×
19 جولای 2023

آدرس آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز

0 دیدگاه
مقاله آموزشی
میانگین رتبه 4/5 تعداد رای (2 امتیاز)

آدرس آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز ، آموزش تکنسین داروخانه به صورت حضوری و مجازی به همراه صدور گواهینامه معتبر. آموزش نسخه پیچی داروخانه در شهر تبریز حضوری و در سایر شهر های ایران به صورت غیر حضوری و با ارسال پک آموزشی آموزشگاه آپادانا. به همراه ارسال جزوات و فیلم های آموزشی بهترین اساتید آموزشگاه آپادانا. (آدرس آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز).

داروخانه چیست

داروخانه یک مرکز خصوصی یا دولتی است که در آن یک داروساز و کارکنانش خدمات پزشکی و بهداشتی را به مشتریان ارائه می دهند. منظور از خدمات دارویی تایید نسخه ارائه شده، تجزیه و تحلیل علمی آن و در نهایت ارائه دارو و ارائه اطلاعات لازم به بیمار است.

در چرخه کامل پزشکی، چندین بخش از جمله پزشکان، پرستاران، آزمایشگاه ها، رادیولوژی و … مکمل داروخانه هستند. بنابراین، ما باید همیشه با این فرض به کار خود نگاه کنیم که شما (یعنی تکنسین داروخانه) یکی از حلقه های ضروری و مفقوده درمان بیماران نیازمند هستید. به عنوان یک تکنسین داروخانه، باید بدانید که چه چیزی به مردم می دهید و راهنمای قابل اعتمادی برای بیماران باشید.(آدرس آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز).

دوره نسخه پیچی

آموزش نسخه خوانی در تبریز

نسخه پیچی داروخانه یکی از مهارتهایی است که از نظر آموزشی به دو بخش تئوری و عملی تقسیم می شود.هر دو این بخش ها دارای اهمیت بالایی هستند اما بخش تئوری مهمترین و اساسی ترین در یادگیری مهارت نسخه خوانی در داروخانه می باشد.در دوره های آموزشی نسخه خوانی یا کتاب ها و جزوات آموزشی به نوعی به بخش تئوری این مهارت پرداخته می شود که ضروری است تا با برخی از نکات مهم در جهت تقویت و افزایش تسلط با آنها آشنا شویم(آدرس آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز).

نسخه پیچی چیست

نسخه یک توصیه کتبی دارویی است توسط پزشک ، دندان پزشک و ماما داده شده است.
بین دو کلمه دریافت نخسه و پذیرش نخسه تفاوتی وجود دارد ،پذیرش نسخه به معنای دریافت نسخه و ایجاد ارتباط کلامی با بیمار می باشد اما در شیوه دریافت نسخه، الزامی به برقراری این ارتباط نمایان نیست.(دوره نسخه پیچی)

تکنسین دارویی :

تجویز کنندگان، دستیاران دارو، دستیاران داروخانه، تکنسین های داروسازی، پزشکان یا کارکنان داروخانه افرادی هستند که در داروخانه ها دارو مصرف می کنند. برخی از آنها به صورت آزمایشی وارد این حرفه می شوند و برخی از آنها آموزش می بینند. وظایف مسئول فنی و موسس را نشان ندادیم، اما از آنجایی که صحبت از رزکسیون پیچی است، وظایف آنها را ذکر می کنیم:

1- نسخه را بخوانید و داروی تجویز شده را جمع آوری کنید

2- ارتباط محترمانه و موثر با بیمار برقرار کنید و مشتریان

3- قیمت گذاری دستی یا ثبت الکترونیکی داروها

4- حفظ مفاهیم و سازماندهی علمی داروها

5- نگهداری و ثبت موجودی ها و کمبودها دارو

6- استفاده از فیس پلاک با نصب پلاک مخصوص

نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی تکنسین داروخانه

برای ثبت نام در دوره های آموزشی نسخه خوانی و نسخه پیچی هم از طریق ثبت نام آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک آخر صفحه و هم به صورت بر قراری تماس تلفنی با مرکز آموزش آپادانا (شماره تماس در اخر این پست موجود است). و پرداخت هزینه دوره از طریق کارت به کارت یا واریز بانکی و یا از طریق شماره تلگرام و واتساپ و یا از طریق دایرکت اینستاگرام(آدرس اینستاگرام و شماره تلگرام در اخر همین مطلب) می توانید اقدام به ثبت نام دوره های آموزشی تکنسین داروخانه اقدام نمایید.

آیا من می‌توانم نسخه خوان شوم

تکنسین داروخانه یا نسخه خوان نیاز به مدرک دیپلم دبیرستان یا معادل آن دارد. تکنسین داروخانه شخصی است که اقدام به نسخه خوانی در داروخانه می کند . برخی از آنها به صورت تجربی و برخی با گذراندن دوره های آموزشی به شکل های مختلف و در مراکز مختلف وارد این شغل می شوند.(مراکز آموزش نسخه پیچی)

فرصت‌های شغلی تکنسین داروخانه در تبریز

 • داروخانه‌ها و دراگ استورها
 • بیمارستان‌ها:تکنسین‌های داروخانه‌ای که آموزش دیده و گواهینامه داشته باشند، می‌توانند در بیمارستان‌ها فعالیت کنند.
 • پرستار خانگی یا پرستار آسایشگاه: پرستاران خانگی یا پرستار آسایشگاه‌های سالمندان و معلولین وظیفه مراقبت و دارو دادن به افراد بیمار یا ناتوان را بر عهده دارند.
 • فروشنده و بازاریاب محصولات دارویی: تکنسین داروخانه با آموزش‌هایی که دیده و آشنایی‌اش با دسته‌های دارویی، توانایی بازاریابی و فروش محصولات دارویی شرکت‌های داروسازی را دارد.
 • همکاری با سازمان‌های بهداشتی و مراقبتی: این سازمان‌ها به کسانی که نیاز دارند که حداقل دانش را در مورد بیماری‌ها، مراقبت از بیماران، تجویز داروها برای بیماری‌های عمومی و پرتکرار و نحوه مصرف داروها داشته باشند(آدرس آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز)

آدرس آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز

بهترین آموزشگاه نسخه پیچی در تبریز

پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت مشخصات کارآموز توسط پرسنل مجتمع آموزشی آپادانا ، کارشناسان این مجموعه با کارآموز تماس گرفته و آدرس دقیق و کد پستی و شماره تماس کارآموز را صحه گذاری نموده و بسته آموزشی را طی سه روز کاری به کارآموز ارسال می نمایند. پس از دریافت بسته و مطالعه آن، کارآموز از طریق تماس تلفنی درخواست آزمون آنلاین خود را ثبت کرده و در تاریخ تعیین شده در شهر خود و از طریق رایانه شخصی یا تلفن همراه آزمون اینترنتی از کارآموز اخذ می شود.

مزایای آموزشگاه نسخه پیچی آپادانا

 • ارائه گواهی پایان دوره دو زبانه از کنسرسیوم ایرکاس به عنوان معتبرترین برند آموزشی کشور
 • ارائه گواهی پایان دوره از مجتمع آموزشی آپادانا
 • حضور اساتید به نام و برجسته در این مرکز
 • ارائه گواهی پایان دوره بین المللی از موسسات آموزشی معتبر
 • دارای مشاوران مجرب و متخصص در حوزه آموزش
 • فضای آموزشی مجهز به جدید ترین فناوری روز دنیا
 • استفاده از متد آموزشی روز دنیا بر اساس آموزش عملی و شغل محور
 • داشتن بالاترین ابزار و تجهیزات شبکه و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات
 • دارای ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۰۰۱۵ در خصوص کیفیت و خدمات به مشتریان

 نسخه پیچی و نسخه خوانی داروخانه در شهر تبریز با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما

برای ثبت نام آنلاین دوره آموزشی حضوری و مجازی نسخه پیچی داروخانه روی لینک زیر کلیک کنید

اینستاگرام ما:(روی عکس زیر کلیک کنید)

دوره پایپینگ در تبریز

میانگین رتبه 4/5 تعداد رای (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *