×
22 خرداد 1402

آموزش نسخه پیچی در قزوین

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
به ما امتیاز دهید

آیا به دنبال آموزش نسخه پیچی در قزوین و کسب مدرک در حوزه تکنسین داروخانه هستید؟ آموزشگاه آپادانا دوره‌های آموزشی تکنسین داروخانه را برگزار می‌کند که می‌توانید به صورت غیرحضوری در شهرهای مختلف نیز شرکت کنید. در این دوره، شما با ارسال جزوات و فیلم‌های آموزشی بهترین اساتید در این حوزه، به روشی جامع و کاربردی نحوه نسخه خوانی را فرا خواهید گرفت.

با حضور در این دوره آموزشی، شما قادر خواهید بود در شهر خودتان تکنیک‌های نسخه خوانی را یاد بگیرید و در نهایت مدرک معتبر خود را دریافت کنید. این مدرک شما را به عنوان یک تکنسین داروخانه واجد شرایط برای کار در داروخانه‌ها تأیید خواهد کرد.

در طول دوره، آموزشگاه آپادانا از بهترین اساتید در زمینه تکنسین داروخانه استفاده می‌کند و با ارسال جزوات و فیلم‌های آموزشی، به شما امکان می‌دهد به بهترین شکل ممکن آموزش ببینید. به این ترتیب، شما قادر خواهید بود مهارت‌های لازم برای کار در داروخانه را توسعه دهید و با اطمینان در عرصه تکنسین داروخانه فعالیت نمایید.

پس با شرکت در دوره آموزش تکنسین داروخانه در آموزشگاه آپادانا، از فرصت یادگیری نسخه خوانی در شهر خودتان بهره‌برداری کنید و به دستیابی به مدرک معتبر و شروع کار در داروخانه‌ها نزدیک شوید(آموزش نسخه پیچی در قزوین)

آموزش نسخه پیچی در شبستر

آموزش غیرحضوری نسخه خوانی داروخانه

دوره غیرحضوری تکنسین داروخانه در آموزشگاه آپادانا از طریق ارسال جزوات و فیلم‌های آموزشی به دانش‌آموزان ارائه می‌شود. این نوع دوره آموزشی امکان برخورداری از آموزش حرفه‌ای در زمینه تکنسین داروخانه را برای شرکت‌کنندگان در سراسر شهرهای مختلف فراهم می‌کند.

در این دوره، شرکت‌کنندگان با دریافت جزوات آموزشی به همراه فیلم‌های آموزشی، امکان دسترسی به محتوای آموزشی به روز و کاربردی را خواهند داشت. این جزوات و فیلم‌های آموزشی توسط بهترین اساتید و متخصصان در زمینه تکنسین داروخانه تدریس می‌شوند.

شرکت در دوره غیرحضوری تکنسین داروخانه از مزایایی مانند انعطاف‌پذیری زمانی برخوردار است. شما قادر خواهید بود به تناسب با برنامه‌های خود و در هر زمانی که می‌خواهید، مطالب آموزشی را مطالعه کنید و فیلم‌های آموزشی را تماشا کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا بهترین زمان ممکن را برای یادگیری انتخاب کنید و به راحتی با سایر تعهدات خود هماهنگ شوید

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه پیچی داروخانه

برای ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا(شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی تکنسین داروخانه اقدام نمایید. (کلاس نسخه خوانی در قزوین)

آیا من می‌توانم نسخه خوان شوم؟

تکنسین داروخانه یا نسخه خوان نیاز به مدرک دیپلم دبیرستان یا معادل آن دارد. با توجه به پیچیدگی و گستردگی علم داروسازی، تکنسین برای شناخت انواع داروها، نحوه و میزان مصرف و تاثیر داروها و دادن مشاوره به بیمار در مورد داروها و بیماری‌های عمومی می‌بایست حداقل مدرک تحصیلی دیپلم داشته باشد و بتواند با کامپیوتر مخصوصا نرم‌افزار آفیس کار کند. ضمن اینکه نسخه خوان، از نظر فردی باید به شدت دقیق و حساس باشد تا در خواندن نسخه و تحویل دارو به بیمار کمترین اشتباهی مرتکب نشود. (استخدام تکنسین داروخانه در قزوین)

آموزش نسخه پیچی در زنجان

بازار کار تکنسین داروخانه

    متقاضیان و علاقمندان به دوره تکنسین داروخانه در آموزشگاه پارسیان می توانند پس از گذراندن این دوره و حضور در امتحانات تئوری و عملی و کسب نمره قبولی و نهایتا کسب مدرک تحصیلی در امورذیل اشتغال داشته باشند.

 • در داروخانه های آزاد سراسر کشور و حتی خارج از کشور بعنوان تکنسین داروخانه
 • در داروخانه های بیمارستانها بعنوان تکنسین داروخانه
 • درمانگاهها بعنوان تکنسین داروخانه
 • داروخانه ها بعنوان مشاور تنظیم دوز دارو و یا مشاور پوست
 • درمانگاهها بعنوان مشاور پزشک برای تنظیم دوز دارو
 • مطب خصوصی پزشکان برای تنطیم دوز دارو و توجیه بیماران
 • درمانگاهها بعنوان ناظر واحد تزریقات
 • کلینیک های دیابت جهت تنظیم دوز انسولین و داروهای دیابت
 • کلینیک های بیماران قلب جهت کنترل داروی بیماران

مراحل ثبت نام و صدور گواهینامه

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند. پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود.

محتویات پک آموزشی نسخه پیچی داروخانه

این پک شامل جزوات و دی وی دی های آموزشی نسخه پیچی ، نمونه نسخه و… بوده که سرفصل های زیر به صورت فیلم آموزشی پشتیبانی می شود.

