×

آموزش نسخه پیچی در اهواز

خانه » جدیدترین اخبار » آموزش نسخه پیچی در اهواز
24 اردیبهشت 1402
۹۹۶

در دنیای پزشکی و صنعت داروسازی، دقت و صحت در تجویز داروها از اهمیت بالایی برخوردار است. از اینرو، آموزش نسخه پیچی به عنوان یک مهارت ضروری برای کادر درمانی و داروسازان بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. در این مقاله، با تمرکز بر شهر اهواز، به آموزش نسخه پیچی داروخانه و معرفی آموزشگاه آپادانا می‌پردازیم.

دوره آموزشی تکنسین داروخانه به صورت مجازی نسخه خوانی داروخانه به همراه صدور گواهینامه معتبر در شهر شما به صورت غیر حضوری و با ارسال پک آموزشی آموزشگاه آپادانا، آموزش نسخه خوانی داروخانه به همراه ارسال پک های آموزشی. (آموزش نسخه پیچی در اهواز)

نحوه ثبت نام آموزش نسخه پیچی در اهواز

نسخه پیچی داروخانه فرآیندی است که در آن داروسازان و کادر درمانی مسئولیت تجزیه و تحلیل دقیق نسخه‌های دارویی را به عهده می‌گیرند. این فرآیند شامل بررسی مجدد نسخه، تحقق صحت داروهای تجویز شده، رعایت محدودیت‌ها و تداخل‌های دارویی است. هدف اصلی نسخه پیچی داروخانه، افزایش ایمنی بیماران و جلوگیری از خطاهای دارویی است.

برای ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا(شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی تکنسین داروخانه اقدام نمایید. (آموزش نسخه پیچی در اهواز)

دوره نسخه پیچی

مراحل ثبت نام و صدور گواهینامه

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند. پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود.

از وظایف تکنسین داروخانه

  1. دریافت نسخه ( پذیرش ) دوره تکنسین داروخانه
  2. خواندن نسخه و بررسی درخواست های معالج دوره تکنسین داروخانه
  3. آماده نمودن داروهای نسخه دوره تکنسین داروخانه
  4. ثبت نسخه تحویلی در کامپیوتر به وسیله نرم افزارهایی که به این منظور تولید شده اند دوره تکنسین داروخانه
  5. نوشتن دستورات لازم بر رو برچسب های دارویی دوره تکنسین داروخانه
  6. تحویل دارو به بیمار دوره تکنسین داروخانه

ارائه اطلاعات دارویی ، توصیه و گفت و گو با بیمار که تحت عنوان مشاوره دارویی به آن عمل می گردد. (وظایف تکنسین داروخانه)

 

el2

برای آموزش نسخه پیچی داروخانه با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

تماس با ما

222

اینستاگرام ما:(روی عکس زیر کلیک کنید)

اینستاگرام آپادانا

سایر مقالات

به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *