×

دوره نسخه خوانی در سلماس

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
به ما امتیاز دهید

آموزشگاه آپادانا در تبریز

با آپادانا به تکنسین داروخانه تبدیل شوید (دوره نسخه خوانی در سلماس)!آیا می‌خواهید تکنسین داروخانه شوید یا می‌خواهید مهارت‌های داروخانه‌ای خود را ارتقاء دهید؟ آپادانا آموزش های متنوع و ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد. آموزش تکنسین داروخانه در دو شهر تبریز و سلماس به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

آموزش حضوری در تبریز: اگر علاقه دارید تجربه‌ی یادگیری حضوری داشته باشید، دوره تکنسین داروخانه در شهر تبریز برای شما آماده است. این دوره شامل نسخه پیچی و نسخه خوانی داروخانه است و با صدور گواهینامه معتبر به پایان می‌رسد.

آموزش مجازی در سلماس:اگر زمان شما محدود است یا از دوره مجازی بهره‌برداری می‌کنید، ما دوره تکنسین داروخانه به صورت مجازی را در شهر سلماس ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید به راحتی نسخه خوانی داروخانه را از طریق این دوره یاد بگیرید. همچنین، جزوات و فیلم‌های آموزشی از بهترین اساتید آپادانا به شما ارائه می‌شود.

آموزش غیر حضوری: اگر در دیگر شهرها زندگی می‌کنید، نگران نباشید. ما دوره تکنسین داروخانه به صورت غیر حضوری نیز داریم. پک آموزشی به شما ارسال می‌شود تا شما همچنان به مهارت‌های داروخانه‌ای خود پیشرفت کنید.

با آموزشگاه آپادانا، به تکنسین داروخانه تبدیل شوید و در مسیری موفقیت‌آمیز قرار بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، با ما تماس بگیرید.

دوره نسخه خوانی در سلماس

دوره نسخه خوانی در سلماس به صورت مجازی

خوشبختانه، دوره تکنسین داروخانه به صورت حضوری در شهر تبریز و به صورت مجازی در سلماس برگزار می‌شود. این دوره‌ها به شما فرصتی عالی برای یادگیری و توسعه مهارت‌های حیاتی در زمینه داروخانه‌داری ارائه می‌دهند.در صورتی که تمایل دارید به طور غیر حضوری در این دوره ثبت نام کنید، می‌توانید با کارشناسان آموزشگاه آپادانا تماس بگیرید. آن‌ها آماده‌اند تا در هر مرحله‌ای از فرآیند ثبت نام و مشاوره به شما کمک کنند.

از ویژگی‌های منحصر به فرد این دوره‌ها، استفاده از محتوای آموزشی با کیفیت عالی به صورت فیلم‌های آموزشی است. این فیلم‌ها با دقت و توجه به جزئیات تهیه شده‌اند تا به شما امکان یادگیری کامل اصول و عملیات مرتبط با داروخانه را بدهند.

در طی این دوره‌ها، از مباحث ابتدایی تا مهارت‌های پیچیده‌تر مرتبط با نسخه پیچی و نسخه خوانی به شما آموزش داده می‌شود. همچنین، کلاس‌های نسخه خوانی نیز در سلماس برگزار می‌شوند تا به شما این امکان را بدهند که این مهارت حیاتی را به صورت عملی تمرین کنید.ما از شما دعوت می‌کنیم تا با آموزشگاه آپادانا تماس بگیرید و جزئیات بیشتری را در مورد ثبت نام و شرایط دوره‌ها بدانید. این فرصت برای بهبود شغف و توانایی‌های شغلی شما در زمینه داروخانه‌داری بسیار ارزشمند است.

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه پیچی داروخانه

برای ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا(شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی تکنسین داروخانه اقدام نمایید (آموزش تکنسین داروخانه در سلماس).

نسخه پیچی چیست ؟ 

نسخه یک توصیه کتبی دارویی است توسط پزشک ، دندان پزشک و ماما داده شده است . نسخه در کشور ما به دو صورت بیمه ای و یا درج شده در سربرگ معالج ارائه می گردد . در هر دو حال یک نسخه زمانی معنای واقعی و قانونی خود را خواهد یافت که در برگیرنده مشخصاتی از فرد معالج ، بیماری شخص و درمان مورد نظر باشد و در کنار این عوامل ممهور به مهر معالج بوده و توسط او امضا گردد . ثبت تاریخ ویزیت و نوع بیماری فرد نیز از ملزوماتی است که قانون گذار آن ها را در نظر گرفته است .(کلاس نسخه خوانی در سلماس)

تکنسین داروخانه کیست؟

تکنسین داروخانه درکنار داروساز در بیمارستان ، داروخانه و حتی گاهی در برخی از سوپرمارکت ها مشغول به کار است. معمولا این مکان های یاد شده برای بیماران دارو تهیه می کند. در بسیاری از داروخانه ها، تکنسین ها: با دقت بالایی تمام داروهای موجود در یک نسخه را شناخته و برای مشتری فراهم می سازد به میزان دوز و مقدار داروی خواسته شده و حتی ترکیب داروها توجه نمایید محاسبه و ارزیابی درست و دقیق تهیه و شناخت داروهایی که برای درمان سرطان است حتما به مشتری هایتان با دقت بالایی گوش دهید و در صورت مشورت خواستن از شما آن ها را به پزشک داروساز ارجاع دهید.

به طور مداوم به مطالعه و تحقیق در مورد دارو ها ادامه می دهند از تکنولوژی برای کمک به حفظ سوابق دقیق بیمار، آماده سازی و بسته بندی داروها، و سفارشات استفاده می کند پیروی از قوانینی که دولت برای فعالیت های تکنسین های داروخانه مشخص کرده است.(آموزش تکنسین داروخانه در سلماس)

آیا من می‌توانم نسخه خوان شوم؟

تکنسین داروخانه یا نسخه خوان نیاز به مدرک دیپلم دبیرستان یا معادل آن دارد. با توجه به پیچیدگی و گستردگی علم داروسازی، تکنسین برای شناخت انواع داروها، نحوه و میزان مصرف و تاثیر داروها و دادن مشاوره به بیمار در مورد داروها و بیماری‌های عمومی می‌بایست حداقل مدرک تحصیلی دیپلم داشته باشد و بتواند با کامپیوتر مخصوصا نرم‌افزار آفیس کار کند. ضمن اینکه نسخه خوان، از نظر فردی باید به شدت دقیق و حساس باشد تا در خواندن نسخه و تحویل دارو به بیمار کمترین اشتباهی مرتکب نشود (کلاس نسخه خوانی در سلماس).

دوره نسخه خوانی

کلاس تکنسین داروخامه در سلماس

غالبا، افرادی که در داروخانه مشغول به کار هستند، دوره های آموزشی مرتبط را گذرانده و گواهینامه تکنسین داروخانه دریافت کرده اند. با این حال ، امکان دارد که آنها در زمینه نسخه خوانی اطلاعات کافی نداشته و یا از مخفف اسامی داروها و دستوراتشان آگاه نبوده و دچار اشتباه شوند.

بنابراین، آنها باید در یک دوره نسخه خوانی کوتاه مدت شرکت کنند تا مهارت ها ی ضروری برای انجام و ارایه این خدمات را به دست آورند زیرا این شغل مستقیما با سلامتی افراد و مشتری ها ارتباط دارد.  علاوه بر این، در صورتی که این دوره آموزشی نسخه خوانی مواردی مانند اشنایی با محدوده قوانین، کاربرد تجهیزات درمانی، شناخت گروه و دسته های داروهای درمانی، شناخت انواع دارو های گیاهی، انواع محصولات آرایشی و بهداشتی و نحوه ارتباط با مشتری های متفاوت را نیز شامل شود، برای شرکت کنندگان مفید تر خواهد بود(آموزشگاه نسخه خوانی در سلماس).

محتویات پک آموزشی نسخه پیچی داروخانه در سلماس

این پک شامل جزوات و دی وی دی های آموزشی نسخه پیچی ، نمونه نسخه و… بوده که سرفصل های زیر به صورت فیلم آموزشی پشتیبانی می شود.

 • آشنايي با اشكال دارويي
 • آشنايي با دسته درمان داروها
 • فرآورده هاي آرايشي و بهداشتي
 • داروهاي گياهي
 • تجهيزات پزشكي
 • مهارتهاي ارتباط و تعامل بين فردي
 • قوانين و حدود اختيارات
 • نسخه خواني
 • قيمت گذاري داروها
 • آشنایی با نرم افزار داروخانه
 • داروشناسي عمومي داروهاي ايراني و خارجي
 • آشنايي با علم بهداشت پوست و محصولات آرايشي و بهداشتي
 • آشنايي با مكملهاي رژيم غذايي و محصولات موجود در بازار
 • آشنايي با اصول درمان با داروهاي گياهي

اهداف برگزاری دوره تکنسین داروخانه در سلماس

از اهداف اصلی این دوره توانایی نسخه خوانی در افراد فارغ التحصیل می‌باشد. این افراد باید تبحر لازم را در امر خواندن نسخه شامل نوع دارو، شکل دارو و تعداد آن کاملاً بدست آورند. همچنین با دسته‌بندی کلی داروها آشنا گردیده و دارای توانایی در قفسه چینی داروخانه گردند .(کلاس نسخه خوانی در سلماس).

آموزش مجازی آپادانا

برای آموزش نسخه پیچی داروخانه با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ماتبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی نسخه پیچی داروخانه روی لینک زیر کلیک کنید

به ما امتیاز دهید