 • آشنايي با اشكال دارويي
 • آشنايي با دسته درمان داروها
 • فرآورده هاي آرايشي و بهداشتي
 • داروهاي گياهي
 • تجهيزات پزشكي
 • مهارتهاي ارتباط و تعامل بين فردي
 • قوانين و حدود اختيارات
 • نسخه خواني
 • قيمت گذاري داروها
 • آشنایی با نرم افزار داروخانه
 • آشنايي با علم بهداشت پوست و محصولات آرايشي و بهداشتي
 • داروشناسي عمومي داروهاي ايراني و خارجي
 • آشنايي با مكملهاي رژيم غذايي و محصولات موجود در بازار
 • آشنايي با اصول درمان با داروهاي گياهي

اهمیت شرکت در دوره تکنسین داروخانه

شرکت در دوره آموزش تکنسین داروخانه از اهمیت بسیاری برخوردار است. با حضور در این دوره، شما می‌توانید مهارت‌ها و دانش لازم را در زمینه تکنسین داروخانه به دست آورید و به یک تخصصی ماهر در این حوزه تبدیل شوید.

آموزشگاه آپادانا به عنوان یک مرجع معتبر در ارائه دوره‌های تکنسین داروخانه، به شما این امکان را می‌دهد تا با بهترین متدولوژی‌ها و منابع آموزشی به روز، به صورت کامل آموزش ببینید. این آموزشگاه با بهره‌گیری از اساتید برجسته و ماهر در زمینه تکنسین داروخانه، به شما فرصتی را می‌دهد تا از تجربه و دانش آنان بهره‌برداری کنید.

شرکت در دوره تکنسین داروخانه در آموزشگاه آپادانا اهمیت بیشتری پیدا می‌کند زیرا شما با داشتن یک مدرک معتبر و مهارت‌های به‌روز، از فرصت‌های شغلی بهتری بهره‌مند خواهید شد. همچنین، تجربه عملی و کاربردی که در طول دوره به شما ارائه می‌شود، شما را به یک تکنسین داروخانه حرفه‌ای و ماهر تبدیل می‌کند(تکنسین داروخانه قزوین)

آموزش مجازی آپادانا

شهریه دوره آموزش نسخه پیچی در قزوین

شهریه دوره آموزشی حضوری نسخه پیچی و نسخه خوانی داروخانه مبلغ 1.990.000 تومان بوده که هزینه دوره غیر حضوری (مجازی ، ارسال پک آموزشی به درب منزل) مبلغ 990.000 تومان می باشد. (دوره آموزشی تکنسین داروخانه در قزوین)

آشنایی با فرایند نسخه خوانی داروخانه

۱- مطالعه کامل مبحث داروشناسی (آشنایی کامل با انواع داروها ، دیکته داروها ،شکل های دارویی، اسامی دارو ها و گروه های دارویی) – بدون تسلط بر این موضوعات حقیقتا هرگز در کار در داروخانه به عنوان نسخه خوان موفق نخواهید بود ، شاید بپرسید چرا ؟؟؟ یک علت آن رو این طور بگویم که ؛ شما توانستید از روی نسخه داروی Losartan رو بخونید ، تا زمانی که ندانید این دارو از گروه داروهای ضد فشار خون هست ، باید تمام قفسه های داروخانه رو بگردید .

زیرا در اکثر داروخانه ها تقریبا قریبا به ۱۰۰% داروها بر اساس گروه های دارویی چیده شده اند . یا برخی داروها با نام تجاری توسط پزشک تجویز می شوند . بعنوان مثال Lozar که نام تجاری داروی Lozartan می باشد . شما باید بدانید که Lozar مربوط به این دارو هست که بتوانید به بیمار ارائه دهید و حتی آشنایی با املا و دیکته دارو که در تشخیص دارو بخصوص داروهایی که ناقص در روی نسخه نوشته می شوند بسیار مهم می باشد و … پس تسلط بر این مبحث کاملا ضروری و اولین قدم در نسخه خوانی است . علاوه بر موارد ذکر شده نکات دیگری نیز وجود دارد که میتواند شما را در بهبود قدرت نسخه خوانی کمک کند. ( همه موارد بصورت مفصل در مجموعه آموزشی ما موجود می باشد)

۲- خواندن نمونه نسخه های آموزشی ، معمولا پس از کار کردن هرچند کوتاه در یک داروخانه خیلی سریع با دست خط پزشک های محدوده آشنا خواهید شد . اما برای شروع کار و دسترسی نداشتن به داروخانه جهت کار و یا کارورزی ، داشتن تعداد زیادی نسخه جهت تسلط ضروریست . (بیش از ۱۰۰۰ نمونه نسخه پزشک در مجموعه آموزشی موجود است)

در آمد تکنسین داروخانه

حقوق یک تکنسین داروخانه بر اساس قوانین کاری تعیین می‌شود، اما با توجه به تصمیم مسئول فنی داروخانه یا داروساز نیز قابل تعیین است. به عبارت دیگر، حداقل حقوق تعیین شده برابر با حقوق قانونی است و نمی‌تواند کمتر از آن باشد، اما حداکثر حقوق تکنسین داروخانه بسته به تصمیم مسئول فنی داروخانه، که ممکن است متغیر باشد، مشخص می‌شود. این تصمیم می‌تواند براساس سابقه و تجربه فرد، میزان شیفت‌ها و توانمندی‌های او تعیین شود. (دوره های نسخه خوانی در قزوین)

برای آموزش نسخه پیچی داروخانه با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی نسخه پیچی داروخانه روی لینک زیر کلیک کنید

اینستاگرام ما:(روی عکس زیر کلیک کنید)

اینستاگرام آپادانا

به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *