×

آموزش کمک های اولیه تبریز

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
میانگین رتبه 5/5 تعداد رای (5 امتیاز)

آموزش کمک های اولیه تبریز ، آموزش حضوری و مجازی فوریت های پزشکی کمک های اولیه و امداد و نجات به همراه صدور گواهینامه معتبر. دوره فوریت های پزشکی در شهر شما به صورت غیر حضوری و با ارسال پک آموزشی آموزشگاه آپادانا. آموزش کمک های اولیه به همراه ارسال جزوات و فیلم های آموزشی بهترین اساتید آموزشگاه آپادانا (آموزش کمک های اولیه تبریز).

آموزش کمک های اولیه یک مهارت مهم و ضروری است که هر فرد باید آن را به درستی یاد بگیرد. با آموزش کمک های اولیه، شما می توانید در مواجهه با موارد اورژانسی مانند آسیب های جسمی، بیماری ها و حوادث، به صورت موثر و با اطمینان بیشتری عمل کنید. در شهر تبریز، آموزشگاه ها و مراکزی برای آموزش کمک های اولیه وجود دارد که به شما کمک می کنند تا مهارت های لازم برای کمک به افراد مبتلا به حوادث را یاد بگیرید.

آموزش کمک های اولیه شامل مباحثی مانند CPR، مراقبت های اولیه در بیماری های قلبی، شکستگی ها و آسیب های دیگر مانند خفگی، زخم های بستری و آسیب های داخلی است. با آموزش کمک های اولیه، شما می توانید به افرادی که به کمک شما نیاز دارند، به بهترین شکل ممکن کمک کنید و در مواجهه با موارد اورژانسی، اطمینان بیشتری داشته باشید(آموزش کمک های اولیه تبریز).

آموزش مجازی کمک های اولیه (غیر حضوری)

برای ثبت نام غیر حضوری در کلاس های آموزشی کمک های اولیه با کارشناسان آموزشگاه آپادانا تماس حاصل فرمایید. این آموزش ها حاصل زحمات چندین ساله اساتید آموزشگاه بوده و به صورت فیلم های آموزشی با کیفیت عالی برای شما ارسال می گردد. در این آموزش ها از صفر تا صد فوریت های پزشکی کمک های اولیه و امداد و نجات تزریقات و پانسمان  آموزش داده می شود. (آموزش کمک های اولیه تبریز)

بهترین آموزش کمک های اولیه تبریز

آموزش کمک‌های اولیه شامل اقدامات و رویه‌هایی است که هنگام وقوع یک وضعیت اضطراری رخ می‌دهد. اهداف اصلی این اقدامات پیشگیری از مرگ، پیشگیری و پیشگیری از شدت جراحات و عوارض با اقداماتی برای کاهش درد و رنج مصدوم قبل از تماس با پزشک و قبل از انتقال به مرکز درمانی است. این فعالیت ها ممکن است شامل فعالیت های فیزیکی یا عاطفی باشد. لازم به ذکر است که دانستن و یادگیری این مهارت ها می تواند جان افراد را نجات دهد(بهترین آموزش کمک های اولیه تبریز).

دوره های فوریت های پزشکی و کمک های اولیه

برای ثبت نام در دوره های آموزشی آموزش کمک های اولیه هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا(شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی کمک های اولیه اقدام نمایید(آموزش کمک های اولیه تبریز).

 ویژه بازارکارکاملا عملی
 مشاوره041-4164
 تماس09361364164
 پشتیبانی آموزشیتضمین یادگیری
گواهینامهبین المللی
 نحوه ثبت نامحضوری + تلفنی + اینترنتی

آیا تاکنون شاهد حادثه یا اتفاق ناگواری بوده اید ؟

راستی اگرجزء اولین کسانی باشید که به محل یک حادثه می رسند چه می کنید ؟
اگرآن حادثه مصدومی داشته باشد حتماً به فکرمی افتید که برای کمک به اوکاری انجام دهید درچنین مواقعی اگرآموزش لازم را دیده باشید حتماً قبل از رساندن شخص مصدوم به مرکزدرمانی اقداماتی را انجام خواهید داد.

تعریف کمک های اولیه

کمک های اولیه شامل اقداماتی است که هنگام وقوع حوادث برای جلوگیری از مرگ، پیشگیری از صدمات و عوارض بعدی، کاهش درد و رنج مصدوم قبل از رسیدن افراد حرفه ای و انتقال مصدوم به مراکز درمانی به عمل می آید. این اقدامات می تواند شامل مواردی ساده مانند: پانسمان زخم و جراحت و یا مواردی مشکل تر نظیر انجام عملیات احیای قلبی – ریوی و… باشد.

از جمله اهداف کمک های اولیه: نجات جان مصدوم، جلوگیری از وخامت حال وی، افزایش امکان بهبودی و کاهش درد و رنج است. اگر در حین عبور شما مجروح به زمین بیفتد یا جلوی چشمان شما حادثه ای رخ دهد چه می کنید؟ اگر این فرد دوست، آشنا یا یکی از اعضای خانواده باشد چه کار می کنید؟ البته اگر فردی آشنا به اصول کمک های اولیه هستید، می توانید در نقش یک فرشته نجات ظاهر شوید و به او کمک کنید، اما اگر کمک های اولیه را بلد نیستید، باید تماشاگر باشید و متاسف شوید. باقی مانده.

0 تا 100 دوره کمک های اولیه تبریز

آموزش کمک های اولیه شامل اقدامات و مراقبت در صورت بروز حادثه می باشد. هدف اولیه از این اقدامات پیشگیری از مرگ، پیشگیری و پیشگیری از شدت جراحات و عوارض و کاهش درد و رنج مصدوم قبل از مراجعه به پزشک و قبل از انتقال به مرکز درمانی است.عملکردی است که انجام می شود. برای تخفیف دادن این اعمال شامل اعمال فیزیکی یا احساسی می شود. شایان ذکر است که توانایی و یادگیری این مهارت ها می تواند جان افراد را نجات دهد.بهترین دوره کمک های اولیه در تبریز و در مجتمع آموزشی آپادانا برگزار می شود(دوره فوریت های پزشکی در تبریز).

وظایف امدادگر کمک های اولیه:

 1. معاینه و ارزیابی کلی وضعیت بیمار
 2. برقراری ارتباط با مرکز اورژانس و پزشک مشاور و دریافت راهنمایی ودستورات
 3. استفاده از روش های و تجهیزات پیشرفته برای رفع مشکلات حاد بیمار مانند تنگی نفس، ایست قلبی و …
 4. کنترل مداوم علائم حیاتی بیمار از جمله نبض، تنفس، فشارخون و غیره
 5. رساندن بیمار به بیمارستان و مراکز درمانی در صورت نیاز
 6. دادن اطلاعات کامل از وضعیت بیمار به بیمارستان یا مرکز درمانی

هدف از دوره آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

 • افزایش سطح دانش و توانایی های افراد جامعه درباره کمک های اولیه و فوریت های پزشکی.
 • فراهم آوردن بستری مناسب برای افزایش سطح سلامت در جامعه.

شرایط پذیرش دوره کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

 • تمامی افراد جامعه با برخورداری از سواد خواندن و نوشتن و آشنایی نسبی با ساختمان و عملکرد بدن انسان می تواند در این دوره آموزشی کوتاه مدت شرکت کنند.

توانایی فراگیر در پایان دوره:

 • فراگیر می تواند تا حضور کادر درمانی در صحنه حادثه، اقدامات اولیه را به منظور نجات جان مصدوم را به کار ببرد.

ضرورت برگزاری دوره آموزشی کمکهای اولیه و فوریتهای پزشکی

با وجود تمام پیشرفتهایی که در زمینه های مختلف علمی و تکنولوژی صورت گرفته ولی متاسفانه هنوز انسان در مقابل بسیاری از حوادث و سوانح آسیب پذیر میباشد و با توجه به ازدیاد روز افزون این حوادث اعم از اختلالات قلبی-عروقی ، تصادفات ، سوختگیها، غرق شدگی ، سقوط از ارتفاعات، مسمومیتها و غیره به نظر میرسد اصولی ترین کار کسب آمادگی به منظور مقابله با این حوادث است.

هرچند تمهیدات بسیاری در جهت پیشگیری از وقوع این حوادث در کشور صورت گرفته است ولی متاسفانه بسیاری از این حوادث اجتناب ناپذیر بوده و همین موضوع اهمیت امداد رسانی صحیح و به موقع را مشخص میکند. بنا به گزارش سازمان بهداشت جهانی اولین افرادی که به محل وقوع حادثه میرسند نقش بسیار مهمی در پیشگیری از تبعات جدی این حوادث دارند به شرط آنکه با اصول اولیه کمک های اولیه آشنا باشند (آموزش کمک های اولیه تبریز).

بهترین دوره های کمک های اولیه در تبریز

بیاموزید که چگونه یک صحنه اضطراری را مدیریت کنید، چگونه یک حمله قلبی را تشخیص دهید، و چگونه به هنگام قطع تنفس فردی واکنش نشان دهید. CPR-C احیا برای بزرگسالان، کودکان، نوزادان و CPR دو نجات دهنده را پوشش می دهد. دوره کمک های اولیه در تبریز مهارت ها و دانش مورد نیاز برای شناسایی و پاسخ به شرایط اضطراری تهدید کننده زندگی و ارائه پاسخ کمک های اولیه به مصدوم را در موقعیت های مختلف آموزش می دهد. ین دوره به شرکت کنندگان می آموزد که چگونه یک صحنه اضطراری را مدیریت کنند، چگونه یک حمله قلبی را تشخیص دهند، و چگونه در هنگام قطع تنفس فردی واکنش نشان دهند.

چشم اندار دوره تکنسین فوریت های پزشکی

داشتن جامعه ای توانمند با افرادی توانمند که از دانش و اطلاعات بهداشتی ، مراقبتی و امدادی خود برای انتخاب و بکارگیری روشهای مناسب ، قابل اعتماد و صحیح متکی به اصول علمی در حفظ ، تامین و ارتقای سلامت خود ، خانواده و سایر افراد جامعه استفاده نمایند .

ارزش های برنامه دوره تکنسین فوریت های پزشکی

تاکید بر سلامت و کرامت انسان ها بعنوان حقوق اسلامی و شهروندی ، احترام به استقلال و هویت فردی با تاکید بر توسعه دانش ، مهارتها و استعداد شخصی در خصوص مسایل بهداشتی و مراقبتی و امدادی بصورت علمی و تاکید بر احساس تعلق به جامعه

فرصت های  شغلی فوریت های پزشکی   تکنسین های فوریت های پزشکی می توانند در مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی(اورژانس) در سراسر کشورمشغول به کار شوند . همچنین می توانند در آمبولانس‌های خصوصی یا در سازمان‌های مشابه آن مشغول به کار شوند و  با تلاش و کسب تجربه بیشتر می توانند به رده های مدیریتی و نظارتی سیستم فوریت های پزشکی دست پیدا خواهد کرد.

از آنجا که بخش اورژانس یکی از اصلی ترین ، ضروری ترین و مهمترین واحدهای امدادرسانی در کشور به شمار می آید و وجودش همیشه برای جامعه ضروری و غیر قابل اجتناب  است، بازارکار مناسبی نیز در شغل تکنسین فوریت های پزشکی پیش بینی می شود . با توجه به مزایای برشمرده برای حرفه فوریت های پزشکی و پیش بینی بازار کار مناسب برای متخصصان فوریت های پزشکی ، گذراندن دوره های آموزشی فوریت های پزشکی به کلیه علاقه مندان واجد شرایط توصیه می شود

آموزش کمک های اولیه تبریز

دوره تزریقات و پانسمان در تبریز

تزریقات و پانسمان ، پد استریل یا فشرده که به منظور التیام زخم و محافظت زخم از آسیب بیشتر استفاده می شود. به طور معمول، پانسمان با زخم در ارتباط مسقیم بوده و با بانداژ که اغلب پانسمان را محکم نگه میدارد است ، تفاوت دارد. بسیاری از پانسمان های مدرن خود چسب هستند. البته هدف از پانسمان کردن با توجه به نوع، شدت و موقعیت زخم متفاوت خواهد بود. معمولا، در برنامه آموزش پانسمان ، از پانسمان مقاوم غیر استریل استفاه میشود زیرا قابلیت چندین مرتبه استفاده را داشته و برای همه مربیان کمک های اولیه و سازمان های آموزشی انتخاب مناسب و اقتصادی تری ست(دوره فوریت های پزشکی در تبریز).

تزریق، عمل دادن وادر کردن مایع، به ویژه دارو، به بدن فرد با استفاده از سوزن و سرنگ است. تزریقات، تکنیک عرضه داروبه صورت وریدی، یعنی تزریق از طریق مسیر غیر از طریق دستگاه گوارش، است. همچنین، انواع تزريق داخل وريدي شامل تزريق زير جلدي، داخل عضلاني، داخل وريدي و داخل صفاقی میشود. پیش نیازهای آموزش تزریقات شامل ، تکمیل کردن دوره تأیید OCP وصدور گواهینامه معتبر در CPR و کمک های اولیه است (دوره تزریقات در تبریز)

مراحل ثبت نام و صدور گواهینامه

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صفحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند. پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود.

چرا آموزش کمک های اولیه ضروری است؟

گاهی اوقات کمک‌های اولیه به معنای عدم انجام کار یا هر اقدامی برای مصدوم است، به عبارتی هنگامی که فرد بالای سر مصدومی که استخوان هایش شکسته است می‌رسد، بهترین کار این است که او را حرکت ندهد و اعضای بدنش را ثابت نگه دارد و منتظر نیرو‌های اورژانس باشد، چرا که ممکن است با یک حرکت، استخوان شکسته رگ را پاره کند یا اگر مهره‌های کمر یا گردن مصدوم شکسته باشد یک حرکت نا به جا باعث قطع نخاع وی می‌شود(آموزش کمک های اولیه تبریز).

آموزش مجازی آپادانا

طول دوره های کمک های اولیه چقدر است

طول دوره آموزشی کمک های اولیه یک ماه و نیم و تایم آموزشی آن 27 ساعت می باشد. (کلاس فوریت های پزشکی در تبریز).

شهریه دوره آموزشی فوریت های پزشکی

شهریه دوره آموزشی کمک های اولیه و فوریت های پزشکی مبلغ 1/390/000 تومان بوده که هزینه دوره غیر حضوری (مجازی ، ارسال پک آموزشی به درب منزل) مبلغ 790/000 تومان می باشد(آموزش کمک های اولیه تبریز).

ثبت نام دوره های کمک های اولیه در تبریز

کمک های اولیه شامل اقداماتی است که در صورت وقوع حادثه برای جلوگیری از مرگ، جلوگیری از صدمات و عوارض بعدی، کاهش درد و رنج مصدومان قبل از ورود متخصصان و انتقال مصدوم به مراکز درمانی انجام می شود. این اقدامات می تواند شامل موارد ساده مانند پانسمان زخم ها و جراحات یا کارهای دشوارتر مانند احیای قلبی ریوی و غیره باشد(آموزش کمک های اولیه تبریز).

اهداف کمک های اولیه عبارتند از: نجات جان قربانی، جلوگیری از وخامت وضعیت، افزایش امکان بهبودی و کاهش درد و رنج. اگر مجروح هنگام عبور از آنجا به زمین بیفتد یا حادثه ای جلوی چشم شما رخ دهد، چه خواهید کرد؟ اگر آن شخص یکی از دوستان، آشنایان یا خانواده شما باشد چه باید کرد؟ البته اگر از افراد آشنا به اصول کمک های اولیه هستید می توانید به عنوان یک فرشته ناجی ظاهر شوید و به او کمک کنید اما اگر کمک های اولیه را بلد نیستید باید مثل بقیه تماشاگر باشید و شکایت کنید.

دوره فوریت های پزشکی در تبریز

یادگیری کمک های اولیه برای همه افراد جامعه لازم و ضروری است و با آموزش، یادگیری، تمرین و تکرار می توان جان مصدوم را نجات داد، از صدمات بعدی جلوگیری کرد و دردهای جسمی و روحی را کاهش داد. کاهش و افزایش بهبودی مجروحین.هدف و مزیت ارائه آموزش کمک های اولیه در برنامه های فوق برنامه، دسترسی به جمع بندی کامل و جامع است که با ساده سازی روش های آموزشی، سعی در معرفی و آموزش بیشتر مخاطبان در زمینه امداد و نجات می باشد(آموزش کمک های اولیه تبریز).

سوالات قبل از ثبت نام دوره آموزشی کمک های اولیه

 • طول دوره: ۴۰ ساعت
 • محل برگزاری:  به صورت حضوری در محل آموزشگاه و به صورت مجازی با ارسال بسته های آموزشی و آزمون آنلاین اینترنتی و ارسال پستی گواهینامه آموزشی
 • نام برگزارکننده دوره:  آموزشگاه آپادانا
 • روز برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • زمان برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • مدرس دوره: تدریس توسط استاد مجرب و با سابقه
 • ارائه گواهي پايان دوره معتبر با كد رجيستري و قابليت استعلام

 

برای آموزش کمک های اولیه تزریقات و پانسمان با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ماتبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری فوریت های پزشکی روی لینک زیر کلیک کنید

میانگین رتبه 5/5 تعداد رای (5 امتیاز)