×

دوره رباتیک در تبریز

خانه » جدیدترین اخبار » دوره رباتیک در تبریز
31 اردیبهشت 1402

۹۹۶

دوره رباتیک در تبریز فرصت طلایی برای فرزند شما! آیا شما دوست دارید که فرزندتان در دنیایی پر از تکنولوژی و نوآوری رشد کند؟ آیا می‌خواهید او با مفاهیم علمی و مهارت‌های زندگی متعددی که به او در آینده کمک خواهند کرد، آشنا شود؟ اگر پاسخ شما بله است، آموزشگاه آپادانا با افتخار به معرفی دوره‌ی رباتیک برای کودکان و نوجوانان می‌پردازد.

دوره‌ی رباتیک در آموزشگاه آپادانا فرصتی منحصربه‌فرد برای کودکان و نوجوانان است تا به یک دنیای تخیلی از ربات‌ها و هوش مصنوعی وارد شوند. این دوره طراحی شده است تا به طرز سرگرم‌کننده‌ای مفاهیم علمی مهم را به دانش‌آموزان بیاموزد و به آن‌ها این امکان را بدهد تا با استفاده از تکنولوژی، مسائل را به صورت خلاقانه و هوشمندانه حل کنند.

در دوره رباتیک در تبریز، کودکان و نوجوانان با مفاهیم پایه‌ی رباتیک آشنا می‌شوند و مهارت‌های مهمی مانند برنامه‌نویسی، ارتباطات بین ربات و کامپیوتر، ساخت و تعمیر ربات‌ها، و حل مسائل با استفاده از ربات‌ها را فرا می‌گیرند. همچنین، آن‌ها در این دوره به تیم‌بازی و همکاری در گروه علاقه‌مند می‌شوند و مهارت‌های ارتباطی و رهبری خود را تقویت می‌کنند.

دوره رباتیک در تبریز

دوره‌ی رباتیک برای کودکان و نوجوانان

دوره رباتیک در تبریز برای کودکان و نوجوانان یک فرصت بی‌نظیر برای کشف دنیای هیجان‌انگیز رباتیک و یادگیری مهارت‌های فناوری آینده است. در این دوره، فرزند شما به یک ماجراجویی هوشمندانه و خلاقانه در دنیای رباتیک دعوت می‌شود.

دوره رباتیک در تبریز در آموزشگاه آپادانا، برگزار می‌شود و تیم مجرب و متخصص آموزشگاه با استفاده از تجهیزات پیشرفته، به کودکان و نوجوانان امکان می‌دهد تا به یک دنیای پر از ابتکار، همکاری و مهارت‌های رباتیکی علاقه‌مند شوند.در این دوره، فرزند شما با مفاهیم پایه‌ی رباتیک آشنا می‌شود و به صورت عملی مهارت‌های مورد نیاز را یاد می‌گیرد. آموزش برنامه‌نویسی ربات‌ها، ساخت و تعمیر آن‌ها، ارتباطات بین ربات و کامپیوتر، و حل مسائل با استفاده از ربات‌ها از جمله مباحثی است که در این دوره تدریس می‌شود.

دوره‌ی رباتیک آپادانا تازه‌ترین تکنیک‌ها و روش‌های آموزشی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. این دوره نه تنها مهارت‌های تکنیکی را به فرزند شما آموزش می‌دهد، بلکه همچنین از طریق فعالیت‌های گروهی و تیمی، مهارت‌های ارتباطی، رهبری و حل مسئله را تقویت می‌کند.

دوره رباتیک در تبریز

مهارت‌های رهبری و همکاری در دوره‌ی رباتیک

دوره رباتیک در تبریز، یک دوره آموزشی جامع است که به شرکت‌کنندگان آموزش مفاهیم و مبانی رباتیک و کدنویسی در محیط‌های مختلف را می‌دهد. در این دوره، شرکت‌کنندگان با مفاهیم پایه مانند الکترونیک، سیستم‌های کنترل، حسگرها، عملگرها، کنترل حرکتی و برنامه‌نویسی آشنا می‌شوند و با استفاده از آنها، قادر به ساخت ربات‌های پیچیده و کاربردی خواهند بود. همچنین، در این دوره، روش‌های طراحی، تولید، ساخت و تست ربات‌های صنعتی و خانگی به شرح جزئیات آموزش داده می‌شود.

رباتیک یا رباتیکا یک رشته فناوری است که به طراحی، ساخت، عملیات و کنترل ربات‌ها اشاره دارد. ربات‌ها می‌توانند در بسیاری از حوزه‌ها از جمله صنعت، پزشکی، خدمات رسانی، تحقیقات علمی و … استفاده شوند. آموزش رباتیک، افراد را قادر می‌سازد که با استفاده از مهارت‌های مهندسی مکانیک، الکترونیک، برنامه نویسی و …، قادر به طراحی، ساخت و برنامه ریزی ربات‌های مختلف باشند.

دوره رباتیک در تبریز

تاثیر آموزش رباتیک برای کودکان

دوره رباتیک در تبریز چندین تأثیر مثبت دارد. این آموزش می‌تواند به کودکان کمک کند:

۱. توانایی‌های مهندسی خود را ارتقا دهند و با استفاده از اصول مهندسی، چالش‌های پیچیده را برای حل کردن دشواری‌های مکانیکی، برنامه نویسی، الکترونیکی و غیره پذیرند.

۲. برای دانش‌آموزانی که علاقه‌مند به موضوعات STEM (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) هستند، به شدت مفید است و می‌تواند ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس در آن‌ها.

۳. به کودکان کمک می‌کند تا مهارت‌های حل مسئله، همکاری، خلاقیت و ارتباطات را تقویت کنند.

۴. ترکیبی از مباحث الکترونیک، کامپیوتر و مهندسی مکانیکی می‌باشد که کودکان را در یادگیری مباحث متنوعی کمک می‌کند.

۵. این آموزش به کودکان کمک می‌کند تا با تکنولوژی‌های جدید و روش‌های نوین آشنا شوند و برای آینده خود آماده شوند.

۶. در پایان، یادگیری رباتیک می‌تواند برای کودکان یک تجربه بسیار هیجان‌انگیز باشد و امکان پذیری موفقیت در حوزه‌های مختلف را برای آن‌ها فراهم کند.

دوره رباتیک در تبریز

دوره های رباتیک به صورت مجازی و غیر حضوری

برای ثبت نام غیر حضوری در کلاس های رباتیک با کارشناسان آموزشگاه آپادانا تماس حاصل فرمایید. این آموزش ها حاصل زحمات چندین ساله اساتید آموزشگاه بوده و به صورت فیلم های آموزشی با کیفیت عالی برای شما ارسال می گردد. در این آموزش ها از صفر تا صد روش ها و مراحل  ساخت ربات فوتبالیست ،  ربات مسیریاب ، ربات برنامه پذیر، ربات تعقیب خط و … به صورت عملی آموزش داده می شود.(دوره رباتیک در تبریز)

دوره رباتیک

ربات و علم رباتیک چیست؟

به هر ماشینی که به طور خودکار کار می کند و می تواند جایزینی برای کارهای مختلف انسان شود ربات (robot)گفته میشود.در حالی که ممکن است کلا از نظر ظاهری نیز این ربات ها شبیه انسان نباشند و جایگزینی برای خطوط تولید، کارمند ادارات و … شود.ربات ها قابل برنامه ریزی هستند و توسط انسان میتوانند با کمک رایانه ها یا کامپیوتر ها از انجام کار های ساده یا پیچیده برای این ربات ها تنظیم شود.
رشته های درگیر در ساخت ربات و علم رباتیک را می توان مهندسی مکانیک ، ربرق و الکترونیک و رباتیک دانست که در این بین رشته ی مهندسی رباتیک است که به صورت مستقیم با طراحی،ساخت و … این ربات ها سروکار مستقیمی دارد.

دوره رباتیک در تبریز

بهترین آموزشگاه تخصصی یادگیری رباتیک

آموزشگاه آپادانا یکی از بهترین آموزشگاه‌های رباتیک در شهر تبریز است. این آموزشگاه با بکارگیری اساتید مجرب و استفاده از تجهیزات پیشرفته، دوره‌های آموزشی متنوعی در حوزه رباتیک ارائه می‌دهد. این دوره‌ها شامل آموزش اصول پایه رباتیک، برنامه‌نویسی ربات‌ها، طراحی و ساخت قطعات مکانیکی، کار با میکروکنترلرها و سیستم‌های الکترونیکی و دوره‌های تخصصی مانند طراحی ربات‌های هوشمند و مسابقات رباتیک می‌باشند.

همچنین، با توجه به رشد روزافزون صنعت رباتیک و نیاز رو به افزایش بازار کار در این حوزه، این آموزشگاه به کارآموزان خود فرصت‌های شغلی نیز ارائه می‌دهد. به همین دلیل، آموزشگاه آپادانا یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی برای دوره آموزش رباتیک در تبریز است(دوره رباتیک در تبریز).

آیا من می توانم در دوره رباتیک حرفه ای شوم

تمامی افراد علاقمند می توانند بدون داشتن هیچ گونه پیش زمینه کاری وارد این حرفه شده و با ثبت نام در دروه های آموزشی مجتمع آموزشی آپادانا در این حرفه متخصص شده و برنامه‌ریزی – هزینه‌یابی و مدیریت اجرای عملیات  رباتیک در هر پلنت و پروژه‌ای را عهده‌دار گردید.(دوره رباتیک در تبریز)

دوره رباتیک در تبریز

مخاطبین دوره رباتیک چه کسانی هستند

گر علاقه‌مند به دنیای رباتیک هستید یا دارای کودکان و نوجوانانی در رده سنی 8 تا 18 سال هستید، شما می‌توانید در دوره رباتیک در تبریز شرکت کنید. این دوره با هدف ارائه آموزش‌های جذاب و عملی در زمینه رباتیک برای علاقه‌مندان به این حوزه در آموزشگاه آپادانا برگزار می‌شود.

دوره های رباتیک برای دانشجویان و بزرگسالان
پیشروبات برای گروه سنی بزرگسال و به ویژه دانشجویان، انواع کلاس های پیشرفته رباتیک و هوش مصنوعی را به صورت دوره ای برگزار می‌نماید. از جمله این دوره ها می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:
– دوره آموزش تخصصی مکانیزم ها
– دوره آموزش رباتیک به کمک بردهای آردوینو
– دوره آموزشی و کاربردی ROS سیستم عامل مخصوص ربات‌ها
– دوره آموزش ربات های انسان نما

دوره رباتیک در تبریز

فرصت های شغلی دوره های رباتیک

دوران داستان های علمی تخیلی ناب برای ربات های زمین و فضا گذشته است. گزینه های زیادی برای مسیر های شغلی در زمینه رباتیک صنعتی وجود دارد. از برنامه نویسی و مهندسی ربات انسان نما گرفته تا ساخت و ساز، استقرار، مراقبت های بهداشتی، مدیریت خودکار و نگهداری. بیش از هزاران موقعیت شغلی با عناوین متخصص رباتیک، تکنسین رباتیک، مهندس برنامه نویسی رباتیک و مهندس نرم افزار رباتیک وجود داشته و در حال توسعه است.

برخی از کشور های صنعتی مانند آمریکا، آلمان و چین از مناطق پر تقاضا برای مهندسان رباتیک هستند. در حالی که موقعیت های زیادی در عصر جدید و هیجان انگیز توسعه و نوآوری رباتیک وجود دارد، تقاضای زیادی برای متخصصانی وجود دارد که می توانند میلیون ها رباتیک را نگهداری و تعمیر کنند. تقریباً همه موقعیت‌ های شغلی مربوط به ربات و رباتیک به مدارک یا تخصص‌ های پیشرفته در ریاضیات و علوم کامپیوتر نیاز دارند و گذراندن یک دوره آموزش رباتیک و در دست داشتن مدرک فنی و حرفه ای رباتیک می تواند باعث تمایز شما و رقیبان شود.

برخی از مشاغل مربوط به رباتیک عبارتند از مهندس رباتیک، تکنسین الکترومکانیک، مهندس مکانیک، طراح، مهندس نرم افزار و مهندس فروش که به تجارت رباتیک دامن می زند. سایر نقش‌ها، مانند تکنسین هوافضا، طراح رابط کاربری و تکنسین کامپیوتر، سطح بالایی از پیچیدگی و مهارت را می‌ طلبد و جز برخی از پر درآمد ترین مشاغل در جهان هستند.(دوره رباتیک در تبریز)

درآمد و حقوق مهندس رباتیک

اطلاعات و آمار دقیقی از میزان حقوق و دستمزد مهندس رباتیک در بخش دولتی و خصوصی کشور در دسترس نمی باشد.در بخش خصوصی میزان حقوق و درآمد مهندسان رباتیک متفاوت است. در بخش خصوصی عواملی مانند داشتن تجربه و تحصیلات مرتبط، تخصص و مهارت بالا و آشنایی با سیستم ها و نرم افزارهای کامیپوتری، در استخدام افراد و تعیین میزان حقوق و دستمزد آنها بسیار مهم و کلید می باشند.(دوره رباتیک در تبریز)

رباتیکسرفصل های دوره برنامه رباتیک

۱) مقدمه‌ای بر رباتیک و هوش مصنوعی
۲) المان‌های الکترونیکی و راهنمای استفاده از آن‌ها
۳) المان‌های مکانیکی و راهنمای استفاده از آن‌ها
۴) شبیه‌سازی مدارهای الکترونیکی و طراحی اجزای مکانیکی
۵) برنامه‌نویسی به زبان سی و استفاده از آن در AVR
۶) ریز کنترل‌کننده‌های سری AVR
۷ )اسمبل ربات
۸)عیب‌یابی و روش‌های عیب‌یابی
(سرفصل دوره رباتیک)

نحوه ثبت نام در دوره های رباتیک

برای ثبت نام در دوره رباتیک در تبریز هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا (شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام (آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره های برنامه نویسی اندروید  اقدام نمایید.(دوره رباتیک در تبریز)

💎 ویژه بازارکارکاملا عملی ویژه بازارکار و پروژه محور
💲 تخفیف ویژهویژه دانشجویان
📞 تماس041-4164
⏱ پشتیبانی آموزشی09361364164
⭐ بروزرسانیتازه ترين سرفصل هاي فني حرفه اي
🎯 نحوه ثبت نام و رزروحضوری – تلفنی – اینترنتی

شرکت در دوره رباتیک چه پیش نیازی دارد؟

با توجه به این که دانش رباتیک به عنوان یک حرفه چند شاخه ای معرفی می شود، برای کسب مهارت حرفه ای و تخصص بالا در این زمینه لازم است بر مباحث تئوری، عملی، ساخت ربات، برنامه نویسی، نگهداری، مونتاژ قطعات و تعمیر آن ها تسلط کاملی داشته باشید. آشنایی با مباحث الکترونیکی، کامپیوتری، برنامه نویسی، مونتاژ قطعات و مهارت های فنی می تواند روند یادگیری شما را تسریع ببخشد.

دوره رباتیک در تبریز در آموزشگاه آپادانا طوری تنظیم شده است که افراد مبتدی و بدون هیچ دانش قبلی در مورد تخصص رباتیک بتوانند در دوره شرکت کرده و در کنار افراد پیشرفته و متخصص مهارت تئوری و عملی را کسب کنند. در ادامه جزئیات این دوره و بخش های مختلفش را یه صورت کامل برای شما توضیح می دهیم تا دید بازی نسبت به آن داشته باشید و تبت نام کنید.

دوره رباتیک در تبریز

شرایط پرداخت هزینه آموزش رباتیک  بصورت قسطی هم دارید

بله طی دو قسط می تواند شهریه کلاس آموزش  دوره های رباتیک را پرداخت کنید، قسط اول شروع کلاس که شامل نصف شهریه و الباقی را می توانید به صورت چک یک ماهه بپردازید.

من شهرستان هستم چگونه می توانم در کلاس آموزش رباتیک ثبت نام و شرکت کنم

با هماهنگی آموزشگاه  می توانید در دوره های رباتیک  به صورت مجازی شرکت کنید.(دوره رباتیک در تبریز)

مراحل ثبت نام و صدور گواهینامه

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صفحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند.

پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود.در صورت قبولی کارآموز از آزمون آنلاین گواهینامه آموزشی معتبر از مراجع ذیصلاح صادر و به آدرس کارآموز ارسال می گردد.

امکان صدور گواهینامه فارسی ، گواهینامه دو زبانه و گواهینامه بین المللی(از مرجع صدور گواهینامه های بین المللی RFTC اسپانیا) برای این دوره مقدور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

دوره رباتیک در تبریز

انواع ربات ها

ربات های پرنده: مانند هواپیما های بی سرنشین مریخ نورد

ربات های تجاری: ربات هایی که فقط برای تفریح خریداری می شوند و می توان از آنها استفاده کرد. نمونه های آن عبارتند از سگ ربات،انواع اسباب بازی ،جاروبرقی ،لباسشویی و..

ربات های امدادگر: پس ازبلایای طبیعی کارهای خطرناکی مانند جستجوی بازماندگان را انجام می دهند.

ربات آموزشی: با هدف تولید نسل بعدی ربات ها برای استفاده در خانه یا کلاس های درس ساخته می شود.

ربات های سرگرمی: مانند ربات های پارک تم دیزنی

ربات های پوشیدنی: مانند ربات های توانبخشی

ربات انسان نما و سرویس دهنده (reem): این ربات می تواند به عنوان راهنما ،منشی و رباتی سرگرم کننده باشد.

ربات پیشرفته ghostswimmer: دستگاه اتوماتیک زیرآبی که برای تقلید شنای کوسه ها یا سایر ماهی های بزرگ در آب طراحی شده است.

رباتroboticants: طراحی این ربات از روی حیوان زنده است و با الهام از مورچه ها بوده و در آینده ای نه چندان دور حشرات رباتیک کوچک را درحال کار خواهید دید.

و….

دوره رباتیک در تبریز

طول دوره ی رباتیک

طول دوره آموزشی رباتیک بدون محدودیت زمانی میباشد.

کتیا

سوالات قبل از ثبت نام دوره آموزشی رباتیک

 • طول دوره:  20 ساعت
 • محل برگزاری:  به صورت حضوری در محل آموزشگاه و به صورت مجازی با ارسال بسته های آموزشی و آزمون آنلاین اینترنتی و ارسال پستی گواهینامه آموزشی
 • نام برگزارکننده دوره:  آموزشگاه آپادانا
 • روز برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • زمان برگزاری: با هماهنگی آموزشگاه
 • مدرس دوره: تدریس توسط استاد مجرب و با سابقه
 • ارائه گواهی پایان دوره معتبر با کد رجیستری و قابلیت استعلام

مزایای حضور مجازی در دوره های رباتیک

 • پرداخت هزینه ناچیز آموزش مجازی در مقایسه با دوره های آموزشی حضوری
 • عدم نیاز به حضور فیزیکی
 • امکان حضور در دوره مجازی آموزشی از تمام نقاط ایران
 • امکان برنامه ریزی شخصی برای شرکت‌کنندگان جهت مطالعه
 • امکان مرور چندباره مطالب توسط شرکت‌کنندگان
 • دریافت گواهینامه معتبر (پست رایگان)

(دوره رباتیک آنلاین)

 مزایای مجتمع آموزشی آپادانا

 • ارائه گواهی پایان دوره دو زبانه از کنسرسیوم ایرکاسبه عنوان معتبرترین برند آموزشی کشور
 • ارائه گواهی پایان دوره از مجتمع آموزشی آپادانا
 • ارائه گواهی پایان دوره بین المللی از موسسات آموزشی معتبر
 • حضور اساتید به نام و برجسته در این مرکز
 • دارای مشاوران مجرب و متخصص در حوزه آموزش
 • فضای آموزشی مجهز به جدید ترین فناوری روز دنیا
 • استفاده از متد آموزشی روز دنیا بر اساس آموزش عملی و شغل محور
 • داشتن بالاترین ابزار و تجهیزات شبکه و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات
 • دارای ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۱۵ در خصوص کیفیت و خدمات به مشتریان

(دوره رباتیک در تبریز)

سوالات متداول:

آیا مشاهده فیلم آموزش رباتیک برای ورود به بازار کار مناسب است

کافیست روزی دو ساعت برای مشاهده مباحث آموزش رباتیک برنامه‌ریزی کنید تا در کمتر از یک ماه به تمامی تکنیک‌های مفید رباتیک در بازار کار تسلط پیدا کنید . استفاده از فیلمهای آموزشی آپادانا نیاز دو مزیت بارز دارد : اول قابل تکرار بودن آن و دوم آموزش تکنسین داروخانه به همراه انتقال تجربه .(دوره رباتیک در تبریز)

سریعترین راه برای آموزش رباتیک مجازی چیست

در حال حاضر فیلم آموزش رباتیک سریعترین راه برای انتقال مطالب است . پس از مشاهده این سرفصلها که با توجه به محیط واقعی تدریس شده به هیچ کتاب ، جزوه یا حضور در دوره دیگری نیاز نخواهید داشت . ارتقای شما را در رباتیک تضمین می کنیم .(دوره رباتیک در تبریز)

چرا آموزش رباتیک آپادانا با سایر فیلمهای آموزشی متفاوت است

محصولات ما به سه دلیل با سایر آموزشها متفاوت است .

اول : ارائه مطالب کاربردی.

دوم : پرهیز از ارائه مطالب تکراری و غیر مفید .

سوم : استفاده از تجربیات مدیران مالی .

پس از یادگیری این سرفصلهای آموزشی همیشه یک گام جلوتر از همکاران خود خواهید بود .(دوره رباتیک در تبریز )

آیا بعد از مشاهده فیلم دوره رباتیک مدرک هم داده می شود

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صفحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند.پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود.

در صورت قبولی کارآموز از آزمون آنلاین گواهینامه آموزشی معتبر از مراجع ذیصلاح صادر و به آدرس کارآموز ارسال می گردد.امکان صدور گواهینامه فارسی ، گواهینامه دو زبانه و گواهینامه بین المللی(از مرجع صدور گواهینامه های بین المللی RFTC اسپانیا) برای این دوره مقدور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

el2

برای آموزش دوره بازرسی جوش و تست های غیر مخرب با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ماتبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی بازرسی جوش و تست های غیر مخرب روی لینک زیر کلیک کنید

222آموزش مجازی این دوره در خانه با هزینه کمتر 

1111

اینستاگرام ما:(روی عکس زیر کلیک کنید)

اینستاگرام آپادانا

کانال نسخه خوانی داروخانه چگونه اسامی داروها راحفظ کنیم حقوق کار در داروخانه نسخه خوانی آزمایشگاه آموزش قیمت زنی نسخه دانلود رایگان آموزش نسخه خوانی داروخانه pdf قسمت های مختلف داروخانه دستمزد تکنسین داروخانه نسخه های سخت جزوه داروشناسی داروخانه تجربیات کار در داروخانه نسخه خوانی سونوگرافی قیمت زنی دستی نسخه دانلود  یادگیری سریع داروها چگونه نسخه بخوانیم دانلود کتاب جامع نسخه پیچی در داروخانه نمونه هایی از نسخه های پزشکان دانلود نسخه های رایج پزشکی سرفصل های نسخه خوانی رشته نسخه خوانی کار در داروخانه نسخه خوانی اموزش قیمت زدن نسخه کانال تلگرام تکنسین داروخانه نمونه سوالات آزمون تکنسین داروخانه دانلود جزوه داروشناسی pdf آشنایی با داروهای پرمصرف دوره نسخه خوانی جهاد دانشگاهی حقوق نسخه خوانی آدرس کلاس نسخه خوانی در مرنددوره نسخه خوانی داروخانه در مرنددوره نسخه خوانی داروخانه در کرمانشاه کلاس نسخه خوانی در مرند

سایر مقالات

دوره های آموزشی پر مخاطب

به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *