×

دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
میانگین رتبه 4.5/5 تعداد رای (34 امتیاز)

آموزشگاه آپادانا، یک مرکز آموزشی معتبر در شهر تبریز است که دوره‌های تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک را با کیفیت بالا و به صورت عملی برگزار می‌کند. این دوره‌ها به منظور آموزش و توسعه مهارت‌های فنی و تکنیکی در زمینه تعمیر و نگهداری بردهای الکترونیکی برای علاقه‌مندان و افرادی که به حوزه الکترونیک علاقه‌مند هستند، طراحی شده‌اند.

در این دوره‌ها، شرکت‌کنندگان با اصول اساسی الکترونیک و قطعات مختلف برد های الکترونیکی آشنا می‌شوند و توانایی تشخیص و رفع خطاهای مربوط به این بردها را در حالات مختلف آموزش می‌بینند. آموزشگاه آپادانا با استفاده از تجهیزات پیشرفته و اساتید مجرب، برترین شرایط آموزشی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند. با حضور در این دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک، شرکت‌کنندگان می‌توانند تسلط کامل بر مهارت‌های لازم برای تعمیر و نگهداری بردهای الکترونیکی را به دست آورند و به عنوان تعمیرکاران حرفه‌ای در صنعت الکترونیک شغلی پر درآمد را رقم بزنند.

دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز، آموزش حضوری و مجازی  تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز به همراه صدور گواهینامه معتبر. آموزش های تعمیرات برد های الکترونیک در شهر شما به صورت غیر حضوری و با ارسال پک آموزشی آموزشگاه آپادانا. آموزش تعمیرات برد های الکترونیک به همراه ارسال جزوات و فیلم های آموزشی بهترین اساتید آموزشگاه آپادانا .(دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز)

بهترین دوره تعمیرات برد در تبریز

آموزشگاه های مختلفی در سطح کشور اقدام به برگزاری دوره تعمیرات برد های الکترونیک می نمایند اما معیار انتخاب بهترین آموزشگاه چیست؟ اگر در شهر تبریز دنبال یک آموزشگاه خوب برای یادگیری نحوه کار و تعمیرات بردهای الکترونیکی می گیریدید ما شرکت در دوره تعمیرات برد آپادانا را پیشنهاد می دهیم. در این آموزشگاه توسط اساتید با تجربه 0 تا 100 مطالب به صورت کاملا عملی آموزش داده می شود.

قبل شروع کلاس ارزیابی کلی از وضعیت اطلاعات اولیه کارآموزان انجام شده و در هر کلاس از کارآموزان با سطح سواد الکترونیکی یکسان استفاده می شود. در ادامه روند برگزاری کلاس مدرس شروع به تدریس مفاهیم پایه الکترونیک شامل تعاریف ولتاژ جریان توان ولتاژ AC و DC نموده و کارآموزان با مفهوم کارگاهی این واژگان آشنا می شوند. با شرکت در دوره تعمیرات برد در تبریز شما با تعمیرات تخصصی انواع برد پکیچ ، یخچال فریزر کولر جارو برقی چایساز مخلوط کن هود ظرفشویی لباسشویی و … آشنا خواهید شد.

دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز

آموزش تضمینی تعمیرات برد الکترونیک در تبریز

بیشتر تعمیرات روی برد های مشتری به صورت عملی آموزش داده شده و ایراد های کلی و جزئی انواع برد لوازم خانگی آموزش داده خواهد شد. دوره تعمیرات برد های الکترونیک یکی از بهترین دوره های ماست.دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز یادگیری تضمینی دارد یعنی در صورت عدم رضایت یا عدم یادگیری شما، امکان تجدید دوره یا شرکت در در دوره به صورت رایگان برای شما فراهم می باشد.(آموزش تعمیرات برد در تبریز)

کلاس تعمیرات برد های الکترونیک به صورت مجازی و غیر حضوری

برای ثبت نام غیر حضوری در کلاس تعمیرات برد های الکترونیک با کارشناسان آموزشگاه آپادانا تماس حاصل فرمایید. این آموزش ها حاصل زحمات چندین ساله اساتید آموزشگاه بوده و به صورت فیلم های آموزشی با کیفیت عالی برای شما ارسال می گردد. در این آموزش ها از صفر تا صد روش ها و مراحل تعمیرات برد های الکترونیک به صورت عملی آموزش داده می شود(دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز).

