تا در کنار سایر فعالیت‌های خود، به آموزش دستیاری دندانپزشکی بپردازید.
 2. آسانی دسترسی: با دسترسی به جزوه‌ها و مواد آموزشی مجازی، شما می‌توانید به آموزش و مطالعه مباحث مربوط به دستیاری دندانپزشکی از هر کجا و هر زمانی دسترسی پیدا کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا به صورت خودآموز و در تناسب با برنامه شخصی خود، به یادگیری بپردازید.
 3. ارسال جزوه و دی‌وی‌دی: آموزشگاه آپادانا با ارائه جزوه‌ها و دی‌وی‌دی‌های آموزشی، امکان دریافت مطالب آموزشی به صورت فیزیکی را نیز فراهم می‌کند. این ارسال جزوه و دی‌وی‌دی به شما اجازه می‌دهد تا در صورت نیاز به مرجعیت و مرور مجدد مطالب، به آنها دسترسی داشته باشید(کلاس دستیاری دندانپزشک در بوکان).

آموزش مجازی آپادانا

دستیار دندانپزشک چه شغلی است؟

یکی از شغل هایی که همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد، شغل دستیار دندانپزشک است. دستیار دندانپزشکی شغلی است که افراد با استفاده از آن می ‌توانند به ارائه خدمات پزشکی به بسیاری از کسانی که به مشکلات دندانی و دهانی دچار می باشند، بپردازند. این افراد به یک دستیار نیازمند هستند، تا بتوانند به خوبی کار های خود را به پیش ببرند. کسانی که در این شغل به فعالیت می پردازند، معمولا در کارهایی مانند، پر کردن و یا روکش کردن یک دندان نیاز به کمک بوده را همراهی کرده و اقدامات لازم برای آن را انجام می دهند تا دکتر دندانپزشک بتواند به راحتی کارهای خود را انجام دهد.

در کل می ‌توان گفت این شغل به عنوان یک شغل دستیاری، دارای یک سری از پیچ و خم ها می باشد که افراد اگر از هوش کافی برخوردار نباشند، نمی ‌توانند به راحتی آن را انجام دهند. این شغل در دندانپزشکی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و اگر دستیاران دندانپزشک در بعضی از جراحی های دندان و انجام اقدامات درمانی بر روی دندان حاضر نباشند، به احتمال زیاد دندانپزشک دچار مشکل شود و روند کار به خوبی پیش نرود و ممکن است از کیفیت کار دندانپزشکی نیز کاسته شود. توصیه ما به دندانپزشکان این است که حتما در مطب و کلینیک ها برای انجام امور دستیارانی حضور داشته باشند تا دچار مشکل نشوند.

وظایف عمده ای که یک دستیار دندانپزشک در یک مجموعه دندانپزشکی عهده دار می شود شامل برنامه ریزی برای قرار های ملاقات و وقت دهی به بیماران ، عکس برداری با اشعه ایکس ، مراقبت از بیماران ، گرفتن اطلاعات ضروری بیمار از جمله فشار خون ، بیماری خاص و … ،آماده سازی وسایل مورد نیاز دندانپزشک ، استریل کردن همه وسایل و تجهیزات قبل و بعد از انجام کارهای دندانپزشکی ، آماده سازی قالب ها ، یونیت دندانپزشکی ، مواد دندانپزشکی و … است که این فعالیت ها همگی در مطب دندانپزشک انجام می شود. قابل ذکر است که وظایف دستیار دندانپزشک و میزان حقوق دستیار دندانپزشک بر اساس مقررات دولتی تعیین می شود(آموزش دستیاری دندانپزشک در بوکان).

معرفی جامع وظایف دستیار کنار دندانپزشک

 • کمک به دندانپزشک در طول روش های مختلف درمان
 • گرفتن عکس از دندان
 • اخذ اطلاعات خاص از بیمار در مورد سوابق بیماری ، فشار خون و یا ضربان قلب
 • آماده سازی تمامی ابزار های لازم و استریل کردن ابزار و تجهیزات جهت جلوگیری از عفونت و انتقال بیماری
 • فراهم کردن آرامش بیمار قبل و بعد از درمان
 • آموزش دستورالعمل های مراقبت از دهان ، پس از عمل جراحی یا سایر روش های درمان دندان، مانند ترمیم ، پر کردن و…
 • ترکیب مواد دندانپزشکی
 • تشکیل پرونده برای بیمار
 • محفوظ نگه داشتن اطلاعات خصوصی بیمار
 • آموزش بیماران جهت بهداشت دهان و دندان برای حفظ سلامت دهان و دندان مانند طریقه صحیح نخ دندان ، مسواک زدن صحیح و تغذیه مناسب
 • انجام کارهای اداری که اغلب نیاز به رایانه شخصی دارد
 • تعامل با بیماران مانند قرار ملاقات ، پاسخ به تلفن ها ، پرداخت صورتحساب ها و غیره
 • مراقبت مستقیم از بیمار در تمام تخصص های دندان ، از جمله ارتودنسی ، دندانپزشکی کودکان و جراحی دهان
 • آماده سازی یونیت دندانپزشکی
 • آماده سازی قالب ها برای ارسال به لابراتوار

آموزش مجازی دستیاری مخصوص چه کسی است؟

 1. اگر دنبال یه شغل خوب می گردی.
 2. اگر بادیدن تجهیزات دندانپزشکی جدید سخت مضطرب می شوی و نمی توانی کارت رو خوب انجام بدی.
 3. اگر وقت و حوصله زیادی برای رفتن به کلاس ها و دوره ها و خواندن کتاب های سنگین نداری.
 4. اگر در یادگیری  و شناخت ابزار و تجهیزات دندانپزشکی زمان زیادی نداری.
 5. اگرنمی خواهی در مطب کار کنی ولی باعلاقه شخصی تجهیزات و روش های دندانپزشکی برات جذابه
 6. اگر با خوندن کتاب های دندانپزشکی و دستیاری دچار سردرگمی می شوی.
 7. اگر ساکن و یکنواخت بودن در یک مطب را تهدیدی برای خودت می دانی چون به هر حال ممکن است روزی موقعیت الانت را از دست بدهی.
 8. و اگرسخت دوست داری مثل همکارانت جایگاه بهتری در آینده برای خودت بسازی …

پک آموزش مجازی دستیاری دندانپزشکی خوانی برای توست…

برای آموزش دستیاری دندانپزشک با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی دستیاری دندانپزشک روی لینک زیر کلیک کنید

به ما امتیاز دهید