×

آموزش رایگان نسخه پیچی

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
میانگین رتبه 4/5 تعداد رای (1 امتیاز)

شاید این سئوال پیش بیاید که آیا نسخه پیچی بهترین شغل است؟من در جواب می گویم که نه بهترین شغل، شغلی است که با علاقه برای آن به دانشگاه رفتی ومدرک گرفتی اما با توجه به اوضاع بد شغلی واقتصادی کشور ,وقتی جامعه نمی تواند به تو در حوزه ی تخصصی خودت شغل مناسب ودر شان تو بدهد ،نسخه پیچی یکی از بهترین وآسان ترین مهارت ها ویکی از با ثبات ترین شغلهاست. (آموزش رایگان نسخه پیچی)

آموزش نسخه خوانی در تبریز

برای ثبت نام غیر حضوری در دوره تکنسین داروخانه با کارشناسان آموزشگاه آپادانا تماس حاصل فرمایید. این آموزش ها حاصل زحمات چندین ساله اساتید آموزشگاه بوده و به صورت فیلم های آموزشی با کیفیت عالی برای شما ارسال می گردد. در این آموزش از صفر تا صد نسخه پیچی و نسخه خوانی داروخانه به صورت عملی آموزش داده می شود. (آموزش نسخه خوانی)

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی تکنسین داروخانه

برای ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا(شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی تکنسین داروخانه اقدام نمایید.

دوره نسخه پیچی

تعریف دارو

دارو ماده ایست که برای پیشگیری،تشخیص و یا درمان یک بیماری مصرف می شود.

هر دارو ۴ نوع نام دارد که هر کدام از آنها مفهوم خاصی دارند .

نام شیمیایی : نشان دهنده ساختار مولکول دارو است . مثلا نام شیمیایی سالبوتامول : آلفا۱-۱ و ۱دی متیل اتیل آمینو متیل-۴- هیدروکسی-۱و۳ بنزن دی متانول می باشد .

نام رمز : وقتی دارویی کشف می شود تا زمانی که مراحل آزمایشگاهی و قانونی آن طی شده و اثر بخشی دارو کاملا اثبات شود با اسم رمز معرفی می گردد ،مثل SGH68.

نام عمومی = ژنریک : اسم بین المللی یک دارو است که در تمام دنیا ، دارو به آن نام شناخته می شود ، مثل سالبوتامول . تقریبا همه داروها فقط یک نام ژنریک دارند.

نام تجاری = Trade = Brand :  اسمی است که هر کارخانه به طور مختص برای محصول خود انتخال و آنرا با نماد ® مشخص می نماید . البته کارخانه موظف است نام ژنریک را حتما روی بسته بندی دارو ذکر کند . برای مثال برخی نام های تجاری سالبوتامول عبارتند از : Ventolin ، Ventalex ، Asthalin. (آموزش رایگان نسخه پیچی)

تاریخ نسخه

تاریخ نوشتن نسخه یا تجویز دارو هست که سعی بشه حتما واسه همه پرش کنید تا بعدا به مشکل نخورید.
نام و سن بیمار
شروع نسخه : که معمولا با کلمه Please یا همون لطفا شروع میشه و در هر خط یک دستور دارویی نوشته میشه
شکل دارو: در ابتدای دستور دارویی و در واقع کلمه اول هر خط مربوط به شکل داروی مورد نظر هست که با هم اشکال دارویی رو هم مرور خواهیم کرد.
نام دارو: نام علمی یا نام تجاری معروف دارو هست که بعد از شکل دارویی نوشته میشه
دوز دارو: بعضی دارو ها در یک شکل خاص دارای محصولاتی با دوز متفاوت هستند مثلا داروی فنوباربیتال دارای قرص هایی با دوز های ۱۵، ۶۰ و ۱۰۰ میلی گرم هست که باید دوز مورد نظر پزشک در نسخه نوشته بشه.
تعداد دارو: تعداد مورد نیاز از اون دارو رو در انتهای دستور دارویی نوشته میشه
دستور دارو: دستور مصرف دارو هست که معمولا در زیر دستور دارویی نوشته میشه و بعضا در جلو دستور دارویی هم نوشته میشه
مهر و امضا: که شامل نام و نام خانوادگی پزشک ، نوع تخصص پزشک و شماره نظام پزشکی هست و به همراه امضای پزشک اعتبار بخش نسخه خواهد بود و اصولا نسخه بدون مهر هیچ ارزشی نداره.

خب پس طبق این اصول و مراحل ما اول باید ببینیم اشکال دارویی چیا هستن، یعنی دارو ها کلا به چه شکل هایی در داروخونه ها موجود هستن…

انواع اشکال دارویی روتین به شکل زیر هست که معمولا در نسخه مخفف نوشته میشه و شایع هاشو در صورتی که مخفف داشته باشه براتون مخفف می نویسم:

قرص(Tablet)به اختصار Tab
کپسول (Capsule)به اختصار Cap
شربت (Syrup )به اختصار Syr
آمپول (Ampoule)به اختصار Amp
ویال (Vial) معمولا به شکل Amp نوشته میشه
پماد (Ointment)به اختصار Oint
کرم (Cream)
لوسیون (Lotion)
ژل (Gel)
شیاف (Suppository)
قطره (Drop)
پودر یا ساشه (Powder & Sachet)
اسپری (Spray)
سرم (Serum)

(آموزش رایگان نسخه پیچی)

آیا من می‌توانم نسخه خوان شوم

تکنسین داروخانه یا نسخه خوان نیاز به مدرک دیپلم دبیرستان یا معادل آن دارد. تکنسین داروخانه شخصی است که اقدام به نسخه خوانی در داروخانه می کند . برخی از آنها به صورت تجربی و برخی با گذراندن دوره های آموزشی به شکل های مختلف و در مراکز مختلف وارد این شغل می شوند. (مراکز آموزش نسخه پیچی در تبریز)

محتویات پک آموزشی نسخه پیچی داروخانه

این پک شامل جزوات و دی وی دی های آموزشی نسخه پیچی ، نمونه نسخه و…  که به صورت فیلم آموزشی پشتیبانی می شود. (کلاس مجازی تکنسن داروخانه در تبریز)

اهداف برگزاری دوره تکنسین داروخانه

از اهداف اصلی این دوره توانایی نسخه خوانی در افراد فارغ التحصیل می‌باشد. این افراد باید تبحر لازم را در امر خواندن نسخه شامل نوع دارو، شکل دارو و تعداد آن کاملاً بدست آورند. همچنین با دسته‌بندی کلی داروها آشنا گردیده و دارای توانایی در قفسه چینی داروخانه گردند. (آموزش رایگان نسخه پیچی)

طول دوره تکنسین داروخانه

طول دوره تکنسین داروخانه دو ماه و تایم آموزشی آن 45 ساعت می باشد.

حقوق یک تکنسین داروخانه چقدر است

حقوق یک تکنسین داروخانه با توجه به قانون کار است اما با صلاح دید مسئول فنی داروخانه یا همان داروساز نیز تعیین می شود. یعنی حداقل حقوق دریافتی کمتر از حقوق مقرری قانون کار نمی باشد اما حداکثر حقوق تکنسین داروخانه با توجه به میزانی است که مسئول فنی داروخانه تعیین می کند که ممکن است با توجه به سابقه شخص ، میزان شیفت ها و توانایی ها متغیر باشد. (جذب تکنسین داروخانه در تبریز)

پک  آموزش مجازی تکنسین داروخانه دقیقا برای چه کسانی ساخته شده است

با توجه به وضعیت کسب و کار، متوجه خواهید شد که امروزه، موفقیت در دنیای کسب و کار و رسیدن به درآمد قابل قبول در گرو یادگیری مداوم و توسعه مستمر مهارت‌هاست. اما راه حل ما برای شما چیست؟

اگرتا الان حتی یک نسخه هم دست نگرفته ای و اصلا با داروها آشنایی نداری.

اگر وقت و حوصله زیادی برای رفتن به کلاس ها و دوره ها و خواندن کتاب های سنگین داروشناسی نداری.

اگر در یادگیری  و شناخت داروها زمان زیادی نداری.

اگرنمی خواهی در داروخانه کار کنی ولی باعلاقه شخصی خواندن نسخه ها برایت جذاب است.

اگر درخواندن نسخه دچار سردرگمی وکلافگی می شوی.

اگر ساکن و یکنواخت بودن در یک داروخانه را تهدیدی برای خودت می دانی چون به هر حال ممکن است روزی موقعیت الانت را از دست بدهی.

واگرسخت دوست داری مثل همکارانت جایگاه بهتری در آینده برای خودت بسازی. … (دوره نسخه خوانی مجازی در تبریز)

آموزش رایگان نسخه پیچیآموزش نسخه خوانی مجازی واقعاً کارآمد است

برخی از افراد با دید سنتی که نسبت به آموزش دارند، معتقدند که آموزش نسخه خوانی حضوری به اندازه آموزش حضوری کارآمد نیست.اما این اساساً یک فرض غلط است. شما در آموزش نسخه خوانی مجازی دقیقاً از همان توضیحات و بررسی‌هایی بهره‌مند خواهید شد که سر کلاس در اختیار شماست.

این در حالی است که در آموزش نسخه خوانی مجازی ، علاوه بر مهیا بودن همان آموزش‌ها، می‌توانید هر توضیح و آموزش موجود را بارهای بار دیده و بررسی کنید. این یعنی شما در آموزش نسخه خوانی یک استاد خصوصی با حوصله بی‌انتها برای تکرار مطالب در اختیار دارید.(آموزش رایگان نسخه پیچی)

آیا واقعاً نیازی به آموزش تکنسین داروخانه مجازی هست

این اصلی‌ترین پرسشی است که پیش از هر خریدی از خودتون خواهید پرسید. با توجه به لزوم شناخت فرآیند‌های نسخه خوانی برای تمام افراد حاضر در جامعه ، قطعاً خرید آموزش نسخه خوانی مجازی الزامی است. حتی اگر قصد اشتغال و درآمدزایی در این حیطه را نداشته باشید، امروزه یادگیری اصول نسخه خوانی یکی از الزامات است. پس بی‌شک باید خرید آموزش نسخه خوانی مجازی را در برنامه خودتان داشته باشید.(کلاس تکنسین داوخانه در تبریز)

دوره نخسه پیچیسوالات متداول:

آیا مشاهده فیلم آموزش تکنسین داروخانه برای ورود به بازار کار مناسب است

کافیست روزی دو ساعت برای مشاهده مباحث آموزش تکنسین داروخانه برنامه‌ریزی کنید تا در کمتر از یک ماه به تمامی تکنیک‌های مفید تکنسین داروخانه در بازار کار تسلط پیدا کنید . استفاده از فیلمهای آموزشی آپادانا نیاز دو مزیت بارز دارد : اول قابل تکرار بودن آن و دوم آموزش تکنسین داروخانه به همراه انتقال تجربه .(دوره تکنسین داروخانه مقدماتی تا پیشرفته)

سریعترین راه برای آموزش تکنسین داروخانه مجازی چیست

در حال حاضر فیلم آموزش تکنسین داروخانه سریعترین راه برای انتقال مطالب است . پس از مشاهده این سرفصلها که با توجه به محیط واقعی تدریس شده به هیچ کتاب ، جزوه یا حضور در دوره دیگری نیاز نخواهید داشت . ارتقای شما را در نسخه پیچی تضمین می کنیم .(دوره تکنسین داروخانه در تبریز)

چرا آموزش تکنسین داروخانه آپادانا با سایر فیلمهای آموزشی متفاوت است

محصولات ما به سه دلیل با سایر آموزشها متفاوت است

اول : ارائه مطالب کاربردی

دوم : پرهیز از ارائه مطالب تکراری و غیر مفید

سوم : استفاده از تجربیات مدیران مالی

پس از یادگیری این سرفصلهای آموزشی همیشه یک گام جلوتر از همکاران خود خواهید بود .(کلاس مجازی تکنسین داروخانه)

آیا فیلم آموزش تکنسین داروخانه برای قبول پروژه تکنسین داروخانه مفید است

اغلب داروخانه ها به‌دنبال افراد با تجربه هستند و راه میانبر برای کسب تجربه در بازار کار است. برای اینکه داروخانه ها و شرکتها  شمارا قبول کند پیش نیاز آن آشنایی با دوره تکنسین داروخانه است که در این محصول به طور کامل و مفصل در مورد آن بحث شده است. (دوره تکنسین داروخانه در تبریز)

برای آموزش نسخه پیچی و نسخه خوانی داروخانه در شهر تبریز با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ماتبریز – خیابان آزادی – شهید جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی نسخه پیچی داروخانه روی لینک زیر کلیک کنید

میانگین رتبه 4/5 تعداد رای (1 امتیاز)