دوره ICDL

دستگاه های  الکترونیک و  تعمیرات آنها

دستگاه های الکترونیکی همگی از تعدادی ماژول و یا قطعات الکترونیکی تشکیل شده اند. برای تعمیرات، نیازی به یادگیری روش های طراحی و آنالیز یک برد نیست و فقط شناخت قطعات و مدارات و تست کارکرد صحیح هر یک از قطعات لازم است. در تعمیرات برد های الکترونیک، اولین و مهم ترین مرحله کار، یافتن عیب هر یک از بخش های برد است . برای تعمیر یک دستگاه الکترونیکی، باز کردن بدنه آن یک مرحله از تعمیر است اما بخش مهم و اساسی برای تعمیر یک برد این است که کارکرد کلی آن دستگاه را بشناسید و بدانید که هربخش از مدار چه نقشی را ایفا میکند و چه جریان و ولتاژی لازم دارد.(تعمیرات برد های الکترونیکی در تبریز)

همه چیز در تعمیر به تجربه برمیگردد و تجربه کسب کردنی است.باید زحمت بکشید و مسیر را درست انتخاب کنی.

0 تا 100 دوره تعمیر برد در تبریز

شما با شرکت در دوره آموزشی تعمیر برد های الکترونیکی در تبریز ، بدون داشتن سابقه کار یا رشته مرتبت از صفر تا صد با مفاهم پایه برق و الکترونیک آشنا شده و در ادامه با شناسایی قطعات و آشنایی با روند عیب یابی مدار های الکترونیکی آشنا خواهید شد.کار آموزان دوره تعمیرات برد با نحوه ایرادیابی انواع برد های ماشین لباسشویی و ظرفشویی برد های پکیج و آبگرمکن انواع برد های لوازم خانگی کولر و یخچال آشنا شده و تعمیرات آنها را فرا می گیرند(دوره تعمیر برد در تبریز).

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی در تبریز

آموزش تعمیر انواع بردهای الکترونیکی شامل عیب یابی و تعمیر انواع بردهای الکترونیک می باشد بردهای الکترونیکی شامل یک سری قطعات و مدار ها و ماژول ها هستند که برای تعمیر هر یک از آن ها لازم نیست طراحی مدار را بدانید کافی است شناخت کامل بر روی قطعات و مدار ها و چگونگی کارکرد هر یک از آن ها و تست کار قطعات و مدارها را بدانید تا بتوانید براحتی مدارهای الکترونیکی را تعمیر کنید.

هنرجویان علاقه مند به تعمیر و عیب یابی بردهای الکترونیک می توانند در کلاس تعمیرات بردهای الکترونیک آموزشگاه آپادانا که در کارگاهی با تجهیزات بسیار و توسط اساتید با سابقه به صورت عملی برگزار می شود، شرکت کنند. در دوره تعمیرات بردهای الکترونیکی هنرجویان در شروع با تجهیزات و لوازم کار آشنا می شوند سپس با مراحل تعمیر برد و تست و عیب یابی قطعات و مدارهای برد الکترونیکی آشنا می شوند و بعد از اتمام دوره براحتی وارد بازارکار تعمیرات بردهای الکترونیکی می شوند و در حین کار می توانند از پشتیبانی به صورت نا محدود آموزشگاه بهره مند شوند.(تعمیرات برد های الکترونیکی صنعتی)

یادگیری تضمینی دوره تعمیرات برد در تبریز

آموزش یک مهارت خاص ممکن است سرنوشت شما را تعییر دهد. یادگیری تعمیرات برد یکی از مهارت هایی است که با آن می توان کسب و کار خو را راه انداخت با شرکت در دوره تعمیرات برد در تبریز می توانید با تعمیرات انواع برد های لوازم خانگی شامل برد های یجچال و فریزر کولر کازی، ماشن لباسشویی، ماشین ظرفشویی، پکیج و آبگرمکن، تردمیل، برد های صنعتی و… له طور کاملا عملی آشنا شده و تعمیرات آن را فرا بگیرید(دوره تعمیرات برد در تبریز)

نحوه ثبت نام در دوره تعمیرات بردهای الکترونیک در تبریز

برای ثبت نام در دوره  برد های الکترونیک هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا(شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره برد های الکترونیک اقدام نمایید(تعمیرات برد های الکترونیکی لوازم خانگی در تبریز)

بازار کار دوره تعمیر برد های الکترونیک

کلا در اکثر کشورهای دنیا برندهای سازنده دستگاه های الکترونیک در آنجا نماینده رسمی دارند و پدیده تعمیر وجود ندارد، هرکس به مشکلی برخورد کند دستگاه را به نمایندگی تحویل داده و خدمات دریافت میکند.ولی در ایران بیشتر برندها به صورت غیر رسمی وارد میشوند و خدمات درستی برای آن ها ارائه نمیشود. !روزانه هزاران نفر (از نوسان برق موجود در ایران و غیره) دستگاههایشان می سوزد و خراب میشود!

به همین علت است که وقتی برای دستگاهی مشکلی پیش بیاید ­نیاز به تعمیر داریم.امروزه شاهد این هستیم که اکثریت جامعه گوشی هوشمند دارند و اینترنت هم همه جا هست،حالا از لحاظ زمان بندی بهترین موقع برای شروع فعالیت در زمینه تعمیرات است.

دوره تعمیرات برد در تبریز

امروزه شرکت های بسیار بزرگ الکترونیکی نیازمند نیروهای ماهر در زمینه تعمیرات ، برنامه نویسی انواع میکروکنترلرها و حتی یک نیروی زبردست در مونتاژ قطعات SMD هستند وبا مزایای بالایی حاضر به استخدام این افراد میشوند.(اصول تعمیرات برد های الکترونیکی در تبریز)

سرفصل های آموزشی تعمیرات برد های الکترونیک کدامند؟

 1. آموزش تعمیرات الکترونیک پایه درتعمیرات برد الکترونیکی
 2. آموزش الکترونیک دیجیتال در تعمیرات برد الکترونیکی
 3. آموزش الکترونیک صنعتی در تعمیرات برد الکترونیکی
 4. آموزش و معرفی انواع مدارهای تغذیه و پاورهای خطی و غیر خطی سوئیچینگ
 5. آموزش طریقه عیب یابی انواع منبع تغذیه
 6. آشنایی با مدار تغذیه Inverter
 7. آموزش نقشه خوانی و نقشه کشی در تعمیرات مدار الکترونیکی یک،دویا چند لایه
 8. معرفی و آشنایی کامل قطعات DIPوSMDبر روی برد الکترونیکی
 9. آموزش و معرفی انواع ICها و طریقه عملکرد آنها در مدارها
 10.  آموزش ومعرفی انواع روش تست ICدرمدار الکترونیکی
 11. آموزش و معرفی انواع دیتاشیت و طریقه خواندن موارد دیتاشیت
 12. آموزش طریقه اسکن بردهای چند لایه و بررسی ارتباط لایه های برد با یکدیگر
 13. آموزش طریقه رسم شماتیک انواع برد مونتاژشده
 14. آموزش طریقه عیب یابی انواع برد الکترونیکی
 15.  آموزش روش های تحلیل انواع مدارهای الکترونیکی
 16. آموزش طریقه تست مدارهابا انواع دستگاههای عیب یاب
 17.  آموزش طریقه کار وتست با اسیلوسکوپ درمدارهای الکترونیکی
 18. آموزش طریقه عیب یاب مدارها به روش محاسبه میزان مصرف و آمپراژ
 19. آموزش انواع روش ها جهت تعویض انواع چیپست ها
 20. آموزش طریقه پروگرام کردن انواع آی سی های حافظه ای
 21.  آموزش طریقه خواندن برنامه های داخل آی سی های حافظه ای
 22. آموزش تکنیک های کپی کردن بردهای الکترونیکی(آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز)

آموزش ICDL

چرا برای تعمیرات، اصول کار قطعات الکترونیکی را باید بدانیم ؟

هر تعمیرکاری برای موفقیت، به این دانش نیاز دارد و یکی از بهترین روش‌های تعمیر باکیفیت، دانستن اصول کار قطعه ها است که به طبع، تحلیل مدار و تست قطعات به شدت آسان میشود. هنرجویان علاقه مند به تعمیر و عیب یابی و  یادگیری اصول کار قطعات و بردهای الکترونیکی می توانند در کلاس تعمیرات بردهای الکترونیک آموزشگاه آپادانا که در کارگاهی با تجهیزات بسیار و توسط اساتید با سابقه به صورت عملی برگزار می شود، شرکت کنند.(تعمیرات برد های الکترونیکی در تبریز)

شناسایی بردهای الکترونیکی

تعمیرات برد الکترونیکی می تواند کار پیچیده ای باشد اما اینجا تعدادی توصیه برای تعمیر برد آوردیم .

در قدم اول، شناسایی مختصر در مورد برد های الکترونیکی خواهیم داشت سپس تعمیرات برد الکترونیکی را شروع می کنیم.

در برخی از لوازم خانگی این برد ها با همدیگر در یک جا ساخته شده اند و در بعضی وسیله های دیگر جدا از هم می باشند.

برد منطقی (Logic Board)

محاسبات و برنامه ریزی ها در لاجیک برد انجام می شود.این نوع از برد ها به سادگی تعمیر نمی شوند بنابراین در مورد تعمیر این بردها اینجا بحث نمی شود.این بردها از طریق چیپ های کوچک ،مقاومت ها،خازن ها ی کوچک شناخته می شوند.(دوره تعمیرات تخصصی برد های الکترونیک در تبریز)

برد تقویتی (Relay Board)

این بردها پر از تقویت کننده هایی است که از طریق مین برد کنترل می شود.اغلب این برد روی مین برد ساخته می شود.در واقع همه تقویت کننده های مورد نیاز روی مین برد قرار دارند بنابراین نیازی به برد تقویتی جداگانه نیست.این بردها از طریق تقویت کننده های بزرگ،خازن ها و مقاومت های بزرگ شناخته می شوند.این بردها آسان ترین بردها در تعمیر بردهای الکترونیکی می باشند.

برد رابط کاربر (User Interface)

رابط کاربر ورودی ها را از کاربر می گیرد .سپس به مین برد سیگنال می دهد که کاربر چه کاری می خواهد انجام دهد..معمولا ما یک برد رابط کاربر داریم اما در بعضی لوازم تعدادی برد رابط کاربر بکار رفته است.

برد اصلی (Main Board)

مین برد بر اساس  اطلاعاتی که از رابط کاربر و برد منطقی فرستاده می شود به برد تقویتی انرژی می دهد.به یاد داشته باشید همه این نوع برد ها می توانند در روی مین برد ساخته شوند.دیدن برد تقویتی، برد منطقی و مین برد روی یک برد واحد خیلی رایج است. و گاها رابط کاربر هم روی همان برد ساخته میشود(دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز).

مخاطبان دوره تعمیرات برد های الکترونیک چه کسانی هستند ؟!

دوره تعمیرات برد های الکترونیک دوره ایی برای تمامی اقشار جامعه می باشد،تعمیر بردهای الکترونیکی هم یکی از مشاغل فنی پردرآمد است، به دلیل این که استفاده از بردهای الکترونیکی دامنه گسترده ای دارد و در تمامی لوازم برقی از آن ها استفاده می شود.

با مسلط شدن بر مسائل الکترونیکی شما حتی به جایی خواهید رسید که قبل از باز کردن یک دستگاه (دستگاهی که با آن آشنایی دارید و نه هر دستگاهی)، کاملا می توانید حدس بزنید که داخلش چه قطعات و ماژول هایی هست و مشکل پیش آمده از کجاست؟همه چیز در تعمیر به تجربه برمیگردد و تجربه کسب کردنی است.باید زحمت بکشید و مسیر را درست انتخاب کنید.شما باید سوار بر موج هایی شوید که در حال صعود هستند و نه نزول.(عیب یابی برد های الکترونیکی)

آموزش تعمیرات برد در تبریز

آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

آموزش تعمیرات لوازم خانگی با توجه به گستردگی لوازم خانگی و استفاده روزافزون از انواع لوازم خانگی از بازار کار خوبی برخوردار است. از این رو آموزشگاه آپادانا دوره تعمیرات لوازم خانگی در تبریز را زیر نظر اساتید با تجربه و متخصص و با هدف ورود کارآموزان به بازار کار برگزار می نماید(دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز).

دوره تعمیرات لوازم خانگی شامل آموزش تعمیرات یخچال (ساید بای ساید، معمولی و فریزر)،آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی، آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی، ماکروفر و غیره می باشد که در دو دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی و آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی توسط این آموزشگاه برگزار می گردد. آموزشگاه آپادانا تمامی مباحث مطرح شده در این دوره را به صورت کاملا کاربردی و عملی آموزش می دهد بنابراین کارآموزان پس از پایان یافتن این دوره آموزشی به راحتی و با اطمینان خاطر می توانند وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنند.

آموزش تعمیر بردهای پزشکی

تعمیرات تجهیزات پزشکی و تعمیرات دستگاههای ورزشی شامل تعمیر بردهای الکترونیکی آنها میشود. بطور کل لوازم پزشکی و تجهیزات آزمایشگاهی  شامل بخش های الکترونیکی (تعمیرات بورد) و قسمت مکانیک (هیدرولیک) دستگاه میباشد(دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز).

 کارآموزان در دوره تعمیرات بردهای تجهیزات پزشکی با مطالب زیر آشنا میشوند

 •  آموزش الکترونیکی عمومی 
 • آموزش الکترونیک دیجیتال
 • آموزش الکترونیک کاربردی تجهیزات پزشکی 
 • آشنایی با مدارات الکترونیکی موجود در دستگاههای پزشکی
 • آموزش کار با لوازم تعمیرات  بردهای پزشکی
 • آموزش صحیح تست و تعویض قطعات روی برد لوازم پزشکی

(دوره تعمیرات تخصصی برد های الکترونیک در تبریز)

آموزش تعمیر برد لوازم ورزشی

تعمیر برد لوازم برقی ورزشی شامل تعمیرات تردمیل، تعمیر دوچرخه برقی، تعمیر ال سی دی تردمیل، تعمیر صندلی ماساژ و تعمیر صندلی برقی از مواردی است که در این دوره با تعمیرات برد های آنها آشنا می شوید(آموزش تعمیرات برد در تبریز).

آیا کسانی که در شهرستان هستند میتوانند در دوره تعمیرات برد های الکترونیک شرکت کنند؟

بله،با هماهنگی آموزشگاه می توانید در دوره برد های الکترونیک به صورت مجازی شرکت کنید.(مونتاژ برد های الکترونیکی در منزل)

شرایط پرداخت شهریه دوره تعمیرات برد های الکترونیک بصورت قسطی هم دارید؟

بله طی دو قسط می توانید شهریه کلاس تعمیرات برد های الکترونیک را پرداخت کنید، قسط اول قبل از شروع کلاس که شامل نصف شهریه و الباقی را می توانید به صورت چک یک ماهه بپردازید.(تعمیرات برد های الکترونیکی در تبریز)تعمیر برد های اکتریکی

نحوه ثبت نام در دوره های تعمیر برد های الکترونیک

برای ثبت نام در دوره های آموزشی تعمیرات برد های الکترونیک هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا (شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام (آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره آموزشی تعمیرات برد های الکترونیک اقدام نمایید.(نحوه تعمیرات برد های الکترونیکی در تبریز)

محتویات پک دوره تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز

کارآموزان با سر فصل های آموزشی

 • الکترونیک پایه و مقدماتی
 • آشنایی با مدارات تغذیه و پاور های خطی و غیر خطی سوئیچینگ
 • نحوه عیب یابی برد های الکترونیکی لوازم خانگی
 • تجهیزات پزشکی و صنعتی،آشنایی با مدارات تغذیه اینورتوری
 • آموزش نقشه خوانی مدارات الکترونیکی
 • شناخت کامل قطعات SM,DIP روی انواع برد های الکترونیکی
 • آشنایی با انواع ICها و نحوه عملکرد آنها در مدارات مختلف
 • آشنایی با روشهای نوین جهت تست ICها ی مختلف در مدارات مختلف
 • آشنایی با انواع دیتاشیت و نحوه خواندن موارد مورد نیاز دیتاشیت
 • نحوه رسم شماتیک بردهای مونتاژ شده
 • نحوه عیب یابی انواع بردهای الکترونیکی
 • قلقهای تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی
 • عیوب قطعات مختلف در مدارات مختلف الکترونیکی
 • تکنیکهای تحلیل انواع مدارات الکترونیکی
 • نحوه ولتاژگیری روی بردهای مختلف الکترونیکی
 • تست مدارات با انواع دستگاههای عیب یاب

مزایای حضور مجازی در دوره برد های الکترونیک

 • پرداخت هزینه ناچیز آموزش مجازی در مقایسه با دوره های آموزشی حضوری
 • عدم نیاز به حضور فیزیکی
 • امکان حضور در دوره مجازی آموزشی از تمام نقاط ایران
 • امکان برنامه ریزی شخصی برای شرکت‌کنندگان جهت مطالعه
 • امکان مرور چندباره مطالب توسط شرکت‌کنندگان
 • دریافت گواهینامه معتبر (پست رایگان)

آموزش مجازی یا غیر حضوری تعمیر برد الکترونیک

با توجه به وضعیت کسب و کار، متوجه خواهید شد که امروزه، موفقیت در دنیای کسب و کار و رسیدن به درآمد قابل قبول در گرو یادگیری مداوم و توسعه مستمر مهارت‌هاست. اما راه حل ما برای شما چیست؟ آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در منزل! این همان راه حل منطقی است که یادگیری را بیش از هر زمان دیگری ساده و ممکن ساخته است(دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز).

از طرفی شیوع و گسترش بیماری مانند کرونا، به تمام مردم جهان نشان داد که باید در عصر نوین تمدن، به دنبال نوین‌تر و ساده‌ترین روش‌ها برای انجام امور حیاتی و اقتصادی باشیم.پس از ثبت نام در دوره آموزش مجازی  پک دوره حاوی DVD و جزوه برای شما ارسال میشود.DVD ها شامل فیلم های آموزشی با تدریس اساتید مجرب بوده  که امکان مشاهده پک های آموزشی با مدیریت زمانی دلخواه  خودتان میسر میباشد(آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی در تبریز)

امکان مشاهده مکرر فیلم های آموزشی

و همینطور دانشجویان میتوانند  برای رفع اشکال با اساتید آموزشگاه آپادانا در ارتباط باشند.

آیا واقعاً نیازی به دوره تعمیرات برد های الکترونیک مجازی هست ؟

این اصلی‌ترین پرسشی است که پیش از هر خریدی از خودتون خواهید پرسید. با توجه به لزوم یادگیری تعمیر برد های الکترونیک برای تمام افراد حاضر در جامعه و، قطعاً خرید آموزش تعمیرات برد های الکترونیک مجازی الزامی است. حتی اگر قصد اشتغال و درآمدزایی در این حیطه را نداشته باشید، روزانه هزاران نفر (از نوسان برق موجود در ایران و غیره) دستگاههایشان می سوزد و خراب میشود!امروزه یادگیری اصول  تعمیر برد های الکترونیک یکی از الزامات است. پس بی‌شک باید خرید آموزش تعمیرات برد های الکترونیک مجازی را در برنامه خودتان داشته باشید.(تعمیرات برد های الکترونیکی در تبریز)

طول دوره تعمیرات برد های الکترونیک

طول دوره آموزشی تعمیرات برد های الکترونیک یک ماه و تایم آموزشی آن  ۳۰  ساعت می باشد(دوره تخصصی تعمیرات برد های الکترونیک در تبریز).

سوالات قبل از ثبت نام دوره آموزشی تعمیرات برد های الکترونیک

 • طول دوره: ۳۰ ساعت
 • محل برگزاری: به صورت حضوری در محل آموزشگاه و به صورت مجازی با ارسال بسته های آموزشی و آزمون آنلاین اینترنتی و ارسال پستی گواهینامه آموزشی
 • نام برگزارکننده دوره: آموزشگاه آپادانا
 • روز برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • زمان برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • مدرس دوره: تدریس توسط استاد مجرب و با سابقه
 • ارائه گواهی پایان دوره معتبر با کد رجیستری و قابلیت استعلام

برای آموزش دوره تعمیرات برد های الکترونیکی با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ماتبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی تعمیرات برد های الکترونیکی روی لینک زیر کلیک کنید

میانگین رتبه 4.5/5 تعداد رای (34 امتیاز)