×

آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در اردبیل

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
میانگین رتبه 5/5 تعداد رای (1 امتیاز)

با افتتاح دوره‌های تعمیرات برد الکترونیکی در شهر تبریز و اردبیل، (آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در اردبیل) اکنون فرصتی عالی برای علاقه‌مندان به تعمیرات الکترونیک به وجود آمده است. این دوره‌ها به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شوند تا همگان بتوانند به راحتی به دانش و مهارت‌های لازم برای تعمیرات برد الکترونیکی دست یابند.

در شهر تبریز، دوره‌های حضوری برگزار می‌شوند و شما به صورت مستقیم از تجربه و اطلاعات مربیان ما بهره‌مند خواهید شد. این دوره‌ها با اخذ گواهینامه‌های معتبر به شما امکان می‌دهند تا به عنوان یک تعمیرکار حرفه‌ای در عرصه برد الکترونیکی فعالیت کنید.

همچنین، اگر در اردبیل ساکن هستید یا زمانی برای حضور در دوره حضوری ندارید، ما دوره‌های آموزشی غیر حضوری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهیم. در این حالت، با ارسال پک آموزشی شامل جزوات و فیلم‌های آموزشی توسط آموزشگاه آپادانا، شما می‌توانید به صورت آنلاین از تجربه بهترین اساتید آموزشگاه بهره‌مند شوید.

با ثبت‌نام در دوره تعمیرات برد الکترونیک، شما به دنیای جذاب تعمیرات الکترونیک و تجهیزات برقی وارد می‌شوید. آماده به ارتقاء مهارت‌های خود و شروع یک حرفه پربازده در این زمینه هستید؟ به ما بپیوندید و از این فرصت استفاده کنید.(آموزش تعمیرات برد الکترونیک در اردبیل)

آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در اردبیل

آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در اردبیل به صورت مجازی

آیا تصور می‌کنید که برای تقویت مهارت‌های تعمیرات برد های الکترونیک نیاز به یک دوره آموزشی با کیفیت دارید؟ اگر بله، ما دوره‌های تعمیرات برد های الکترونیک را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این دوره‌ها توسط کارشناسان ما در آموزشگاه آپادانا برگزار می‌شوند و شما می‌توانید به دو صورت حضوری در شهر تبریز و یا به صورت مجازی در اردبیل در آن‌ها شرکت کنید.

آموزش‌های ما نتیجه تلاش و تجربه چندین ساله اساتید ما در زمینه تعمیرات برد های الکترونیک می‌باشد. ما از بهترین فیلم‌های آموزشی با کیفیت عالی استفاده می‌کنیم تا مفاهیم را به شما بهتر انتقال دهیم.در این دوره‌ها، شما از مباحث ابتدایی تا مراحل پیشرفته تعمیرات برد های الکترونیک آموزش داده می‌شود. از صفر تا صد، شما با روش‌ها و مهارت‌های عملی تعمیرات برد های الکترونیک آشنا می‌شوید.

برای ثبت نام در دوره‌های تعمیرات برد های الکترونیک به صورت حضوری در تبریز یا به صورت مجازی در اردبیل، با ما تماس بگیرید. ما با کمال میل و تمامی توانمان به شما کمک خواهیم کرد تا مهارت‌های تعمیرات برد های الکترونیک را به خوبی یاد بگیرید.

دوره ICDL

کلاس آموزش دستگاه های  الکترونیک و  تعمیرات آنها

دستگاه های الکترونیکی همگی از تعدادی ماژول و یا قطعات الکترونیکی تشکیل شده اند. برای تعمیرات، نیازی به یادگیری روش های طراحی و آنالیز یک برد نیست و فقط شناخت قطعات و مدارات و تست کارکرد صحیح هر یک از قطعات لازم است.

در تعمیرات برد های الکترونیک، اولین و مهم ترین مرحله کار، یافتن عیب هر یک از بخش های برد است . برای تعمیر یک دستگاه الکترونیکی، باز کردن بدنه آن یک مرحله از تعمیر است اما بخش مهم و اساسی برای تعمیر یک برد این است که کارکرد کلی آن دستگاه را بشناسید و بدانید که هربخش از مدار چه نقشی را ایفا میکند و چه جریان و ولتاژی لازم دارد.(تعمیرات برد های الکترونیکی در اردبیل)

همه چیز در تعمیر به تجربه برمیگردد و تجربه کسب کردنی است.

باید زحمت بکشید و مسیر را درست انتخاب کنی.

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

آموزش تعمیر انواع بردهای الکترونیکی شامل عیب یابی و تعمیر انواع بردهای الکترونیک می باشد بردهای الکترونیکی شامل یک سری قطعات و مدار ها و ماژول ها هستند که برای تعمیر هر یک از آن ها لازم نیست طراحی مدار را بدانید کافی است شناخت کامل بر روی قطعات و مدار ها و چگونگی کارکرد هر یک از آن ها و تست کار قطعات و مدارها را بدانید تا بتوانید براحتی مدارهای الکترونیکی را تعمیر کنید.

هنرجویان علاقه مند به تعمیر و عیب یابی بردهای الکترونیک می توانند در کلاس تعمیرات بردهای الکترونیک آموزشگاه آپادانا که در کارگاهی با تجهیزات بسیار و توسط اساتید با سابقه به صورت عملی برگزار می شود، شرکت کنند. در دوره تعمیرات بردهای الکترونیکی هنرجویان در شروع با تجهیزات و لوازم کار آشنا می شوند سپس با مراحل تعمیر برد و تست و عیب یابی قطعات و مدارهای برد الکترونیکی آشنا می شوند و بعد از اتمام دوره براحتی وارد بازارکار تعمیرات بردهای الکترونیکی می شوند و در حین کار می توانند از پشتیبانی به صورت نا محدود آموزشگاه بهره مند شوند.(تعمیرات برد های الکترونیکی صنعتی)

نحوه ثبت نام در دوره برد های الکترونیک

برای ثبت نام در دوره  برد های الکترونیک هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا(شماره تماس در اخر این پست موجود است) و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره برد های الکترونیک اقدام نمایید(تعمیرات برد های الکترونیکی لوازم خانگی در اردبیل)

بازار کار تعمیر برد های الکترونیک در اردبیل

کلا در اکثر کشورهای دنیا برندهای سازنده دستگاه های الکترونیک در آنجا نماینده رسمی دارند و پدیده تعمیر وجود ندارد، هرکس به مشکلی برخورد کند دستگاه را به نمایندگی تحویل داده و خدمات دریافت میکند.ولی در ایران بیشتر برندها به صورت غیر رسمی وارد میشوند و خدمات درستی برای آن ها ارائه نمیشود. !روزانه هزاران نفر (از نوسان برق موجود در ایران و غیره) دستگاههایشان می سوزد و خراب میشود!

به همین علت است که وقتی برای دستگاهی مشکلی پیش بیاید ­نیاز به تعمیر داریم.امروزه شاهد این هستیم که اکثریت جامعه گوشی هوشمند دارند و اینترنت هم همه جا هست،حالا از لحاظ زمان بندی بهترین موقع برای شروع فعالیت در زمینه تعمیرات است(دوره تعمیرات برد در تبریز).

امروزه شرکت های بسیار بزرگ الکترونیکی نیازمند نیروهای ماهر در زمینه تعمیرات ، برنامه نویسی انواع میکروکنترلرها و حتی یک نیروی زبردست در مونتاژ قطعات SMD هستند وبا مزایای بالایی حاضر به استخدام این افراد میشوند.(اصول تعمیرات برد های الکترونیکی در اردبیل)

در دوره تعمیرات برد چه مهارت هایی را می آموزید

 1. آموزش تعمیرات الکترونیک پایه درتعمیرات برد الکترونیکی
 2. آموزش الکترونیک دیجیتال در تعمیرات برد الکترونیکی
 3. آموزش الکترونیک صنعتی در تعمیرات برد الکترونیکی
 4. آموزش و معرفی انواع مدارهای تغذیه و پاورهای خطی و غیر خطی سوئیچینگ
 5. آموزش طریقه عیب یابی انواع منبع تغذیه
 6. آشنایی با مدار تغذیه Inverter
 7. آموزش نقشه خوانی و نقشه کشی در تعمیرات مدار الکترونیکی یک،دویا چند لایه
 8. معرفی و آشنایی کامل قطعات DIPوSMDبر روی برد الکترونیکی
 9. آموزش و معرفی انواع ICها و طریقه عملکرد آنها در مدارها
 10.  آموزش ومعرفی انواع روش تست ICدرمدار الکترونیکی
 11. آموزش و معرفی انواع دیتاشیت و طریقه خواندن موارد دیتاشیت
 12. آموزش طریقه اسکن بردهای چند لایه و بررسی ارتباط لایه های برد با یکدیگر
 13. آموزش طریقه رسم شماتیک انواع برد مونتاژشده
 14. آموزش طریقه عیب یابی انواع برد الکترونیکی
 15.  آموزش روش های تحلیل انواع مدارهای الکترونیکی
 16. آموزش طریقه تست مدارهابا انواع دستگاههای عیب یاب
 17.  آموزش طریقه کار وتست با اسیلوسکوپ درمدارهای الکترونیکی
 18. آموزش طریقه عیب یاب مدارها به روش محاسبه میزان مصرف و آمپراژ
 19. آموزش انواع روش ها جهت تعویض انواع چیپست ها
 20. آموزش طریقه پروگرام کردن انواع آی سی های حافظه ای
 21.  آموزش طریقه خواندن برنامه های داخل آی سی های حافظه ای
 22. آموزش تکنیک های کپی کردن بردهای الکترونیکی(آموزش تعمیرات برد های الکترونیک در اردبیل)

آموزش ICDL

برای آموزش دوره تعمیرات برد های الکترونیکی با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

تبریز – خیابان آزادی – جدیری جنوبی – ساختمان ۱۷

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی تعمیرات برد های الکترونیکی روی لینک زیر کلیک کنید

میانگین رتبه 5/5 تعداد رای (1 امتیاز)