×

دوره مقدماتی سالیدورکز SOLIDWORKS در تبریز

خانه » جدیدترین اخبار » دوره مقدماتی سالیدورکز SOLIDWORKS در تبریز
19 آذر 1399
unnamed

توضیحات دوره

دوره مقدماتی سالیدورکز SOLIDWORKS در تبریز

نرم‌افزار سالیدورکز SolidWorks یک نرم‌افزار ساده و قدرتمند در زمینه طراحی است که امکان طراحی های متنوع، از طرح های اولیه و ساده تا طرح های خلاقانه پیچیده را برای کاربر فراهم می کند. همین ویژگی سالیدورکز SolidWorks موجب شده است تا بیش از دو میلیون کاربر در سراسر جهان برای طراحی به این نرم‌افزار روی آورند.(دوره سالیدورکز SOLIDWORKS در تبریز)

نرم‌افزار سالیدورکز SolidWorks قابلیت ایجاد مراجع هندسی، منحنی ها، پلان های حاصل از آفست کردن صفحه، دستگاه مختصات جدید، منحنی های مارپیچ، شیب دهی به سطوح، قرینه سازی اشیای سه بعدی، چرخش حول یک محور و … را به راحتی برای کاربر فراهم می کند.

دارا بودن مهارت کار با نرم‌افزار سالیدورکز SolidWorks برای هر مهندس بالاخص مهندسان مواد، مکانیک، صنایع، عمران، طراحی صنعتی و … ضروری است و می تواند تاثیر به سزایی در آینده شغلی آنها داشته باشد.(آموزش جامع solidworks )

در این دوره سالیدورکس سعی بر تدریس مباحث با رویکرد کاربردی بوده و صرفاً معرفی امکانات و ابزار نرم افزار نیست. پس از گذراندن این دوره سالیدورکس می توانید به حد تسلطی برسید که بتوانید پروژه های صنعتی در حد مقدماتی را به انجام برسانید.
مجتمع آموزشی آپادانا با بهره گیری از اساتید مجرب در حوزه صنعت و دانشگاه اقدام به برگزاری دوره های آموزش مهارتی می نماید. این مجموعه به همت اساتید توانمد در جهت هدایت دانشجویان و فارغ التحصیلان به بازار کار و افزایش مهارت های کاری و صنعتی تلاش و کوشش های فراوانی می نماید.(دوره مقدماتی سالیدورکز SOLIDWORKS در تبریز)

سرفصل های دوره

  • اتوماسیون طراحی مکانیکی(معرفی نسل جدید نرم افزارهای مکانیکی و فرآیند طراحی مکانیکی)
  • مقدمه solidworks(انواع مدل در نرم افزار،اصطلاحات نرم افزار،معرفی محیطهای کاری در نرم افزار،نحوه مدیریت و ذخیره سازی اسناد طراحی شده و …)
  • ترسیم دو بعدی(فآیند طراحی در نرم افزار ،شبکه بندی صفحه ترسیم،تنظیم سیستم واحدها،مفهوم قیود وترسیمات معین و نامعین و …)
  • طراحی قطعه و ایجاد نمایه(نمایش قطعات،ایجاد برش،تقسیم بندی محیط به لیجاد چند دید،تعیین بافت و جنس نمایه )
  • طراحی و مدیریت بدنه(ایجاد بدنه وانتقال و ویرایش و چند تکه کردن و … بدنه طراحی شده)
  • معادلات،جداول طراحی و پیکربندی (configuration)
  • اصول طراحی مکانیک(mechanical design)
  • مجموعه مونتاژی(assembly،گرفتن در جات آزادی،مدیریت قوید،تکرار قطعات در محیط مونتاژ،جوشکاری قطعات در محیط مونتاژ و …)
  • نقشه دو بعدی(چاپ نقشه ،روش نوشتن در جدول،ایجاد و مدیریت لایه ها ،روش قرار دادن توضیحات نقشه و …. )
  • انجام تمرینات هدفدار جهت مرور آموزشهای دوره ویادگیری کاربر مجموعه آموزشها هم زمان با هم

(دوره های سالیدورک)

اهداف دوره

تربیت نیروی انسانی مجرب در حوزه طراحی سه بعدی و نقشه کشی دوبعدی تجهیزات ، قطعات و ادوات صنعتی در حوزه مکانیک

نرم افزار سالیدورک در صنایع بسیاری کاربرد دارد. در بسته دوره آموزش سالیدورک تمام سعی ما بر این بوده است، تا آموزش را از ابتدایی ترین قدم آغاز کنیم تا هیچ پیش نیازی برای گذراندن دوره آموزش Solidworks ضروری نباشد. اگر شما تا به حال هیچ پیش زمینه ای در طراحی مکانیکی نداشته اید، جای هیچ نگرانی نیست. با گذراندن این دوره آموزشی ، نرم افزار سالیدورکس را کامل و بر اساس اصول مهندسی فرا خواهید گرفت تا بتوانید هر چیزی که به ذهنتان می رسد را با سالیدورک طراحی کنید!(آموزش سالیدورک solidworks رایگان)

مخاطبین و بازار کار

این نرم افزار برای تمامی افرادی که میخواهند در حوزه طراحی و مدل سازی سه بعدی فعالیت کنند بسیار حائز اهمیت است .

برای یادگیری نرم افزار سالیدورک نیاز به هیچ پیشنیاز خاصی نیست و تمامی افراد علاقه مند میتوانند از دوره مقدماتی و پایه شروع به یادگیری این نرم افزار نمایند.

پکیج آموزش سالیدورک به شما کمک میکند تا تمام مباحث مورد نیاز برای ورود به بازار کار این نرم افزار را تا سطح پیشرفته به طور کامل فرا بگیرید .

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار سالیدورک بازار کار آن نیز خوب است .

ویژگی هایی همچون سرعت بالا در طراحی ، راحت بودن محیط کاربری ، نصب راحت پلاگین های تخصصی و …. این امکان را برای طراحان رقم می زند که در بهترین شرکت های مهندسی فعالیت داشته باشند.(دوره مقدماتی سالیدورکز SOLIDWORKS در تبریز)

امروزه شرکت ها و یا هلدینگ های بزرگ به شدت به دنبال افرادی می گردند که تخصص و مهارت های به روزی در نرم افزار داشته باشند .

بهترین راه برای بدست آوردن بازار کار بهتر ارتقای سطح نرم افزاری در حد پیشرفته است .(دوره های سالیدورک)

خبر خوب اینکه، کسی که به نرم افزار سالیدورکس تسلط کامل دارد به راحتی می تواند مشغول به کار شود. تقریبا تمامی کارگاه ها و کارخانجاتی که در آن ها یک قطعه یا دستگاه ساخته می­ شود، از نرم افزار های طراحی سه بعدی (CAD) مانند نرم افزار سالیدورکس استفاده می کنند؛ به طوریکه محال است در سایت های کاریابی واژه استخدام سالیدورک کار را نبینیم. همچنین اگر قصد مهاجرت به کشورهای پیشرفته صنعتی دنیا را دارید، گذراندن دوره جامع آموزش سالیدورک ، رزومه شما را برای همکاری در بهترین شرکت های دنیا آماده خواهد کرد.(دوره مقدماتی سالیدورکز SOLIDWORKS در تبریز)

تماس با ما

کتیا

سوالات متداول

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی به چه شکل است؟

از طریق منو سمت راست این صفحه و با کلیک روی دوره های آموزشی می توانید از شرایط و ضوابط برگزاری دوره اطلاع حاصل کرده و در صورت تمایل ثبت نام فرمایید

به ما امتیاز دهید

محل برگزاری کلاس هاس حضوری کجاست؟

در صورت ثبت نام در دوره ها یحضوری مجتمع آموزشی آپادانا دوره آموزشی حضوری در یکی از شعب مجتمع در شهر تبریز برگزار می شود.

به ما امتیاز دهید

امکان برگزاری دوره های آموزشی در سایر شهرستان ها وجود دارد؟

در سه حالت این امکان وجود دارد در حالت اول کارآموزان می توانند به صورت غیر حضوری یا مجازی در این دوره شرکت نمایند در حالت دوم می توانند در دوره های فشرده این مرکز که آخر هفته ها برگزار می شود شرکت کنند. در حالت سوم  تعدادی از کارآموزان درخواست مدرس نموده و دوره به صورت فشرده در شهر شما برگزار می شود

به ما امتیاز دهید

ثبت نام در دروره های غیر حضوری و مجازی به چه شکل است؟

بهترین روش آموزش برای سایر شهرستان ها آموزش مجازی با هزینه کم تر می باشد. در این طرح با ارسال پک آموزشی شامل DVD و جزوات آموزشی ، کارآموزان از راه دور آموزش دیده و درخواست گواهی نامه آموزشی می نمایند. DVD آموزشی شامل فیلم تدریس اساتید با بهترین کیفیت فیلم برداری می باشد.

به ما امتیاز دهید

برای ثبت نام به کجا باید مراجعه کنم؟

برای ثبت نام دوره می توانید به به صورت حضوری آدرس مجتمع و یا از طریق تماس تلفنی و یا از طریق تلگرام واتساپ و اینستاگرام اقدام نمایید

به ما امتیاز دهید

آيا بعد از استفاده از پكيج هاي آموزشي باز هم نياز به كلاس و منابع آموزشي ديگه دارم؟

نخير ، پكيج هاي آموزشي به صورت صفر تا صد و كامل تدريس شدن و دقيقا انگار شما سر كلاس نشسته ايد و تمامي نكات و دستورات با جزئيات كامل به شما آموزش داده ميشه.

به ما امتیاز دهید

اگه سوال و مشكل درسي موقع استفاده از پكيج ها داشتيم چطور ميتونيم بپرسيم؟

تمامي پكيج هاي آموزشي به گونه اي تنظيم شده كه هيچگونه سوالي براتون پيش نياد ولي احيانا اگه به سوالي برخورديد با آموزشگاه تماس بگيريد و سوالاتتون رو بپرسيد.

به ما امتیاز دهید

جدیدترین مقالات

جدیدترین دوره های آموزشی

جدیدترین مقالات

به ما امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *